Pradžia Jaunųjų stilius Naujausios 2021 metų vestuvių spalvos ir atspalviai

Naujausios 2021 metų vestuvių spalvos ir atspalviai

Naujausios 2021 metų vestuvių spalvos ir atspalviai
Šaltinis: Willa Kveta Photography

Atrodo lyg vakar dalinomės 2020 m. klasikinės mėlynos simboline reikšme ir vestuvių tendencijomis, o šiandien su pozityvia gyvenimo energija ir viltimi einame į  2021 metus. Nėra ko slėpti: geidžiamiausios šių metų vestuvių dizaino naujoves ir tendencijas padiktavo ne garsūs dizaineriai, o .. koronos viruso pandemija. Apie naujausias vestuvių tendencijas sužinosite netrukus…

 

Naujausios 2021 metų vestuvių spalvos ir atspalviai
Šaltinis: Pantone/Vogue

JAV institutas „Pantone“ jau ne vienerius metus diktuota spalvų derinius, o šių 2021 metų spalvos duetas tapo ryškiai geltona „Illuminating“ atspalvio ir šalto pilkos spalvos tono „ Ultimate Gray“ spalvos. Pasak „Pantone“ ekspertų, jų parinktas duetas yra lyg šilumos energija ar saulės spinduliai, kurie atspinti jūroje nugludintus pilkus akmenėlius paplūdimyje – kurie nuteikia atlaikyti laiko išbandymus ir formuoti stabilų šeimos santykių pamatą 2021 metais. Kartu abi spalvos rodo pasaulio atsparumą ir nuteikia išties žaismingai ir spalvingai.

 

Taip pat, reikėtų nepamiršti rudos ir smėlio spalvos derinius, kurios asocijuojasi su vidiniu balansu, ramybe, dvasine pusiausvyra, o būtent tokioje aplinkoje išryškina nuotakos ir jaunikio aprangą, aksesuarus ar stalo dekorą – gyvas gėles ar kitas detales.

Naujausios 2021 metų vestuvių spalvos ir atspalviai
Šaltinis: Carasco Photography

Nepamirškite jog kiekvienam metų laikui yra būdingos tam tikros spalvos, o mes Jums informuojame apie naujausias tendencijas, bet sąžiningai VestuviųMados.lt komanda rekomenduojame jei ir nepasirinkai šių spalvų 2021 metais nenusiminkite , nes pirmiausia yra jūsų mylimiausios spalvos, svajonės ir kad jūsų vestuvių šventė būtų vientisa ir harmoninga, o ne madinga.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą