Pradžia Kita Kaip atlaikyti vestuvių stresą besilaukiant?

Kaip atlaikyti vestuvių stresą besilaukiant?

Kaip atlaikyti vestuvių stresą besilaukiant?

Laukiatės vaikelio ir planuojate vestuves? Lengviau pasakyti nei padaryti. Dabar kai jums tenka ruoštis ištarti žodžius sutinku už du, vargo padvigubėja, o tuo pačiu ir streso. Nuo pakilusio vestuvių biudžeto iki pamąstymų ar tą lemtingą dieną jūs tilpsite į savo pasirinktą vestuvinę suknelę, nenuostabu, kad gali kilti lengva panika. Bet dabar yra tas momentas kai savo stresą turite suvaldyti labiausiai nes bet koks padidėjęs stresas gali turėti žalos jūsų nėštumui. Tuo labiau nėštumo hormonai patys gali tikrai nepalengvinti gyvenimo šiuo klausimu besiruošiant vestuvėms.  Kad bent šiek tiek palengvėtų vestuvių planavimas štai keletas patarimų kaip suvaldyti nėščios stresą.

Būkite pasiruošusi pakeisti vestuvių datą

Priklausomai kada jūs planuojate gimdyti ir kada bus vestuvės, turėkite omenyje, kad galima tekti keisti vestuvių data nes ji vienintelė iš dviejų kuri lanksti. Kuo arčiau gimdymo laiko tuo daugiau streso, todėl pasistenkite su savo sužadėtiniu išsirinkti geriausius įmanomus scenarijus, taip pat turėsite aiškesnį vestuvių biudžetą. Pasikalbėkite su savo vestuvių planuotoja bei tiekėjais ar turėsite lankstumo. Priklausomai nuo metų laiko ir kitų įsipareigojimų, jūsų tiekėjai gali nenorėti daryti pokyčių jau iš anksto suplanuotai dienai, tačiau niekas per galvą neduos pasidomėti kiek lankstūs visi jūsų tiekėjai.

Nuolat konsultuokitės su savo vestuvių suknelės siuvėja dėl pakeitimų

Be abejo viena didžiausių streso sukėlėjų yra jūsų vestuvinė suknelė, dar blogiau jeigu ji buvo užsakyta prieš jums sužinant, kad jūs turėsite vaikelį. Pats paprasčiausias tačiau ir svarbiausias patarimas, ruoštis iš anksto ir kreiptis į siuvėją dėl suknelės pataisymų. Nepamirškite, kad priklausomai nuo kada jūs pradėjote lauktis ir kada bus jūsų vestuvės jeigu laiko tarpas didelis, jūsų pilvukas tikrai paaugs, todėl patariame su siuvėja nuolat kontaktuoti, nes suknelę gali tekti taisyti kelis sykius.

Venkite pasidaryti pats projektų

Net jeigu esate pati kūrybiškiausia siela visoje vestuvių istorijoje, pasistenkite limituoti iki minimumo arba iš vis išbraukti pasidaryk pats projektus iš jūsų dienotvarkės. Taip, tai skamba kaip puiki mintis sutaupyti pinigėlių, tačiau dauguma nuotakų pamirštą tai, kiek tai reikalauja daug laiko, o nepamirškime kiek ir kainuoja nervų siekiant tobuliausia varianto. Jeigu turite laiko ir papildomų lėšų ar nemokamų laisvų rankų, paprašykite, kad tai padarytų už jus, tai sutaupys ne tik jūsų laiką tačiau ir neleis jums papildomai stresuoti.

Savęs rūpinimasis turi būti pirmas dalykas jūsų sąraše

Kai tiek daug laiko ir energijos eikvojate artėjančiai savo gyvenimo šventei ir greit gimstančiam kūdikiui nepamirškite ir savęs. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų savijauta yra vienodai svarbi ypač kai jūs netrukus tapsite mama. Savęs rūpinimasis gali būti tiesiog būti sočiai ar lankyti jogos pamokas ar keliauti į mėnesinius masažus per jūsų nėštumą stenkitės išlikti susikaupusi ties tuo kas palaikys ar net mažins jūsų stresą.

Nukreipkite savo akis į didijį prizą

Atsiminkite kasdien kas yra svarbiausia, kad jūs ir jūsų partneris mylite vienas kitą ir įsipareigojate gyventi kartu ir netrukus tapsite šeima. Vestuvės tiesiog būdas tai pažymėti ir atšvęsti su jūsų artimais šią įsimintiną progą.

Pabaigai, jeigu per visa planavimą pajusite, kad kyla įtampa tarp jūsų ir sužadėtinio ar net aplinkos, nebijokite atidėti vestuvių planavimą kuriam laikui ar net atidėkite ilgesniam laikui, skirtie laiko sau ir savo vyrui nes netrukus jūs tapsite trijų žmogučių šeima.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą