Pradžia Jaunųjų stilius Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą

Daugeliu atvejų po pasipiršimo nespėjus prabėgti nei dienai būsima nuotaka pradeda galvoti kokią vestuvinę suknelę norės vilkėti per vestuves, o galbūt jau iš anksto ją yra numačiusi, tačiau, o kaip dėl plaukų šukuosenos ir makiažo? Tai vieni svarbiausių vestuvių dienos ryto reikalų kuriuos nuotaka atlieka sukuriant savo įvaizdį. Todėl yra labai svarbu puikiai žinoti koks stilius jums tinka. Patartina šio sprendimo nepalikti paskutinei minutei ir pasidomėti kokios yra šių metų plaukų šukuosenų ir makiažo tendencijos bei kas jums tinka ir kas ne. O mes pamėginsime palengvinti jums gyvenimą su 5 patarimais.

1.  Galvokite apie savo vestuvių stilių

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą
Nuotrauka: Photo: José Villa

Tai galbūt ir akivaizdu, tačiau ne kiekviena apie tai pagalvoja, kad skirtingas makiažo ir plaukų stilius atitinka skirtingus vestuvių stilius ir tipus. Nuotakos makiažas apibūdina jos asmenybę bei tuo pačių per vestuvių stilių, todėl tai du dalykai kurie eina kartu. Todėl yra ganėtinai svarbu iš anksto žinoti koks bus vestuvių stilius prieš pradedant galvoti apie makiažą ir plaukų šukuoseną.

Jeigu jūsų vestuvės bus dieną plaukų šukuosena skirsis nuo vestuvių vakare. Jūsų veido bruožai dienos vestuvėse turėtų nebūti per daug intensyvus, makiažas paprastai būna lengvesnis ir sukurtas iš neryškesnių tonų. Kas liečia šukuoseną, galimas ne vienas variantas tačiau visada puikiai atrodo banguoti ar palaidi plaukai.

Vestuvės vakare paprastai reikalauja subtilesnių šukuosenų. Makiažas taip pat turėtų būti labiau akį rėžiantis su ryškiomis lūpomis pabrėžiant nuotakos grožį.

2. Derinkite su vestuvine suknele

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą
Nuotrauka: Angela Michelle 

Dėl daugybės vestuvinių suknelių pasirinkimo ir nuolat kintančių tendencijų labai dažnai suknelė ir nuotakos šukuosena bei makiažas nedera.

Galvokite apie balansą savo išvaizdoje ir kuri detalė turėtų išsiskirti labiausiai? Pavyzdžiui, jeigu jūsų vestuvinė suknelė vien pati savo stiliumi išsiskiria iš visko, tada reikėtų pagalvoti apie kuo paprastesnį ir lengvesnį makiažą su vos padažytomis lūpomis bei paprasta vestuvine šukuosena (pavyzdžiui kuodas). Tačiau jeigu jūs pasirinkote ganėtinai paprastą suknelę, tada galite drąsiai pabrėžti savo veidą su makiažo pagalba bei pridėti įdomią šukuoseną.Tokiu atveju pasirinkite žemės intensyvumo spalvas, kad atkreiptumėte dėmesį į savo veido bruožus.

3. Žinokite visus šukuosenų stilius prieš pasirenkant

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą
Nuotrauka: Shutterstock

Plaukai – viena esminių mūsų išvaizdos detalių. Galima sugalvoti daugybę įvairių šukuosenų pagal tai kas kam patinka ar sekant įvairias madas ar tiesiog tai kas patogu.

  • Palaidi plaukai: klasikinis vestuvių stilius su daugybę variacijų, tiesūs, banguoti, garbanoti plaukai. Toks plaukų stilius labai tinka boho temos vestuvėms. Arba jeigu jums labai patinka ir pasitikite savo plaukais kurie nusileis žemiau pečių.
  • Kuodai ir kaspinai: tai pačios populiariausios šukuosenos. Šios šukuosenos tiek elegantiškos tiek puikiai tinka prie veido.
  • Supinti plaukai: būkite kūrybingos. Šis plaukų stilius turi neribotą variacijų skaičių ir tik jūs pati žinosite kiek plaukų supinti, kaip ir panašiai. Neretai tokios šukuosenos būna papuoštos gėlėmis ir sagėmis.

4. Pasirinkite teisingą makiažą pagal veido formą

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą
Nuotrauka: Shutterstock

Teisingas makiažas vestuvių dienai kiekvienai nuotakai žinoma bus skirtingas, tačiau jis turi atitikti tave. Vestuvių dieną žinoma jūs turite atrodyti bei jaustis kaip įmanoma geriau tačiau vis tiek turite būti jūs, o ne kažkas kitas. Diena bus ilga todėl nereikėtų per daug jaudintis dėl makiažo ir šukuosenos.Svarbu atkreipti dėmesį, kad pagal veido formą makiažas skirsis kiekvienai.

  • Jeigu jūsų veidas – ovalo formos, tau pasisekė. Šios veido formos merginoms tinka bet kuris makiažas. Jums tiks pačios įvairiausios stiliaus tendencijos. Paryškinkite natūralų grožį, iliuminuokite skruostikaulį ir nosies zoną, kaktą bei smakrą bei patamsinkite skruostikaulius. Lūpoms tiks bet kokia jūsų pasirinkta spalva.
  • Jeigu jūsų veidas – trikampio formos, su plačia kakta su išreikštu žandikauliu, jums reikėtų pažaisti su šešėliais ir išlyginti pažymėtas veido dalis. Naudokite tamsesnį makiažą plačiausioms veido dalims, o kitoms veido dalims naudokite kosmetinį pieštuką. Naudojant skaistalus naudokite kylančius judesius taip jūsų oda išliks minkštesnė.
  • Jeigu jūsų veidas – kvadrato formos, tai pasireikš plačiu žandikauliu ir kakta. Čia tikslas paaštrinti veidą ir sušvelninti labiausiai pabrėžtas vietas. Akis galite paryškinti.
  • Jeigu jūsų veidas – pailgos formos, jūs turėsite pailgą formą su aštriu smakru. Kontūruodami galite praplatinti veidą.Skaistalus naudokite horizontaliai. Paryškinkite akis ir lūpas taip sumažindami veido ilgumą.

5. Svarbiausia: pasiruoškite iš anksto

Kaip išsirinkti tinkamiausią vestuvinę šukuoseną ir makiažą
Nuotrauka: José Villa

Turėkite omenyje savo ūgi, veido ypatybes, plaukų tipą. Šią svarbią dieną viskas svarbu todėl nepalikite daug vietos improvizacijai.

Šis procesas lygiai toks pat tarsi ėjimas į grožio saloną paprastam plaukų kirpimui, kai ateinate su nuotrauką norėdama parodyti kokį naują stilių norėtumėte turėti. Išsibandykite jūsų norimą stilių iš anksto. Skirkite laiko informacijos susirinkimui apie naujausias tendencijas, kokios šukuosenos jums tinka, internetas tegul būna jūsų įkvėpimo šaltinis.

Kaip ir su šukuosena, su makiažu taip taip reikia būti pasiruošus iš anksto. Galite prieš vestuves apsilankyti grožio salone ir atlikti specialias grožio procedūras atgaivinti veido odą.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą