Pradžia Transportas Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje

Limuzinų nuoma visoje Lietuvoje

Limuzinų nuoma

“Rasos limuzinai” – tai limuzinų nuomos įmonė, kurie Lietuvoje dirba jau daugiau nei 10-imt metų. Mūsų paslaugomis pasinaudojo ne vienas tūkstantis klientų iš skirtingų Lietuvos kampelių. Savo paslaugas mes teikiame, ne tik Vilniuje, bet taip pat ir Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose.

Apie mūsų limuzinus kalba visa Lietuva, savo klientams siūlome tik kokybiškus ir techniškai tvarkingus limuzinus, kurie yra pritaikyti net ir pačioms ilgiausioms kelionėms. Kiekvienas limuzinas yra pilnos komplektacijos, kas leidžia klientams suteikti aukščiausios kokybės aptarnavimą. Mūsų limuzinų vairuotojai yra tikrai profesionalai, kurie limuzinus vairuoja ne vienerius metus, todėl visos kelionės metu galėsite jaustis ne tik komfortabiliai, bet ir saugiai.

Mes ne tik nuomojame limuzinus, bet ir užsiimame profesionaliomis muzikantų ir fotografų paslaugomis, užsisakant limuziną pas mus, mes pritaikysime išskirtines nuolaidas visoms kitoms paslaugoms, taip jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir daugybę laiko ieškant profesionalių fotografų ar muzikantų.

Rasoslimuzinai.lt – tai vieta kur rasite savo svajonių limuziną ir aukščiausią aptarnavimo kokybę.

 

 

Kontaktinė informacija:
Ąžuolų 9. Alytus
869802743; 861854595
info@rasoslimuzinai.lt
www.rasoslimuzinai.lt
8.00-21.00

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą