Pradžia Apie meilę poroje Keistos laimingos santuokos paslaptys

Keistos laimingos santuokos paslaptys

Keistos laimingos santuokos paslaptys
Apklausėme iš tiesų nemažai laimingai susituokusių porų: kas jiems padeda išlikti artimais? Išgirdome iš tiesų keistų paslapčių! Kaip bebūtų – svarbiausia, jog tai padeda… Taigi:

„Nesvarbu, kada ar dėl ko ginčijamės, problemą išsprendžiame (ar bent nusiraminame) žaisdami video žaidimą „Gears of war“. Niekas taip nesužadina aistros kaip vienas kito vijimasis su grandininiu pjūklu!“ – Karolina, ištekėjusi 7-erius metus.

„Mes su vyru niekada nesibučiuojame tik vieną kartą – visada penki bučiniai seka vienas kitą, net gi kai einame miegoti. Taip tarsi sukuriame savo santykių sėkmę.“ – Janina, ištekėjusi 4-erius metus.

„Paliekame vienas kitam žinutes senoviniu muilo gabalėliu jas užrašydami tiesiog ant veidrodžio vonioje. Žinoma, kai vaikai tapo didesni, mūsų žinutės – paprastesnės, ne be seksualios, tačiau vis dar kupinos meilės ir švelnumo.“ – Marija, ištekėjusi 15 metų.

„Turime tokią tradiciją: bent kartą per mėnesį organizuojame „studentų naktį“. Jos metu gaminu vieną šių patiekalų – mėsainiai, dešrainiai ar pupelių troškinys. Tai dažnai valgydavome būdami studentai, kai mūsų draugystė ir prasidėjo. Tokie vakarai grąžina mus į laikus, kai buvome be galo vienas dėl kito pakvaišę.“ – Karolis, vedęs 5-erius metus.

„Dažnai vakarais, kai vyras ruošiasi eiti miegoti, jis nusiauna savo milžiniškas kojines (52 dydžio), jas susuka ir meta į mane. Aš bandau sugauti ir metu atgal. Tai – mūsų būdas dieną užbaigti linksmai. Jeigu praleidžiame kelis vakarus, aš pradedu partnerį erzinti: „Jau keletą dienų nesimėtai kojinėmis…“ – Irena, ištekėjusi 12 metų.

„Kiekvieną rytą, kai nueiname į viešojo transporto stotelę, aš sakau: ką turėtume paliesti? Liečiame, pavyzdžiui, kaktą su kakta, ar liečiamės ausimis… Juokingiausia, kai tai būna akys – iš tiesų nelengva ir smagu.“ – Julija, ištekėjusi 2 metus.

„Kiekvieną naktį su vyru dalinamės kokiu nors nedideliu desertu, dažniausiai – porcija ledų. Visuomet rungiamės, kuris sugebės įtikinti kitą suvalgyti paskutinį kąsnį. Žodžiai „Ne, valgyk tu“ – tarsi kodas, atstojantis frazę „Ne, aš tave myliu labiau.“ – Kamilė, ištekėjusi 7-erius metus.

„Galbūt, tai net ne vynas padaro mano santuoką sėkmingesne – tai intymūs pokalbiai, kuriais retkarčiais mėgaujamės naktį gerdami vyną. Užmigdę vaikus kartais tiesiog įsipilame po taurę vyno ir šnekamės. Galbūt sėkmę atneša tai, jog skiriame laiko tik sau – be vystyklų, televizoriaus, kompiuterių, mobiliųjų telefonų… Žmona paruošia nedidelę lėkštutę užkandžių, aš atkemšu vyną ir nuoširdžiai mėgaujamės gera kompanija.“ – Darius, vedęs 11 metų.

„Sekmadienio vakarais visada užsisakome picą su daug česnako. Net juokinga – maistą pristatanti įmonė jau tiesiog prisimena mūsų tradiciją. O mums tai puiki proga praleisti šiek tiek laiko kartu ir… drauge smirdėti!” – Gintarė, ištekėjusi 7-erius metus.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą