Pradžia Po vestuvių Makalius.lt rekomenduojamos saldžiausios medaus mėnesio kryptys

Makalius.lt rekomenduojamos saldžiausios medaus mėnesio kryptys

rekomenduojamos saldžiausios medaus mėnesio kryptys

Po svarbiausio ir laimingiausio gyvenimo renginio, pagaliau jūs likote dviese patirti nuostabiausių akimirkų kartu. Pagaliau – tai jūsų laikas kartu! Ir kas gali būti geriau, nei praleisti šį laiką keliaujant!

Kelionių organizatoriaus “Makalius” duomenimis, Lietuvoje povestuvinių kelionių tendencijos jau daugelį metų išlieka tokios pačios. Povestuvinė kelionė – tai savotiškas jūsų nuostabios vestuvių ceremonijos pratęsimas. Nepamirškite – pasaulis jums po kojomis, tad galite kopinėti medų bet kuriame pasaulio kampelį.

Makalius.lt rekomenduoja kryptis pirmosioms šeimos atostogoms:

rekomenduojamos saldžiausios medaus mėnesio kryptys

FUERTEVENTŪRA – kvapą gniaužiančios laukinės gamtos lobis

Balto smėlio paplūdimiai, turkio spalvos Atlanto vandenynas, pasakiško grožio peizažai. Nuolat šviečianti saulė, maža lietaus tikimybė ir puikus klimatas – Fuerteventūroje galima ilsėtis ištisus metus!

Pasivažinėjimai keturračiais įspūdingomis Fuerteventūros kopomis, ugnikalnių takais, lagūnomis ir suakmenėjusios lavos laukais – tai pramoga, kurią tikrai verta išbandyti Fuerteventūroje.

Salos pakrantėje yra apytiksliai 150 paplūdimių. Vienas gražiausių – El Cotillo paplūdimys, kuris puikiai tinka banglenčių sportui ir buriavimui. Rytinėje paplūdimio pusėje rasite El Cotillo lagūnas. Panašus į dykumą Cotillo kraštovaizdis patiks ypač tiems, kurie svajoja nuo visko pabėgti ir pabūti atokiai. Pačiame Cotillo miestelyje yra daugybė puikių žuvies restoranų jūros gėrybių mėgėjams – gal tai puiki idėja romantiškai vakarienei?

SANTORINIO SALA

SANTORINIO SALA – romantiškiausia Graikijos sala

Pasakiška koralų sala su gražia įlanka ir vulkaniniu kraštovaizdžiu. Santorinio sala – tobula kryptis jūsų povestuvinei kelionei kitaip vadinama viena iš gražiausių salų Viduržemio jūroje!

Ilsintis Santorinio saloje laikas tikrai neprailgs – mėgausitės nuostabia gamta, gražiais paplūdimiais. Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai taip pat galės mėgautis burlenčių sportu, jėgos aitvarais, todėl sala neretai vadinama ne tik medaus kopinėjimo vieta, bet ir parasparnių ir buriavimo rojumi.

Taip pat, vienas įdomiausių keliavimo būdų yra jojimas asilu – va čia taip bent atrakcija!  Jei asiliukai nesuvilios – išsinuomokite bent kelioms valandoms motorolerį!

Kreta

KRETA – Dievų sala prie keturių jūrų

Didžiausia ir labiausiai saulės lepinama Graikijos sala, kurioje pasak legendų gimė visų dievų dievas – Dzeusas. Ši sala yra tikras rojus istorijos ir mitologijos gerbėjams. Įspūdingi Knoso rūmai, vienuolynai, bažnyčios ir nepaprastai jaukūs vietos kaimeliai, kurių ypatinga atmosfera suteikia amžinos šventės jausmą.

Graikijos perlas – kur dangaus žydrumo jūra, puikūs paplūdimiai, švelnus klimatas. Ko dar galima norėti iš tobulos povestuvinės kelionės?? Sala siūlo tiek įdomybių, kad vargiai užteks vienos savaitės – gal visgi tegul tai būna tikras medaus mėnuo?

Nepamirškite pasimėgauti graikiškos virtuvės patiekalais – jūsų skrandis tikrai jums padėkos! Taip pat, paragaukite tiktai Graikijoje gaminamo Retsina vyno, kuriam unikalaus skonio priduoda medžio sakų priemaišos.

Madeira

MADEIRA – mėgstantiems aktyviai ir energingai leisti laiką

Madeira – Portugalijos sala į kurią tikrai verta vykti tiems, kas bijo vasaros karščių. Dėl  Atlanto vandenyno vėsos visus metus oro temperatūra Madeiroje svyruoja tarp 19 ir 25 laipsnių šilumos.

Madeira išsiskiria savo reljefu – saloje kelias tai kyla, tai leidžiasi vingiuodamas. Saloje pasitikti iššūkius dviese galite kopdami į aukščiausią Ariveiro viršukalnę arba aukščiausią Europoje skardį – Žirao kyšulį – kur įrengtos permatomos apžvalgos aikštelės grindys atima žadą ir daug ką mačiusiems !

Madeiros sala garsėja savo vietiniais vynais, kurie gaminami nuo senų laikų ir iki šiol tai vienintelis prekės ženklas atstovaujantis šią salą.

Turkija

TURKIJA – populiariausia pajūrio romantikos kryptis

Nors daug kam Antalijos regionas jau atrodytų pabodęs, tačiau Turkija visada tiks ir patiks tiems, kurie nori puikaus aptarnavimo ir “viskas įskaičiuota” maitinimo tipo. Turkijoje viešbučio teritorijoje galima nenuobodžiaujant praleisti visą laiką – kur galite mėgautis buvimu tik dviese.

Taip pat, nepamirškite, jog Turkija yra labai įdomi ir spalvota kelionių kryptis, tad nepraleiskite progos jos pažinti! Ši šalis garsėja gausumu kurortų, kuriuose visad šviečia kaitri saulė, o vakare atsiskleidžia nepasakomi saulėlydžiai prie ištisus metus šiltos Viduržemio jūros. Kad ir kokį kurortą pasirinksite Turkijoje tikrai nenuobodžiausite: dieną – pasimėgavę ramybe ir vienuma, vakare – galėsite pasiausti smagiuose vakarėliuose.

 

Linkime iš stebuklingo medaus mėnesio parsivežti tik malonius prisiminimus ilgam ir laimingam gyvenimui dviese – o tai Jums padės įgyvendinti MAKALIUS.lt

Kreipkitės: labas@makalius.lt

Makalius.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą