Pradžia Ceremonijos vieta Kaip organizuoti vaišes po vestuvių ceremonijos?

Kaip organizuoti vaišes po vestuvių ceremonijos?

vaises po vestuviu ceremonijos

Ir išaušta ilgai laukta sutuoktuvių diena… Abu pasipuošę, žavūs, laimingi skubate ištarti lemtingąjį TAIP, po kurio jus užplūs gausus būrys mylinčių artimųjų, draugų, kolegų… Įprastai ne visi sveikintojai ir vestuvių ceremonijos dalyviai dalyvauja vakarinėje šventės dalyje, todėl tapo įprastu reiškiniu juos pavaišinti vietoje. Taigi, Kaip organizuoti vaišes po vestuvių ceremonijos?

Vaišių po vestuvių ceremonijos trukmė

Pirmiausiai atkreipkite dėmesį, kad svečių sveikinimai ir pasibuvimas su jais neturėtų trukti ilgai. Optimaliausias laikas 30-60 minučių. Ilgiau nei vieną valandą šiame vestuvių dienos etape nereikėtų užtrukti, nes jūsų laukia dar daug svarbių dalykų…

Planuodami sveikinimų priėmimą ir įvertinkite vietą, kur visa tai vyks. Jei svečiai Jus sveikins bažnyčios ar santuokų rūmų kieme, aptarkite visas galimybes derindami ceremoniją su šių institucijų atstovais. Atkreipkite dėmesį, kad vestuvių ceremonijos kai kuriose vietose vyksta viena po kitos, tad gali būti, kad po jūsų ceremonijos kiemas tebebus užimtas kitos šventės dalyvių… Aš pati tuokiausi Vilniaus Bernardinų bažnyčioje birželio mėnesį. Tuo metu skirtingose koplytėlėse vyko trejos vestuvės maždaug tuo pačiu metu. O po jų, žinoma, dar eilė jaunųjų… Planuojant šventę paaiškėjo, kad po ceremonijos vidinis kiemelis, kuriame galėsime priimti artimųjų sveikinimus, laisvas bus vos 30 minučių. Taigi, viskas vyko gana greitai… Vis tik maždaug po 20-ies minučių, kai bendravome su svečiais, kiemelį jau norėjo perimti kitų jaunųjų pagalbininkai, ruošę vaišes jų svečiams…

vaises po vestuviu ceremonijos

Kuo vaišinti?

Kitas klausimas, neretai kylantis jauniesiems, kuo vaišinti svečius po vestuvių ceremonijos. Putojantis vynas/ šampanas ir saldainiai nėra vienintelis pasirinkimas.  Taip daro visi. Paieškokite įdomesnių sprendimų. Svečius galite vaišinti alkoholiniais ir nealkoholiniais kokteiliais, sultimis, naminiu limonadu, namine gira, ypatingais gėrimais, kuriuos mėgstate patys. Jei jūsų vestuvės vyks vėsiuoju metų laiku drąsiai galite rinktis karštą vyną, kavą, arbatą. Visais atvejais turėkite bent keletą taurių vandens ir sulčių negeriantiems, vairuojantiems svečiams, vaikams.

Iš užkandžių galite rintis uogas, originaliai pateiktus vaisius, riešutus įvairių skonių apvalkaluose ir t.t. Jei vestuves planuojate vasarą, neabejotinai jūsų svečiai apsidžiaugs, jei pavaišinsite juos ledais. Tik vėl gi, jie turi būti pateikiami mažomis ir patogiomis valgyti porcijomis. Užkandžiai, kuriais vaišinsite svečius po ceremonijos, turi būti lengvai, patogiai paimami ir valgomi. Reikėtų vengti į popierėlius įpakuotų saldainių, nes juos gali išnešioti vėjas.

vaises po vestuviu ceremonijos

Vaišių kiekiai

Laiko priimti sveikinimus ir pabendrauti su svečiais bus nedaug. Tai įvertindami gerai apgalvokite gėrimų ir užkandžių kiekius. Vienam svečiui galite skaičiuoti vieną taurę, stiklinę gėrimo (šampano, kokteilio ar sulčių) ir 1-2 užkandžius.

Kas vaišina?

Jei nesamdote vestuvių planuotojų, kurie jums palengvintų visą šventės organizavimą, turite keletą galimybių – svečių vaišinimo organizavimą patikėti artimiesiems arba profesionalams. Atkreipkite dėmesį, kad viską reikės organizuoti labai efektyviai. Mes rekomenduojame neapkrauti draugų, pamergių papildomais rūpesčiais ir pasirinkti antrąjį variantą. Galite susitarti su restoranu, kuriame darysite šventę, kad skirtų jums vieną padavėją, kuris jūsų ceremonijos metu paruoš staliuką su taurėmis, gėrimais, aptarnaus svečius. Taip atsikratysite tokių klausimų, iš kur gauti taures, kaip greitai viską surinkti, kai svečiai išsiskirstys ir galėsite visą dėmesį skirti tiems, kurie atėjo jus pasveikinti. Taip pat šiuo metu vis daugėja paslaugų tiekėjų, kurie teikia isškirtinai tik vaišių po ceremonijos paslaugą.

vaises po vestuviu ceremonijos

Jei dar dvejojate, ar verta samdyti profesionalus, nepamirškite, kad viską po pasibuvimo reikės susitvarkyti. Net neabejojame, kad patys tam nelabai turėsite laiko ir ūpo. O profesionali komanda šį rūpestėlį tikrai nuims nuo jūsų pečių.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą