Pradžia Vestuvių istorijos Karina ir Jevgenij: mūsų šiltos ir jaukios vestuvės

Karina ir Jevgenij: mūsų šiltos ir jaukios vestuvės

Karina ir Jevgenij: mūsų šiltos ir jaukios vestuvės
Nuotrauka: Jūratė Čiakienė ir Alex Zapas

Mūsų, kaip žmonos ir vyro gyvenimo istorija prasidėjo prieš du metus. Būtent 2016 metais birželio 10 dieną sumainėme žiedus. Vestuvių ceremonija bei pati šventė vyko jaukioje Klaipėdos rajone esančioje Baniulių sodyboje, apsuptoje gamtos.

Savo vestuvėms išsirinkome temą – „love birds“, o spalvos, kurios dominavo – mėtinė ir rožinė. Pagal šias spalvas ir temą pritaikytos dekoracijos bei gėlės, kurias paruošė gėlių salonas „Florencija“ -suteikė jaukumo ir žavumo šventei.

Vestuvinė apranga

Karina ir Jevgenij: mūsų šiltos ir jaukios vestuvės
Nuotrauka: Jūratė Čiakienė ir Alex Zapas

Kaip ir kiekviena nuotaka, išrankiai ieškojau suknelės, kuri atitiktų mane ir mano asmenybę, tokios, – kuri mane puoštų šią įsimintiną dieną bei primintų pačias geriausias emocijas. Būtent tokią suknelę atradau vestuviniame drabužių salone „Svajonė“.

Šukuoseną ir makiažą jaunajai padarė Angela Artiomova (Angela Art).

Vyrams visada lengviau rasti aprangą. Mano išrinktasis ir gyvenimo palydovas vestuvių dieną vilkėjo Baltman aprangą: mėlynas kostiumas su kaklaraiščiu bei baltus marškinius.

Nusprendėme, kad pamergių ir pabrolių aprangą paliksime laisvo stiliaus, nes tai nevaržys žmonių ir jų pasirinkimo bei išsirinks, kas jiems artimiau širdies.

Šventės fotografai bei atrakcijos

Savo šventei ir jos neįkainojamoms akimirkoms įamžinti pasirinkome fotografus Jūratę Čiakienė ir Alex Zapą. Jie puikiai užfiksavo įvairius šventės atributus, o svarbiausia – įamžino mūsų bendro gyvenimo pradžią ir buvo tarsi šios gražios istorijos liudytojai.

Šventėje nusprendėme išbandyti atrakciją – foto būdelę “Idėja Mix”, kur svečiai galėjo rašyti palinkėjimus „VicArt“ sukurtame albume.

Šventės programą vedė Sergej Griffits kartu su DJ. Vakarop buvo įžiebtas aukuras ir visą vestuvių šventę  vainikavo fejerverkai, kuriais pasirūpino “Vilniaus Saliutas”.

Vestuvių šventė neapsieita be jaunųjų šokio, o jų buvo net du. Tango šokis – dovana svečiams bei E. Doga valsas iš kino „Mano švelnus ir meilus žvėris“. Būtent išmokti šiuos šokius ir buvo didžiausi iššūkiai planuojant vestuves. Nesinorėjo apsižioplinti prie svečių, nenukristi, nepamiršti judesių.

Patarimai būsimoms nuotakoms

Mūsų geriausias sprendimas šventę daryti gamtos apsuptyje ir tik su profesionalių darbuotojų pagalba. Savarankiškumas ir noras viską daryti savomis jėgomis gyvenime praverčia, bet ne ten, kas liečia vestuves.

Taip pat svarbu nestresuoti, per daug nepanikuoti, o tiesiog surasti patikimą vestuvių organizatorę ir visą darbą bei rūpesčius palikti jai. Ką padarėme būtent mes. Savo vestuvėms ruoštis pasirinkome “Wedding Dream” vestuvių studijos atstoves – Tatjaną Vasičkiną vestuvių planuotoją bei Vladileną Jelisejevą vestuvių koordinatorę. Likome tikrai patenkinti ir nenusivylę savo švente, kurią prisiminus vis pasidaro šilta širdyje. Todėl apgailestauti galima tik dėl vieno – kad vestuvės taip greitai pasibaigė. Laikas prabėgo nepastebimai.

Jūsų vestuvės jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų el. p. klausk@vestuviumados.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą