Pradžia Maitinimas/Vaišės “Push up cakes” vestuviniai tortai

“Push up cakes” vestuviniai tortai

vestuvinis tortas

Šį kartą norime jums pristatyti naujausią vestuvinių tortų tendenciją, kuri tik dabar įgauna pagreitį Europoje. Tikėtina, kad į Lietuvą ji atkeliaus per keletą metų ir sėkmingai pakeis populiariuosius keksiukų tortus.

“Push up cakes” vestuviniai tortai – kas tai?

Vestuvių švenčių dalyviai jau spėjo įvertinti, kaip patogu ir praktiška yra vestuvinis keksiukų tortas. Pagrindinis jo privalumas – patogumas – jų nereikia pjaustyti, o kiekvienas svečias patogiai ir lengvai gali paimti savo keksiuko porciją. “Push up cakes” vestuviniai tortai tai pat suteikia galimybę kiekvienam gauti savo torto porciją, be peilio ar papildomo aptarnavimo.

“Push up cakes” – tai pertepti kepiniai plastikiniuose skaidriuose ledų formą primenančiuose indeliuose. Indelio apačioje esančiu laikikliu kepinį galima patogiai išstumti. Iš šių pyragėlių formuojami “Push up cakes” vestuviniai tortai arba tiesiog skirtingų skonių rinkinukai.

vestuvinis tortas

Kodėl verta rinktis “Push up cakes” vestuvinį tortą?

Yra keletas priežasčių, kodėl verta rinktis  “Push up cakes” vestuvinį tortą.

  1. Būsite originalūs. Jei planuojate įdomias, stilingas, originalias vestuves, tai bus puikus inovatyvus ir neįprastas pasirinkimas, kuriuo tikrai nustebinsite savo svečius.
  2. Patogumas. “Push up cakes” tortai – ypač patogu, jei vestuvės vyksta gamtoje. Torto nereikia pjaustyti, dėti į atskiras lėkštutes, kas užima nemažai laiko. Beje, tokio tipo tortu labai patogiai galite pavaišinti svečius, kurie atėjo jūsų pasveikinti tik į bažnyčią.
  3. Lengva apskaičiuoti kiekį, pagal svečių skaičių.
  4. Spalvinė įvairovė. “Push up cakes” vestuviniai tortai gali būti įvairiausių spalvų, tad nesunkiai tokį tortą priderinsite prie bendro vestuvių stiliaus.
  5. Skonių įvairovė. Savo svečiams galite pateikti keletą skirtingų skonių “Push up cakes”tortus.

Taigi, būkite drąsūs, pasitarkite su savo šventės konditeriais ir nustebinkite savo svečius inovatyviu, šiuolaikiniu tortu. Ir vis tik, jei nedarysite viso tokio stiliaus vestuvinio torto, drąsiai galite svečius pavaišinti “Push up cakes” pyragaičiais pateikdami juos kaip desertą.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą