Pradžia Straipsniai Neįprastos medaus mėnesio kelionės

Neįprastos medaus mėnesio kelionės

Medaus mėnuo, tai viena labiausiai laukiamų vestuvių tradicijų. Po ištisų mėnesių džiaugsmingo, tačiau neretai streso kupino planavimo bei organizavimo, pagaliau jaunavedžiai gali atitrūkti nuo darbų, ir be rūpesčių mėgautis vienas kito kompanija. Neretai medaus mėnuo taip pat tampa viena didžiausių ir reikšmingiausių jaunavedžių kartu patirtų kelionių, todėl atrasti ir pasirinkti tobulą- nenusakomai svarbu.

Kadangi kiekviena jaunavedžių pora yra išskirtinė, pirmoji kelionė neturėtų būti išimtis, todėl tampa vis labiau populiaru ieškoti dar nepatirtų, “kitokių” atostogų. Jei esate pora, bet kokia kaina siekianti originalumo ir išskirtinumo – siūlome Jums šiek tiek įkvėpimo…

Pušų miško prieglobstis Švedijoje

Pabėkite nuo vestuvinio streso ir kasdienio gyvenimo išskiritinio medaus mėnesio metu Švedijoje! Beribė laukinė gamta kupina miškų, išvagota vandens telkinių, bei stebinanti kūrybingai išdažytais mediniais nameliais… Tyla ir ramybė, tvyranti ore, leidžianti suartėti su gamta ir mėgautis neregėtu Švedijos kraštovaizdžiu. Viena iš vietų, kur šios ypatybės atsiskleidžia labiausiai, tai viešbutis-  “Namelis Medyje” (The Tree Hotel) įsikūręs šiaurinėje Švedijos dalyje, kur vasaros mėnesiai žada vidurnakty šviečiančią saulę, o žiemą- didžiules sniego pusnis ir garsiąją Šiaurinę Pašvaistę. The Tree Hotel tai neįprastai nepaprasto tipo viešbutis, kadangi svečiai apgyvendinami tikruose nameliuose medžiuose, kurių kiekvienas yra išskirtinio dizaino – nuo “kosminio” stiliaus iki vadinamojo “Veidrodinio Kubo” (Mirror Cube).  Kiekvienas metų laikas pasižymi skirtingais laiko praleidimo būdais, tačiau prižada, kad bet kuriuo metu vietovės lankytojai nenuobodžiaus ir tikrai pasijus esą gamtos dalimi.

Veidrodiniai apartamentai

Burinių Laivų Safaris Mozambike

Mozambiko pakrantė garsėja savo natūralios gamtos grožiu: stulbinantys balto smėlio paplūdimiai, bei neregėto skaidrumo turkio spalvos jūra- atmosfera, leidžianti išsvajotą atsipalaidavimą; tačiau jei grožėtis kraštovaizdžiu nuo kranto pusės skamba pernelyg vangiai – išeitis čia pat! Jūs ir Jūsų naujasis gyvenimo partneris/-ė turėsite galimybę pasimėgauti buriavimu bei baidarėmis su privačiais instruktoriais, kurie Jums aprodys tolimiausias šiaurinės Mozambiko pakrantės salas, kurios, dėka nuošalumo, pasiekiamos tik tradiciniais buriniais laiveliais ir baidarėmis. Pasiekę izoliuotas negyvenamas salas, galėsite tyrinėti tiek sausumą tiek vandenį, vaikštinėdami po vietovę ar nardydami skaidriojoje jūroje prie slėpiningų povandeninių urvų bei rifų.

Mozambikas

  Pėsčiomis po Butaną

Jei ieškote kažko labai originalaus – pasinerkite į neatrastą kultūrą ir leiskitės į nepamirštamą nuotykį Butane. Įsikūręs tarp Tibeto ir Indijos – rytiniuose Himalajuose, Butanas garsėja savo nepakitusia Budizmo kultūra ir tradiciniu gyvenimo būdu. Kraštovaizdis šioje vietovėje žodžiais nenusakomas: dunksančios kalnų virtinės ir žydinčių gėlių jūros jų papėdėse, upės, šaltiniai, ošiantys kriokliai, ir vien tradicinė architektūra kur tik pažvelgsi. Aktyvios veiklos įsimylėjėliams čia tikrai netrūks: galėsite užsiimti šaudymu iš tradicinių bambukinių lankų, žygiuoti pėsčiomis ar keliauti specialiais dviračiais aplink 3,5 kilometrų aukščio kalnus, plaukti rūsčiomis upėmis ir mėgautis daugybe kitokių stulbinančių nuotykių, Butano pažadėtų atvykėliams!

Trekking in Buthan

Atraskite Omano Slėnį

Jei vis dėl to visad svajojote apie labiau romantišką, bei atpalaiduojantį medaus mėnesį, besigrožint pajūrio saulėlydžiu, prabangiais apartamentais ir įstabiu kraštovaizdžiu – Omano Slėnis – kaip tik Jums! Muskato pakrantė- tai tūkstančiai mylių nepaliesto balto smėlio ir skaidrioje jūroje žaidžiantys delfinai. Mėgautis laisvalaikiu Jums leis seklių vandenų tyrinėjimas, buriavimas, bei nardymas, o pakrantės viešbučiai užtikrins prabangius medaus mėnesio apartamentus aukščiausios klasės atsipalaidavimui. Toliau nuo pakrantės kraštovaizdis tampa kiek atšiauresnis – plytinčios dykumos ir kalnai, kuriuos taip pat galėsite ištyrinėti naudodamiesi atitinkamu safariui skirtu transportu, lydimi patyrusio gido. Šalis taip pat garsėja dramatiškais slėniais- tobulomis vietomis aktyviam kopinėjimui, ar tiesiog grožėjimuisi. Slėpininga dykuma taip pat pasižymi aukštomis kopomis, kur įsimylėjėliai gali leisti naktis stebėdami žvaigždes ar tiesiog tyrinėdami vietovę.

Medaus Menesio Apartamentai   Omano viešbutis

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą