Pradžia Straipsniai Linksmos poros linksmos vestuvės

Linksmos poros linksmos vestuvės

vestuvės

Pristatome dar vieną laimingų sutuoktinių vestuvių planavimo ir pačios dienos ypatumus, kuriuos atskleidė žavinga nuotaka Rasa.

Jaunųjų vardai:  Edmundas ir Rasa

Vestuvių data 

2013-04-06. Manėme, kad tai bus graži, saulėta pavasario diena, bet diena buvo šalta ir snieguota.

Kur vyko santuoka?

Tuokėmės Šilutės bažnyčioje, nes norėjau tuoktis  savo gimtajame mieste. Kadangi dabar nėra privalu tuoktis ir metrikacijos biure, nusprendėme susituokti tik bažnyčioje ir po savaitės nuvykome pasiimti santuokos liudijimo iš metrikacijos biuro.

Šventės vieta

Šventės vietos paieška truko ilgai. Ieškojome optimalaus varianto su nakvyne, nes  norėjome, kad svečiai mūsų galėtų atsipalaidavę linksmintis, o po linksmybių turėtų galimybę patogiai išsimiegoti. Šventei vietos ieškojome Šilutės apylinkėse ir pasirinkome netoli namų esančią sodybą “Strykis”. Tai jauki, rami vieta, kuri atitiko visus mūsų lūkesčius.

Vestuvių tema, spalva

Dėl spalvos ilgai mąsčiau ir dvejojau… Mėlyna, ar violetinė? Ilgai negalėjau apsispręsti, o pamergės jau ieškojo suknelių, tad laikas spaudė. Bet vieną dieną, važiuodama pažiūrėjau į savo sužadėtuvių žiedą ir abejonių nebeliko – mėlyna! Nes mano sužadėtuvių žiedo akutė taip pat buvo mėlyna.

Temą pasirinkti buvo lengva. Man labai patinka drugeliai, todėl ir šventės salė, ir stalas, ir taurės, ir kvietimai, ir vestuvių atributika buvo dekoruota drugeliais. Visur vyravo mėlyni drugeliai.

vestuvės

Jaunosios apranga

Visada žinojau, kokios suknelės noriu. Tad teliko tik nueiti, pasimatuoti ir išsinuomoti (nemačiau reikalo suknelės siūtis, nes užsidėsiu ją tik vieną kartą). Bet… Pasimatavau savo svajonių suknelę ir pamačiau, kad ji man visiškai netiko! Tuomet ir prasidėjo  nerimo metas, nes kad ir kokią labiau patikusią suknelę besimatavau, nei viena man netiko. Paieškas tęsiau toliau… Mama tiesiog privertė pasimatuoti tokią, kurios sakiau nenoriu. Na, ir, žinoma, mama buvo teisi. Suknelė labai tiko ir man patiko! Kadangi iš anksto planavau daug šokti (o taip ir buvo), po ceremonijos ir fotosesijos persirengiau kitą, trumpesnę, vestuvinę suknelę su mėlynu dirželiu. Visą šventę avėjau mėlynus aukštakulnius batelius.

Oras nelepino, tad prireikė ir kailinukų. Taip, pavasari reikėjo kailinukų! Na, o papuošalai buvo kuklūs.

Šukuosena ir makiažas

Šukuosenos norėjau tokios, kad plaukai nekristų į akis, bandomoji šukuosena buvo labai vykusi, tad darėme tokią pačią ir vestuvių dieną. Deja, kol buvau be makiažo, tądien šukuosena man nepatiko,  labai sau nepatikau, bet nebuvo kur trauktis. Viskas baigėsi gerai, nes makiažas situaciją pataisė. Matydama galutinį rezultatą džiaugiausi –  man tada viskas patiko ir abejonių dėl nieko nekilo.

vestuvės

Jaunikio apranga

Jaunikis buvo nusipirkęs kostiumą, kaklaraištį ir paltą, kurio labai reikėjo.

Pamergių apranga

Pamergėms neliepiau griežtai rengtis vienodomis suknelėmis, tiesiog nurodžiau spalvą.  Jos visos teisingai spalvą suprato ir visų suknelių atspalviai buvo vienodi. Pamergių puokštelės, kaip ir manoji, taip pati buvo su mėlynomis gėlėmis.

Fotografas

Su vyru nusprendėme, kad nenorime labai daug išlaidauti fotografijoms, tad pasirinkome pradedančią fotografę Jūratę Murauskienę. (“JR photography”). Ją pasirinkome, kai pamačiau draugės vestuvių nuotraukas, kurios man labai patiko. Susitikome, aptarėme kokią planuojame šventę, kad norime natūralių, įdomesnių nuotraukų. Mūsų nuomone, fotografė atliko darbą tobulai. Nuotraukos įdomios, gražios ir linksmos, atspindinčios mūsų tos dienos emocijas.

vestuvės

Žiedai

Juos nusprendėme gamintis, nes turėjau močiutės ir tėvelio auksinius žiedus. Nenorėjome klasikinių žiedų, o be to, aš nemėgstu aukso, tad pasigaminome žiedus su ornamentais ir balto aukso apvadu. Juos gaminome Šilutėje, pas juvelyrą dirbantį “Studija2”.

Jūsų patarimas nuotakoms

Neapsiimkite visko daryti pačios. Juk tai jūsų šventė! Man tai buvo mūsų šventė, nes tereikėjo išsirinkti suknelę, fotografą, muzikantus, šventės vietą ir gėles. O visais papuošimais ir kitomis smulkmenomis rūpinosi mano mama, sesuo ir artimiausia pusseserė. Visa kita mums buvo staigmena. Esu labai patenkinta ir tikrai daug rūpesčių man nebuvo, tad atsipalaidavusi mėgavausi savo švente.

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Tikrai ne. Net šaltas oras nesugadino šventės.

Geriausias Jūsų sprendimas?

Neapsiimti visko daryti pačiai.

Nuotraukos “JR photography”

vestuvėsvestuvėsvestuvės

vestuvėsvestuvės

 Jūsų šventė jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų  el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Kad būtų lengviau, rašydami galite vadovautis šiuo planeliu, tačiau be abejonės galite papildyti ir savo išskirtinėmis įžvalgomis apie tai, kas planelyje nepaminėta.

Ankstesnis straipsnisNuostabus nuotakos makiažas
Kitas straipsnisOriginalios desertų stalo idėjos
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą