Pradžia Fotografija/Filmavimas Kokie yra momentinių nuotraukų spausdinimo būdai šventės metu?

Kokie yra momentinių nuotraukų spausdinimo būdai šventės metu?

Kokie yra momentinių nuotraukų spausdinimo būdai šventės metu?

Nuotrauka – fotografijos paveikslas, kuris sustabdo akimirkos grožį, emocijas laike. Net ir po daugelio metų vartant nuotraukų albumą užplūsta jausmai bei prisiminimai, prisimenami tuometiniai įvykiai. Fiziškai išspausdinta, rankose laikoma nuotrauka ,,netyčia“ neišsitrins, kaip kartais nutinka su skaitmeninėmis fotografijomis, be to, tikra nuotrauka turi didesnę vertę. Standartinė šiuolaikinė nuotraukų gamyba paprastai užtrunka, todėl dažnai vis pamirštame jas atsispausdinti iš fotoaparato, kompiuterio. Momentinė fotografija – greitas, kokybiškas, spalvotas būdas džiaugtis nuotrauka nekantriems. Savotišką pramogą kuriantis, abejingų nepaliekantis procesas – pozuoji, paspaudi mygtuką, išlenda kokybiška, spalvota nuotrauka – kelia polaroidinių fotografijų nostalgiją. Kiekviena šventė yra kitokia, tad natūralu, jog 2019m. skiriasi dalyvių ar organizatorių norai, pageidavimai. Skirtingiems poreikiams išpildyti momentines nuotraukas savo šventei galima gauti įvairiais būdais:

  • Insta aparatai (Polaroid, Instax Fujifilm). Į madą atėjus momentinei fotografijai, prekybos centrai pradėjo siūlyti Insta aparatus, kurie yra patogūs naudoti asmeniniam naudojimui. Vis dėlto, turint šį aparatą nuolat reikia rūpintis dėl popieriaus pakeitimo, bei numatyti reikalingą fotografijų skaičių, ką padaryti yra išties sunku. Rėmelis – standartinis baltas.
  • Fotobūdelė – profesionali kamera su įmontuotu apšvietimu, tad idealu tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Dažniausiai nuotraukų kiekis yra neribojamas ir iš karto aiškus numatytas biudžetas, kuris nesikeičia. Techniniai asistentai atveža ir pasirūpina, kad viskas veiktų laiku ir sklandžiai. Suteikiama galimybė prie renginio tematikos priderinti Jums specialiai sukurtą rėmelį.
  • Nuotraukų spausdinimas iš socialinių tinklų. Jeigu Jūs ir Jūsų svečiai yra aktyvūs socialinių tinklų naudotojai, tai yra idealus variantas spausdinti momentinės nuotraukas. Naudojantis Instagram socialiniu tinklu, spausdinimas vyksta pagal specialią, renginiui sukurtą grotažymę. Svečiai fotografuojasi savo išmaniaisiais telefonais ir nuotraukas kelia į Instagram su specialia grotažyme (hashtag). Sistema randa nuotraukas ir jas atspausdina su Jums išskirtinai sukurtu rėmelio dizainu. Procesas vyksta greitai, vienu metu nuotraukas kelti ir spausdintis gali beveik visi šventės dalyviai. Taip pat tai puikus variantas tuo, kad nėra prisirišama prie vietos – nuotraukas galima darytis bet kurioje renginio vietoje, telieka ateiti pasiimti ilgalaikį atsiminimą. Tai geras būdas paskatinti įsitraukti jaunatviškus, inovatyvius šventės svečius. Norint įtraukti Facebook platformą, nuotraukos yra spausdinamos iš specialaus vestuvėms sukurto Facebook puslapio. Šventės dalyviai savo nuotraukas iš telefonų kelia į puslapį ir jos automatiškai yra išspausdinamos. Grotažymė (hashtag) nėra būtina.
  • Nuotraukų spausdinimas per el.paštą. Tai kitas greitas ir patogus būdas momentinėms nuotraukoms spausdinti. Jo principas itin paprastas – svečiai nusifotografuoja savo telefonu, išsiunčia nuotrauką mums el.paštu. Mes ją atspausdiname per 20 sekundžių jau su Jūsų pasirinktu rėmelio dizainu! Nuotraukos siunčiamos konfidencialiai, tačiau jauniesiems galima pateikti nuotraukų archyvus. Tuo tarpu svečiams nuotraukos tampa puikia atsiminimo dovana.

Svarbu pasirinkti sau ir savo šventės svečiams patogiausią momentinių nuotraukų spausdinimo būdą ir turėsite gausybę atsiminimų, kurie bus nesuvaidinti ir į kuriuos bus smagu žiūrėti ir po daugelio metu 🙂

Šaltinis: PrintaPrint.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą