Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves? (III)

Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves? (III)

Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves? (III)

ARTĖJANT JŪSŲ MEILĖS ŠVENTEI!

Vestuvių planavimo užuominos:

Prieš 5 – 8 mėnesių

Wohhoo! Pasiekėte pusiaukelę vestuvių planavime, jau galite šiek tiek atsipūsti, jei praleidote ar tik dabar pradėjote planuoti vestuvių šventę pirmiausia patikrinti ar nepraleidote kitų užuominų:

Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves?

Ką turite nuveikti per 12 mėnesių planuodami vestuves? (II dalis)

Jei ketinate išvykti ir susituokti užsienyje, siūlome peržiūrėti mūsų vestuvių planavimo idėjas su Vestuvės Italijoje …. Vestuvės užsienyje: Kodėl Italija geriausias pasirinkimas?

Dabar siūlome pasikartoti keletą vestuvių planavimo darbelius, jei to dar nepadarėte, kuo skubiau užsisakykite šiuos tiekėjus:

 • Jei nusprendėte ko norite kartu su antra puse, bet dar neužsisakėte, dabar pats laikas užsisakyti muzikantus, fotografus, filmuotojų, vestuvių vedėją, koordinatorių, mistiką, burtininką ar pan.
 • Kreipkitės į nuomos kompanijas, jei jums reikia ką nors išsinuomoti ceremonijai ar priėmimui, pavyzdžiui, kėdes, stalus ir palapinės, o gal net reiks padavėjų ar kitokio aptarnaujančio personalo, pagalvokite apie tai ar pasikonsultuokite su vestuvių puotos vietos nuomininkais ar paslaugos tiekėjais.
 • O jei planuojate, kad kai kurių paslaugų tiekėjų Jums nereikia ir šias užduotis atliks draugai, artimieji ar pažįstami, bent keletą kartų susitikite aptarkite kartu, kaip ką įsivaizduojate ir kur būtent tas žmogus turėtų būti, kada atlikti užduotis ir suderinkite kada vėl susitiksite likus kelios savaitėms ar dienomis iki vestuvių.

O dabar linksmiausia vestuvių planavimo dalis: 

 • Užsakytus kvietimus išsiųskite arba per kelias savaites, neskubant aplankykite ir įteikite asmeniškai kvietimus artimiausiems vestuvių svečiams.
 • Kartu aplankykite keletą vestuvinių žiedų salonų – išsimatuokite visokias formas, spalvas, stilius. Radote patinkančius žiedus, užsisakykite, o gal nesate tikri? Galite patinkantį modelį užsisakyti pas juvelyrą, o gal turite savo aukso ar sekate įdomius juvelyrikos darbus, nebijokite ieškoti sprendimų iš situacijų.
 • Pasitikslinkite visus dokumentus, ar pasai galioja, ar jau turite visas pažymas reikiamas santuokai ir jei nepradėjote pradėkite lankyti jaunavedžių kursus.
 • Šokio pamokos, daina – ieškokite šokių studijos, kuri gali Jums pamokyti kaip šokti, o gal sukurti vestuvinį šokį, jau prieš ateinant galite būti išsirinkę savo pirmojo šokio dainą, kuri jus lydės šokio žingsneliu visus santuokos metus.
 • Gėlės: susiraskite floristus, pasikalbėkite su jais ir išsirinkite savąjį.
 • Įsivaizduokite savo vestuvių tortą, desertus, gal turite šeimos mėgstamiausią konditerijos tiekėją, nebijokite paeksperimentuoti ir išragaukite skirtingus skonius ir užsisakykite savo šventės torto ir desertų stalo kepėją – juk meilė privalo būti saldi.
 • Maitinimas: aptarkite meniu su atsakingu asmeniu, užsisakykite degustaciją norimų patiekalų ir pasitvirtinkite meniu.
 • Grožio specialistai, bandomieji makiažai, šukuosenos, galite pradėti eksperimentuoti – jog tikrai žinotumėte ko norite vestuvių rytą be baimės nusivilti.
 • Nepamirškite patikrinti pamergių ar jau užsisakė sukneles, galite leisti kartu į aksesuarų paieškas, taip pat, nepamirškite savo ir būsimo vyro mamos suknelių, padėkite joms.

O dabar, nepamirškite klausimo jaunikiui: nuomos salonas, dizaineris, o gal naujas kostiumas, frakas ar smokingas? Jaunikio apranga.

Svarbu nepasimesti tarp spalvų, stilių ir žinoti kaip geriausiai jautiesi ir nebijoti paklausti kostiumo silueto patarimų, spalvos privalumus ar trūkumus, o kiek dar kitų niuansų: Patarime dėl to kreiptis į mūsų draugus Suitsupply.

Aksesuarai: apžiūrėkite, išsirinkite ir nusipirkite priedus: kojinės, sąsagos, kaklaraištis ar varlytė, diržas, apatiniai, batai ir k.t.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą