Pradžia Fotografija/Filmavimas Kaip panaudoti momentines nuotraukas šventės metu ir po jos?

Kaip panaudoti momentines nuotraukas šventės metu ir po jos?

Kaip panaudoti momentines nuotraukas šventės metu ir po jos?

Momentinė nuotrauka – tai čia pat renginio vietoje atspausdinama, visada gera emociją kelianti fotografija. Į ją pažvelgus kūrybiškai, atsiveria aibė smagių pramogų, puošybos ir kitokių momentinės nuotraukos panaudojimo galimybių:

  • Nuotraukos – palinkėjimai: nuotraukos rėmelis gali būti kuriamas su palikta vieta palinkėjimui užrašyti. Šventei pasibaigus, nuotraukos paprastai dedamos į albumą ar palinkėjimų dėžutę, kurioje prisiminimai gyvuoja dar ilgą laiką po Jūsų svarbios dienos.
  • Dovana svečiams ir jauniesiems. Momentinė nuotrauka gali tapti puikia simboline padėka šventės dalyviams. Pateikiame vieną pavyzdį iš jau vykusių vestuvių: jaunieji stengiasi nusifotografuoti su visais svečiais ir vėliau nuotrauka su puoštu rėmeliu yra dovanojama už buvimą kartu arba pridedama prie kitos dovanėlės kaip priedas.
  • Dvigubas nuotraukų spausdinimas – kiekvieną kartą nusifotografavus, atspausdinamos 2 vienodos nuotraukos. Viena lieka jauniesiems, o kita svečiui, kaip atsiminimas.
  • Loterijos ir konkursai. Yra galimybė ant nuotraukos rėmelio dėti skirtingos sekos numerius ar žodžius. Tokiu būdu yra traukiami prizai ir apdovanojami svečiai. Tai puikus variantas pagyvinti vakaro nuotaiką.
  • Žaidimai. Nuotraukų rėmeliai yra spausdinami, pvz., skirtingų spalvų. Tokiu būdu žaisti žaidimus ar dalyvauti programoje yra kviečiami asmenys, turintis konkrečios spalvos nuotraukas. Tai lengvai įtraukia dalyvius į azartišką veiklą, paskatina bendravimą. Suderinus su vedėju, šie žaidimai gali padėti jam vesti šventės programą ir paskatinti svečius įsitraukti. Bet tam gali būti pasamdytas ir mūsų “promo žmogus” :).
  • Nuotraukų atvaizdavimas ekranuose. Jei planuojate savo šventėje turėti ekraną ar projektorių, kodėl gi neatvaizdavus visų atspausdintų nuotraukų ekrane. Nuotraukos nuspalvins šventės atmosferą, bylos apie gerai svečių leidžiamą laiką, skatins ir kitus, nedrąsius dalyvius fotografuotis.
  • Puošybos elementas. Momentinės nuotraukos gali tapti kūrybingomis interjero detalėmis, nuotraukų rėmelį pritaikant prie planuojamo šventės interjero. Vaizduotė yra beribė. Siūlome apsvarstyti kabinamų nuotraukų užuolaidą – sieną. Tai suteiktų šventei žaismingumo.
  • Svečių įtraukimas iš viso pasaulio. Deja ne visi norintys atvykti gali prisidėti prie Jūsų rengiamos šventės tiesiogiai. Nuotraukų spausdinimas iš socialinių tinklų suteikia galimybę pasidalinti specialia grotažyme su Jums brangiais žmonėmis, kurie negali dalyvauti ir yra išsibarstę po platų pasaulį. Paraginkite juos šventės metu kelti nuotraukas bei siųsti linkėjimus. Printaprint teikia galimybę atspausdinti ne tik jų nuotrauką, tačiau ir siuntėją bei palinkėjimą iš bet kokio pasaulio kampelio.

Taigi, momentinės nuotraukos džiugina kiekvieną renginio dalyvį iškart, kol dar negautos nuotraukos iš fotografo. Jos gali būti panaudotos įvairiais kūrybiškais būdais. Tikimės, jog straipsniu įkvėpėme jus pasitelkti vaizduotę  – taip galima sugalvoti įvairių originalių idėjų, kad Jūsų šventė būtų nepakartojama. Jei susidomėjote PrintaPrint teikiamomis paslaugomis ir norite patarimo – drąsiai kreipkitės!

Linkime gražios šventės.

Šaltinis: PrintaPrint.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą