Pradžia Jaunųjų stilius Makiažo tendencijos 2019 metais

Makiažo tendencijos 2019 metais

Sakoma, kad akys yra sielos veidrodis, o artėjant vestuvių sezonui vis dažniau klausimų sulaukiame iš nuotakų dėl makiažo tendencijų ar patarimų.

Pirmiausia, mūsų komanda siūlo patikėti savo įvaizdį specialistams, kuriais tikrai pasitikite ir kurių darbo stilius Jums yra priimtiniausias. O kaip atrasti įvaizdį, kuris jums patiktų ir atskleistų asmenybę ir šventės stilistiką, paprasčiausiai skirkite keletą dienų pabandyti įvairiems siūlomiems įvaizdžiams – pavaikščioti po namus, išeikite į miestą ir pajuskite kaip jūs jaučiatės. Tik nepamirškite save nusifotografuoti, jog pamatytumėt kaip atrodysite nuotraukose ir norimą įvaizdį galėtumėt parodyti makiažo specialistui. Taip pat, galite išbandyti bandomojo makiažo paslaugą prieš vestuves ir su srities profesionalu atrasti priimtiniausią variantą Jums.

Nuotakoms, kurios nori būti itin madingos vietoj įprasto tradicinio juodo pravedimo šiemet siūlome naudoti metallic tekstūras, pavyzdžiui sidabrinį vandeniui atsparų pieštuką. Pašvelninti įvaizdį galite bronziniu pravedimu, kuris suteiks didesnių akių įspūdį ir atkreips dėmesį į jūsų nuostabios spalvos akis.  

Makiažo tendencijos 2019 metais

Norinčioms įtakingo žvilgsnio, itin įdomus šių metų pasirinkimas persikinio atspalvio šešėliai. Nebijokite,  perbraukite voką šios spalvos šešėliais! Šis pasirinkimas suteiks jūsų įvaizdžiui jaunatviškumo, tačiau nepersistenkite ir nemaišykite daug spalvų.

Makiažo tendencijos 2019 metais

Nepamirškite paryškinti skruostų, tai skruostikaulius įrėmins ir suteiks žavios romantikos įvaizdį.

Makiažo tendencijos 2019 metais

Lūpdažis gali būti visiškai natūralus arba itin ryškus tamsių uogų atspalvių. Taip pat, klasikinė raudona vis dar karaliauja 2019-aisiais, tad galite rinktis tiek blizgią, tiek matinę tekstūrą.

Makiažo tendencijos 2019 metais

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą