Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?

Klausimu “Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?“ prasideda daugiau nei pusė visų mano jaunųjų laiškų ir užklausų facebooke. Šis klausimas yra toks tiesioginis ir paprastas, bet atsakyti trumpai į jį yra sudėtinga, nes kaina tiesiogiai priklauso nuo jaunųjų vestuvių vizijos. Kai pradėjau organizuoti vestuves, mano tikslas buvo, kad čia tuoktis galėtų visi ir kad tai nėra tik pasaulio įžymybių ir išrinktųjų privilegija. Paprasčiausiai dėl to, kad ši šalis labai įvairi ir, nors palyginus brangi, čia yra daug pasirinkimo galimybių. Žinoma, jeigu norite prabangios šventės prie Komo ežero, tai mano pirmas klausimas bus “O koks jūsų biudžetas?“ Kartais jaunieji labai bijo atsakyti į šį klausimą, bet daugeliu atveju tai sutaupo laiką ir tampa aiškiau, ką galima rinktis rinktis ir siūlyti.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Kiemelis pavadinimu „Vartai į rojų“ idealus civilinei santuokai, o šalia esanti koplytėlė jaukiai bažnytinei ceremonijai

Civilinė santuoka

Italijoje civilinė santuoka sudaroma pasirinkto miesto savivaldybėje, Jus tuokia savivaldybės darbuotojas italų kalba, o aš verčiu į lietuvių. Ceremonija nėra „sausa”, italai mėgsta pašnekėti, o ypač – apie meilę. Dažniausiai Italijos miestų savivaldybės yra įsikūrusios reto grožio istoriniuose pastatuose, turi atskiras ceremonijų sales ar vidinius kiemelius, o taip pat už papildomą mokestį leidžiama tuoktis istorinėse vilose, įspūdinguose parkuose ar tiesiog gamtoje. Civilinės santuokos kaina priklauso nuo regiono, bei laiko ir dienos kada vyksta ceremonija: savaitgaliais ir nedarbo valandomis kainuoja dvigubai brangiau. Orientacinės civilinės santuokos kainos Romoje – 1400 eurų, Venecijoje – 600 eurų, Amalfi pakrantėje – nuo 550 eurų, Kapri saloje tarp 500 – 1500 eurų, prie Gardos ežero nuo 600 eurų, prie Komo ežero – tarp 800 – 1800 eurų, Toskanoje 800 – 3000 eurų.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Įspūdinga vieta civilinei santuokai buvusioje bažnyčioje po atvirumi dangumi

Bažnytinė santuoka

Italijoje, taip pat užsieniečiams įmanoma ir bažnytinė santuoka. Dokumentus Jums tvarkys jūsų parapijos kunigas Lietuvoje. Reikės išklausyti sužadėtinių kursus. Visų dokumentų parengimas ir pasiruošimas užtrunka apie keturis ar šešis mėnesius. Su kunigais Italijoje bendrauju aš, jums tuo rūpintis nereikia ir atvykti prieš vestuves užtenka dvi dienas prieš. Taip pat nevisur tuokia užsieniečius bažnyčioje, kai kur reikalauja, kad jau būtų susituokę civiliškai. Aš dažniausiai bažnytines santuokas organizuoju Amalfi pakrantėje, Toskanos regione ir Romoje. Yra galimybė mišioms pasikviesti lietuvį kunigą. Nėra tikslaus kainininko Vestuvių sakramento priėmimo Bažnyčioje, nes kiekviena pora pagal savo galimybes palieka auką bažnyčiai. Dažniausiai visose bažnyčiose reikalavimas yra bent minimali gėlių kompozicija altoriui, nepriklausomai, ar puošite visą bažnyčią ar ne. Vargonų arba pasirinktinai choro muzika irgi užsakoma vestuvinių mišių metu.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Bažnytinė santuoka Amalfi katedroje, Amalfi pakrantė

Simbolinė santuoka

Jeigu, norite sudaryti simbolinę santuoką ir turėti gražų vakarėlį, tai galima padaryti bet kurioje Italijos vietoje. Simbolinės santuokos pravedimui reikia samdyti ceremonijos vėdėją ar aktorių, kurio kaina svyruoja 500-1000 eurų. Itin įspūdingos viešbučių ar restoranų, rezidencijų salės ar terasos ima papildomą ceremonijos vietos mokestį 200-1500 eurų, priklausomai nuo vietos, regiono ir sezono.

Viešbutis ar privati vila

Italijoje itin didelis pasirinkimas jaunųjų ir jų svečių apgyvendinimui. Įspūdingos prabangios vilos ant skardžio su vaizdais į jūrą Amalfi pakrantėje ar Kapri saloje. Vynuogynuose, tarp alyvmedžių giraičių ir kiparisų alėjų, skendinčios rezidencijos Toskanos regione. Boutique stiliaus maži šeimos valdimi viešbutukai visoje Italijoje ar didžiausių ir prabangiausių pasaulinio viešbučių tinklų, kaip Belmond, NH viešbučiai. O gal norite nosikelti į senoves laikus ir gyventi pilyje? Tai irgi įmanoma. Apytikriai galima skaičiuoti 70-120eur už dviveitį kambarį nakčiai 3 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais. Jeigu norima prabangiau kaina būtų 150-300eur už dvivietį kambarį nakčiai 4 žvaigždučių viešbutyje su pusryčiais. Vilos kainos su nakvyne 1000-3000eur, jeigu nakvynė iki 50 žmonių kainos apie 4000-8000tukst.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Iškilminga vestuvių vakarienė michelin restorane

Vestuvių vakarienė

Italijoje vestuvių vakarienei gali prašyti visko, patiekalų įvairovė itin plati. Nuo jūsų pasirinktų patiekalų ir vynų priklausys galutinė kaina. Meniu, sudarytas iš užkandžių it. antipasto, dažniausiai serviruojamas kaip bufetas ir valgoma stovint, dviejų pirmųjų it. primi piatti ir vieno antrojo patiekalo it. il secondo. Į meniu įtraukta ir vestuvinis tortas, mineralinis vanduo, vynas, kava po vestuvinio torto ir it. limoncello, amaro ar grappa virškinimui. Toks maisto kiekis tiesiog įprastas. Kaina skaičiuojama žmogui restorane prasideda nuo 80 eurų ir gali siekti 300 eurų. 5* ar Michelin aukščiausio lygio restoranuose kaina svečiui 200-300 eurų, 4* ir prabangiame restorane 150-250 eurų, gerame restorane su vaizdu 100-170 eurų, trattoria – 60-80 eurų. Galutinę kaina apsprendžia žmonių skaičius ir gėrimai. Italų vestuvės dažnai prasideda nuo 100 svečių, todėl, esant mažam žmonių skaičiui, jie nelinkę daryti nuolaidų. Dažnai restoranai ar viešbučiai turi kelias atskiras sales, kur švęsti galima nuošaliau nuo svetimų. Jeigu norėsite tos vietos tik jūs, bus papildomas mokestis. Daugiau apie šventines vestuvių vietas Italijoje.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Vestuvių vakarienė įspųdingos architektūros vietoje

Jaunosios šukuosena ir makiažas

Dirbu su italėmis, itin patyrusiomis ir profesionaliomis įvaizdžio kūrėjomis, stilistėmis. Jų apdovanojimai ir darbai kalbai patys už save. Jos kuria nuotakų įvaizdžius žymiems mados namams ir stilistams Italijoje, laimi nuotakų įvaizdžio kūrimo konkursuose Italijos mastu, dėsto aukštosios mados akademijoje, dalyvauja kino ir mados festivaliuose. Profesionalės dirba stengdamosis išryškinti jūsų natūralų grožį, o nepakeičiant veido bruožus. Visos šneka angliškai ir atvyksta į jūsų viešbutį. Šių paslaugų kainos Italijoje didelės svyruoja 400-600 eurų už makiažą ir šukuoseną, bei nuotakos įvaizdžio konsultaciją. Mano komandos lookmaker yra perfekcionistės ir dirba tol, kol nuotaka lieka patenkinta esamu rezultatu. Daugiau apie nuotakos įvaizdį.

Kiek kainuoja vestuvės Italijoje?
Tai jūsų diena ir jūs turite atrodyti nepriekaištingai, o svarbiausia jaustis gražiausia pasaulyje!

Išmeskite iš galvos idėją, kad tuoktis Italijoje tik išrinktųjų privilegija. Svarbu turėti aiškius norus, įsivertinti savo galimybes ir nusistatyti prioritetus. Tada tikrai galima galvoti apie vestuves dviese, kurių pilnas paketas prasideda nuo 3499 eur, vestuvės 10 žmonių prasideda nuo 7999-14999 eur, 20 žmonių – nuo 12999-20000eur. Aš garantuoju – tikrai rasime vietą, kuri atitiks jūsų svajones ir galimybes. Rašykite info@vestuvesitalijoje.lt ir kartu rasime geriausią jums tinkantį sprendimą.

Šaltinis: vestuvesitalijoje.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą