Pradžia Apie meilę poroje Kam reikalingos vestuvės?

Kam reikalingos vestuvės?

Kam reikalingos vestuvės?
Vasara – vestuvių metas. Geras oras garantuoja puikią šventės nuotaiką, o gamtos apsuptyje jaunųjų nuotraukos atrodo labai gražios. Be to, vasarą visi atostogauja ir tampa labiau atsipalaidavę, todėl šventės nuotaika itin pakili. Tačiau ne tai sukuria tikrąją vestuvių nuotaiką. Juk vestuvės – tai dviejų žmonių meilės šventė, kuria džiaugiasi tiek giminės, tiek ir draugai. Bet kai kurie mąsto visiškai priešingai. Kam reikia tų vestuvių?

Santykiai ir taip geri, vestuvių nereikia

Kartu esate ketverius metus. Abu puikiai sutariate, o draugai ir tėvai vis pasidomi, kada įteisinsite santykius. Tokie klausimai sukelia juoką, nes jau ir dabar vadinate vienas kitą vyru ir žmona.

Kartu gyvenančios, bet nesusituokusios, poros dažnai atkerta, kad popierius nieko nepakeis. Jie jau gyvena kartu. Taupo būsimoms kelionėms ar pirmajam buto įnašui. Seniai pažįsta vienas kito artimuosius ir puikiai su jais sutaria. Netgi lovoje išbandė viską, todėl vestuvių naktį greičiausiai saldžiai miegos.

Taigi, kodėl jie turėtų tuoktis? Jeigu apie vestuves jie tikrai negalvoja ir nė vienas iš jų apie tai nemąsto, to tikrai nereikia. Vien dėl tėvų ir giminaičių ramybės ruošti šventės jiems tikrai nereikia.

Būkite spontaniški. Supratus, kad norite santuokos ceremonijos be pašalinių akių, susiorganizuokite šventę tik sau. Jei to jums nereikia, gyvenkite toliau ir nekreipkite dėmesio į tai, ką sako kiti.

Jai reikia statuso

Ji atrodo tokia savarankiška ir nepriklausoma karjeros moteris, tačiau oficialaus sutuoktinio jai reikia. Dažnai moterys bando save įtikinti, kad vestuvės – tai tik labai brangus popierius, o pinigus geriau investuoti kur nors kitur. Pavyzdžiui, kelionei į Tailandą.

Moteris tyliai kentės ir tikės, kad vieną dieną partneris, kuris nevyniodamas žodžių į vatą pasakė, kad santuoka netiki ir niekada nesituoks, vieną dieną pasikeis ir ją ves. Juk žmonės prišneka pačių įvairiausių dalykų, bet negali žinoti, kad bus po metų!

Jeigu tu nori vestuvių, tikrai neverta laukti ir tikėti, kad po šaltos žiemos jis pasikeis, pavasarį tau pasipirš, o vasarą susituoksit. Nori vestuvių? Pasakyk, kad santykius nori perkelti į kitą lygį, todėl tau reikia vestuvių. Jeigu jis nesutiks, išsiskirkit ir susirask tą, kuriam santuoka yra svarbi. Vyrai laikosi savo žodžio ir tik labai retais atvejais sulaužo priesaiką. Galbūt tu jį apgausi ir jis ves tave, tačiau vargu, ar gyvensite ilgai ir laimingai.

Ieškau būsimo vyro, bet visi nori tik sekso

Dažnai vienišės skundžiasi, kad šiuolaikiniams vyrams terūpi tik seksas. Jie sako, kad dar ieško savęs, todėl jiems nereikia didžiosios gyvenimo meilės ir būsimos vaikų motinos. Juk jis pats nežino, ko iš tiesų dabar nori!

Nesiverk, kad aplink tave vien sekso ištroškę patinai. Pabandyk išsiaiškinti, ar tavo paieškų vietos yra tinkamos. Tarp daugybės internetinių pažinčių portalų išsirink tik tuos, kuriuose yra reali galimybė sutikti antrą pusę. Jeigu To Vienintelio ieškai erotinių pažinčių puslapyje, vargu, ar greitai jį atrasti.

Atsipalaiduok. Antrosios pusės paieškos trunka gana ilgai ir tik vienetams pasiseka greitai ją surasti. Kad ir kaip to norėtum, tačiau gyvenimo neįmanoma sukontroliuoti. Geriau nieko neieškok, mėgaukis gyvenimu ir imk viską, ką jis tau siūlo.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą