Pradžia Vestuvių istorijos Mūsų vestuvių istorija (Monika ir Valdas)

Mūsų vestuvių istorija (Monika ir Valdas)

Mūsų vestuvių istorija (Monika ir Valdas)

Mes susituokėme prieš metus, birželio 9 dieną. Mūsų santuokos ceremonija vyko ant vieno aukščiausių Klaipėdos pastatų stogo 21 aukšte. Šventė vyko toje pačioje vietoje. Mūsų vestuvės buvo laisvo ir neįpareigojančio stiliaus. Nenorėjome nei vedėjo, nei muzikantų. Mums užteko tik vienas kito bei artimiausių draugų ir šeimos kompanijos. Nusprendėme, kad nenorime sedėti už apvalių stalų, o norime judėti laisvai ir bendrauti su visais susirinkusiais. Po ceremonijos visi mėgavomės Klaipėdos panorama, saulėlydžiu ir pokalbiais artimiausių apsuptyje.

Mano suknelė buvo siūta pagal užsakymą, ją kūrė Rasa Lukoševičienė. Buvau labai patenkinta gautu rezultatu. Valdas savo aprangą išsirinko pats likus kelioms savaitėms iki ceremonijos.

Vestuvių vietą papuošė bei puokštę sukūrė mano draugė Živilė, Moss box įkūrėja. Šventėje vyravo tropikų tema, palmių lapai bei ananasai. Tą dieną oras taip pat buvo tropinis. Viskuo buvau labai patenkinta ir laiminga. Žiedus sukūrė labai šilta asmenybė, juvelyras Danielius Šimkus. Šventę fotografavo nuostabus fotografas Mindaugas Šerna. Labai rekomenduoju šiuos menininkus.

Man einant link Valdo fone skambėjo Paulinos Skrabytės ir Viliaus Popendikio atliekama daina (Sam Smith „Lay Me Down”), kurios metu artimiesiems išspaudė ašarą. Tai buvo labai jautri ir įsimintina akimirka. Iš vestuvių tradicijų pasilikome tik puokštės ir keliaraiščio metimą dar laisviems draugams. Vestuvinio šokio taip pat neplanavome šokti, tačiau vakarėjant draugai įjungė mano mylymiausią dainą Aerosmith „I don’t want miss a thing” ir tada improvizavome savo šokį. Po vidurnakčio visi draugai ėjome į netoliese esantį barą, kuriame buvome beveik vieni ir pasidarėme savo uždarą vakarėlį.

Praėjus kelioms valandoms po šventės, paryčiais susirinkome lagaminus ir išskridome į povestuvinę kelionę po Portugaliją. Dvi savaites automobiliu keliavome po visą šalį ir mėgavomes vietiniu maistu, saule, vaizdais ir vienas kitu.

Jūsų vestuvės jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų el. p. klausk@vestuviumados.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą