Pradžia Svečių apranga Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

Įsigijus vestuvinę suknelę bei sukomplektavus visus likusius nuotakos aksesuarus atėjo laikas pasirūpinti ir pamergių stiliumi.Svarbiausia surasti pamergėms sukneles, tačiau reikia nepamiršti ir likusių detalių galutiniam įvaizdžiui sukurti ir viena iš jų – bateliai. Mes parengėme kelis naudingus patarimus kurie padės lengviau išrinkti puikius batelius pamergėms.

Piniginis klausimas

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

 

 

Jeigu jūs neplanuojate būti itin dosni, tikėtina pamergės batelius pirks pačios. Jūsų pamergės jau bus investavusios į savo išvaizdą iki batelių todėl reikėtų pasistengti nenuvaryti iki paskolos ėmimo bateliams. Geras patarimas, apklauskite visas pamerges kiek kuri gali išleisti bateliams ir tada pradėkite tik paieškas.

Pagalvokite apie matomumą

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

 

Jeigu jūsų pamergės vilkės suknias iki žemės tai tikėtina neverta investuoti didelių pinigų į batelius kurie vis tiek nesimatys. Žinoma šiuo atveju nereiškia, kad tinka pirmi pasitaikę kedai, tačiau galima apsisukti su daug pigesniais bateliais kurie dar ir bus patogesni.

Svarbu, kad visos pamergės jaustųsi patogiai

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

 

Jūs nenorėtumėte, kad jūsų pamergės griuvinėtų eidamos, todėl pasistenkite, kad visos merginos jaustųsi patogiai savo bateliuose. Jeigu kažkuri pamergė niekada neavėjo aukštakulnių turėkite ir plokščių batelių variantą. Nėra blogai pamaišyti keliomis variacijomis, svarbu, kad per daug neišskirtų pasirinkimai.

Atkreipkite dėmesį į vestuvių vietą bei datą

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

 

Svarbu suderinti batelius pagal vestuvių lokaciją, kai kurie bateliai gali būti netinkami kai kurioms grindims bus per slidūs ar jeigu vestuvės vyks šaltuoju metų laiku gali šalti kojos. Pasistenkite išrinkti tokius batelius kurie tiktų ir pagal metų laiką ir pagal vestuvių vietą bei svarbiausia būtų patogūs avėti.

Priderinkite pamergių batelius prie nuotakos batelių

Kaip išsirinkti pamergės batelius ?

Labai šaunus pasirinkimas kai nuotakos stilius priderinamas prie pamergių stiliaus. Kaip priderinsite čia jau paliksime jums pasirinkti, tačiau galimi variantai panašus stilius tik skirtingos spalvos arba visi bateliai tos pačios spalvos ir artimo stiliaus. Dienos pabaigoje darant nuotraukas kuo viskas geriau suderinta tuo gražesnės nuotraukos gausis su pamergėmis.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą