Pradžia Dekoras ir floristika Madingiausios vestuvių spalvos 2016

Madingiausios vestuvių spalvos 2016

vestuviu spalvos

Planuojantys stilingas, gražias vestuves jaunavedžiai dažniausiai pasirenka šventėje dominuojančią spalvą ar kelių spalvų derinį. Šios spalvos yra tarsi atspirties taškas planuojant vestuvių kanceliariją, dekoravimo elementus, šventės stilių… Pakalbėkime, kokios  madingiausios vestuvių spalvos bus 2016 metais.

“Panton” spalvų institutas kaip ir kasmet jau paskelbė 2016-ais dominuosiančias vestuvių spalvas. Pirmą kartą tai bus ne viena, o dvi spalvos. Tai gi, madingiausios kito sezono vestuvių spalvos yra-  rožinio kvarco (Rose Quartz)  bei melsva (Serenity blue). Šių spalvų derinys spinduliuoja vidinę ramybę, taiką, o šventei suteikia jaukumo, elegancijos įspūdį.

Jei norite žengti koja kojon su mada, tikrai vertėtų apsvarstyti galimybę rinktis rausvas ar melsvas vestuves.

vestuviu spalvos

Kitos madingos vestuvių spalvos

Vis tik, jei minėtos dvi spalvos jums ne prie širdies, tas pats institutas pateikė dar 8 spalvas, kurias pasirinkę jaunavedžiais taip pat neprašaus pro šalį. Anot Panton instituto atstovų, šios aštuonios spalvos idealiai tinka 2016 metų pavasarį- vasarą organizuojamoms vestuvėms.

Persikinė spalva (Peach Echo) primenanati apelsino šešėlį. Šios spalvos deriniai su auksiniais bei rožiniais atspalviais padės sukurti romantišką šventės nuotaiką.

vestuviu spalvos

Mėlyna spalva (Snorkel Blue) primenanti jūrą, rekomenduojama naudoti planuojantiems prabangias “rustic” stiliaus vestuves. Ji gali būti sėkmingai derinama su šokolodo atspalviais ar kitomis neutraliomis spalvomis.

melyna

Geltona (Buttercup). Nors daugelis kito sezono vestuvių spalvų yra švelnios ir pastelinės, tačiau buvo pasiūlyta ir keletą alternatyvų, kad būtų galima sukurti ryškius kontrastus. Tam siūloma pasitelkti ryškią energijos pliūpsnį ir gerą nuotaiką suteikiančią geltona spalvą. Ją rekomenduojama derinti ją su violetiniais atspalviais.

vestuviu spalva

Mėtinė spalva (Limpet Shell) šiltojo sezono vestuvėms neabejotinai suteiks gaivumo, šviežumo pliūpsnį. Specialistai ją rekomenduoja derinti su švelniais rožiniais atspalviais.

spalva

Pilka (Lilac grey). Ir, kas gi nemėgsta pilkos spalvos? Ši elegantiška ir universali spalva taip pat atsidūrė madingiausių vestuvių spalvų dešimtuke.

pilka

Ryški raudona spalva (Fiesta) – puikiai tiks drąsiems ir ieškantiems įdomių netradicinių sprendimų, jaunavedžiams. raudoną spalvą 2016 metais rekomenduojama derinti su ryškiais mėlynos spalvos tonais.

fiesta

Kreminė (Iced coffee) – tai dar viena nuostabi pastelnė spalva. Ji neutrali, elegantiška, šilta. Kreminę spalvą sėkmingai galima derinti su daugeliu kitų spalvų, tačiau kitais metais madingiausias bus kreminės ir žalios spalvos derinys.

kava

Žalia (Green Flash) – gaivumo, šviežumo, bundančios gamtos simbolis. Žalia gali būti derinama su ryškiai mėlyna, pilka spalvomis.

zalia

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą