Pradžia Jaunųjų stilius Kaip išsirinkti nuotakos chalatą? (KONKURSAS)

Kaip išsirinkti nuotakos chalatą? (KONKURSAS)

Kaip išsirinkti nuotakos chalatą?

Kasmet į nuotakos drabužių spintą atpučia nauji vėjai ir ji pasipildo naujomis mados tendencijomis. Dar visai neseniai niekas negalvojo apie tai, kaip nuotaka bus apsirengusi vestuvių rytą ar ryte, jau praūžus vestuvėms. Visa laimė, jog niekas nestovi vietoje! Juk nuotakos rytas – ypač jautrus momentas, perpildytas švelnių praeities prisiminimų ir džiugios ateities perspektyvų. Tai rytas, kai kūnas tiesiog virpa iš malonumo ir švyti iš laimės.

Šiuolaikinės vestuvės yra orientuotos į jaunuosius, jų jausmus ir išgyvenimus. Dėl to mados dizaineriai dailiosios lyties atstovėms siūlo platų asortimentą skirtingų modelių ir dizainų lengvų chalatėlių, su kuriais kiekviena mergina net ir be prabangios vestuvinės suknelės gali pasijusti, tarsi karalienė. Nuotaka, vestuvių rytą susisiautusi į šilkinį chalatėlį, atrodo ypač gaiviai ir prabangiai.

Kaip išsirinkti nuotakos chalatą?

Anželika Šreder, viena iš lietuviško prekės ženklo Different We įkūrėjų, atkreipia dėmesį, jog nuotakos neturėtų vaikytis madų ar tendencijų, bet atsigręžti į save, ir chalato modelį bei spalvą rinktis pagal savo skonį. Svarbiausia, kad nuotaka jaustųsi patogiai ir būtų savimi.

Jeigu esate valiūkiška nuotaka, nebijokite to išryškinti! Drąsiai rinkitės modelį su nėriniais ar permatomomis detalėmis, jos  Jums suteiks seksualumo ir atrodys ypač viliojančiai. Juk ne paslaptis, kad vyrams nėra nieko seksualiau, nei moteriškos kūno linijos, paslėptos po lengvu, plazdančiu audiniu. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad dauguma stipriosios lyties atstovų jaučia silpnybę gražioms mylimosios kojoms.  Jei norite akcentuoti ir išryškinti kojas, rinkitės tik trumpą šilkinį chalatėlį. Svarbiausia, jog pasirinktas modelis būtų kokybiškas, elegantiškas, puošnus ir, svarbiausia, pats mieliausias nuotakai.

Chalato spalva – individualus sprendimas, bet, atsižvelgiant į tradicijas, pirmenybė teikiama baltos spalvos chalatui. Juk balta spalva asocijuojasi su tyrumu. Taip pat labai populiarūs pasteliniai, šilti atspalviai – persikinė, gesinta rožinė, balinta latte arba sutirštinto pieno spalva. Šie atspalviai idealiai tinka tiek nuotakai, tiek ir pamergėms. Juodi, mėlyni, raudoni chalatai – labiau romantiškiems pasimatymams, kelionėms arba netradicinio tipo vestuvėms.

Taip pat reikėtų nepamiršti, jog nuotakos rytu gali pasirūpinti ir pamergės – tai puiki dovanų idėja mergvakariui – personalizuotas chalatas su nuotakos inicialais arba išsiuvinėtu žodeliu nugaroje “Nuotaka” arba “Bride”.

Paskutinės jaunosios ryto valandos gali būti smagios. Kartu įsiamžinkite smagioje mergaičių fotosesijoje, atsipalaiduokite ir būsite pasiruošusi žengti svarbiausią žingsnį gyvenime. Patogus ir prabangus chalatas su nuotakos inicialais, geriausios jaunosios draugės šalia – juk tai tobulas vestuvių rytas!

Prabangius lietuviško prekės ženklo Different WE nuotakos chalatukus galima įsigyti Vilniuje, firminėje Elady.lt parduotuvėje Konstitucijos pr. 12 arba el. parduotuvėje www.elady.lt. Taip pat siūlome NAUJIENĄ Lietuvoje – balto chalato su išsiuvinėtu žodžiu nugaroje “Nuotaka” arba “Bride” nuomą už simbolinę kainą.  Paslauga pasirodė tokia populiari, kad nuomojamų chalatukų turime ne vieną modelį.

Susidomėjote Different We nuotakos chalato nuomos paslauga?
Galbūt pasiseks laimėti!
Užsuk į VestuviuMados.lt Facebook paskyrą ir dalyvauk konkurse.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą