Pradžia Apie meilę poroje Medaus mėnuo namuose

Medaus mėnuo namuose

Medaus mėnuo namuose

Planuojate praleisti savo medaus mėnesį komforto zonoje, savo namuose? Jeigu neturite laiko ar pinigų išvykti kažkur už savo šalies ribų galite apsvarstyti medaus mėnesį namuose. Žinoma reikia turėti omenyje, kad jūsų “kelionė” būtų sėkminga reikės šiek tiek paplanuoti net ir tokiam atrodo paprastam dalykui. Žemiau, paruošėme jums nedidelį sąrašą į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint turėti nuostabias atostogas namuose.

Veiklos

Jeigu savo medaus mėnesį planuojate praleisti namuose,tikėtina nepavyks nuvykti į paplūdimį ir ten smagiai leisti laiką, tačiau tai nereiškia, kad savo mieste ar aplink negalite sugalvoti ar atrasti naujų dar nebandytų veiklų. Nuvykite į dar neišbandytą restoraną, aplankykite muziejų ar meno galeriją ar pagal jūsų pomėgius veiklą kurią visad norėjote išbandyti bet vis neradote laiko.

Maistas į namus

Leisdami medaus mėnesį namuose jūs neprivalote praleisti daug laiko virtuvėje (nebent be galo mėgstate gaminti) ar valgyti “bomžpakius” (nebent labai mėgstate juos) todėl išbandykite programėlę per kurią galite užsisakyti maistą į namus ar užsisakyti telefonu. Žinoma nepamirškite prikišti šaldytuvą įvairiais skanėstais, kad nereikėtų bėgti į parduotuvę vos pritrūkus gėrybių.

Nauja patalynė

Tikėtina, kad nemažai medaus mėnesio būdami namuose praleisite lovoje, todėl palepinkite save įsigydami naują patalynės komplektą kuris bus patogus. Šiuo nauju patogumu galėsite džiaugtis ir po medaus mėnesio, todėl nepagailėkite pinigėlių arba įrašykite tai į dovanų sąrašą.

Apatinis trikotažas

Jūsų partneris turbūt jus kiekvieną vakarą mato tuose pačiuose naktiniuose ir tikėtina jie nėra patys patraukliausi. Investuokite į naujus dailius ir patogius naktinius bei į šiek tiek mažiau patogius tačiau gundančius naktinukus.

Pramogos

Atsinaujinkite savo muzikos grojaraštį bei įsigykite (jeigu neturite) Netflix’o prenumeratą tiems momentais kai iš lovos nenorėsite pakilti. Nepamirškite, kad per medaus mėnesį namuose nereikia dirbti, skaičiuoti mokesčių (nebent tai būtų paskutinė diena ir jie nesumokėti) ar žiūrėti sporto varžybas, tai laikas tau ir tavo partneriui praleisti smagų laiką kartu.

Romantikos atributai

Nepamirškite turėti žvakių, kvepiančių aliejų ir kitokių romantikos atributų atsargų. Tuo metu jūsų namai turi pavirsti į ramybės ir romantikos oazę todėl per daug nieko nebus.

Taisyklės

Kada taisyklės buvo gėris? Tačiau būtent čia jos ganėtinai svarbios norint praleisti patį geriausią laiką namuose. Pasistenkite susitarti apie visus galimus trukdžius, kaip, kad pvz naudotis kuo mažiau telefonu, TV ir panašiai ir stengtis leisti laiką kuo arčiau tikro medaus mėnesio kiek tai įmanoma.

Roletai internetu – SolemluX

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą