Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Kaip išsirinkti vestuvių datą?

Prieš pradedant galvoti apie vestuvių valgiaraštį ar matuotis vestuvinę suknelę pirmiausia reikės nuspręsti vestuvių data. Galbūt jūs galvosite, kad bet kuris savaitgalis birželį ar liepą jums tiks norime priminti, kad tai nėra taip paprasta kaip jums atrodo. Jums reikės daugybę dalykų apgalvoti tiek vestuvių lokaciją tiek jūsų darbo grafiką. Sukurkite sąrašą dalykų kas jūsų manymu svarbu tada jau galėsite dėlioti kuri data palankiausia jūsų didžiajai dienai. Pateikiame kelis svarbius dalykus kuriuos jums reikėtų apsvarstyti.

Kiek jums reikės laiko?

Vestuvių planavimas yra sunkus darbas ir tikrai jums prireiks ne kelių dienų viskam sustyguoti. Viskas labiausiai priklauso kokio tipo ir dydžio vestuves jūs planuojate, daug kam reikės ne vieno mėnesio pasiruošti.

Jūsų svajonių lokacijos laisvumas

Išsirinkote vestuvių lokaciją kur norėsite švęsti? Pasidomėkite kokiomis datomis ši vieta yra laisva. Jeigu jau turėjote pradinį planą kada organizuosite vestuves būkite pasiruošę, kad teks derintis prie vestuvių vietos laisvumo ir siūlomų datų.

Jūsų darbo grafikas

Jeigu jūs nedirbate iš namų ar nesate laisvai samdomas darbuotojas tikėtina turite darbo grafiką prie kurio reikės prisiderinti. Daugelyje darbų savaitgaliai laisvi, tačiau jeigu norite daugiau laiko ar iškart vykti į medaus mėnesį jeigu turite galimybę apgalvokite ar galėsite pasiimti atostogų. Apgalvokite ar per jūsų numatytą vestuvių data nėra numatytų jokių didelių darbo renginių kaip konferencijos, susirinkimai ar kiti svarbūs ir neatidėliojami darbai.

Jūsų šeimos ir draugų grafikai

Deja ne visi kuriuos jūs mylite ir norite, kad dalyvautų vestuvėse galės atvykti. Žinoma tai nėra smagu, tačiau svarbiausia sudėlioti jūsų vestuvių data taip, kad šeimos nariai ir pats svarbiausias draugų ratas galėtų dalyvauti vestuvėse. Svarbu apklausti būsimų pamergių, pabrolių, šeimos narių ir artimiausių draugų kokie jų planų grafikai, kad išvengtumėte papildomo galvos skausmo.

Koks didelis jūsų biudžetas?

Vestuvių kaina skiriasi nuo metų laiko, todėl nepamirškite atlikti papildomos analizės prieš nusprendžiant vestuvių data. Vestuvių tiekėjai ir lokacijos natūraliai pakels kainą vasarą ar pavasario pradžioje ir rudenio pradžioje, todėl jeigu jūsų biudžetas ribotas galite tai apsvarstyti. Nepamirškite, kad be metų laikų pačios geidžiamiausios savaitės dienos yra šeštadienis ir sekmadienis todėl ir čia gali kainuoti brangiau nei paprastą darbo dieną.

Oras

Jeigu jūs nesate apdovanotas Nagio Šulijos oro prognozių gabumais, o ir jis būna nepataiko jums gali nepavyksti pataikyti su oru net labai norint. Tačiau, kad ir kaip bebūtų stenkitės pasidomėti kokiu metų laiku kokie orai dažniausiai vyrauja, žinoma jeigu jūsų vestuvės vyks viduje ir daug pramogų lauke nenumatyta net ir lietingas oras neturėtų sugadinti nei šventės nei nuotaikos, na nebent jeigu planavote fotosesiją lauke…

Didžiosios metų šventės ir nedarbo dienos

Didžiosios metų šventės kaip Kalėdos ar Velykos yra tarsi šeimų susirinkimo ir buvimo kartu laikas todėl jeigu planuojate vestuves aplink tą laiką gerai pagalvokite nes dauguma gali ir neatvykti į jūsų šventę. Tačiau visada galite rasti didžiųjų savaitgalių kai ir penktadienis – nedarbo diena kas yra labai patogu. Taip pat nepamirškite vasaros kai dauguma eina atostogų tai vėl būtų puikus laikas organizuoti vestuves tik pasidomėkite ar jūsų artimiausi žmonės neturi suplanavę išankstinių planų atostogų ir neketina vykti kur nors.

Kitos vestuvės

Pasidomėkite ar jūsų artimiausi draugai ar šeimos nariai neplanuoja savų vestuvių  panašiu laiku. Žinoma jūsų vestuvės bus pirmoje vietoje, tačiau jeigu ir kažkieno kito vestuvės vyks tą patį savaitgalį ar net tą pačią dieną, nei vieni nei kiti gali nesudalyvauti visuose vestuvėse. Jeigu toks sutapimas būtų, pabandykite suderinti tolimesnę data, kad visi galėtų pasidžiaugti jūsų švente.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą