Pradžia Jaunųjų stilius Ką rinktis: “paruoštą” varlytę ar susirišti ją patiems?

Ką rinktis: “paruoštą” varlytę ar susirišti ją patiems?

Išvaizda

Pačių surištos varlytės visuomet atrodys geriau. Jos bus pilnesnės, gal kiek netobulos, bet būtent todėl nestokos charakterio ir išskirtinumo: nerasite dviejų visiškai vienodai varlytes pasirišusių vyrų… Paruoštos varlytės paprastai atrodo gana sustingusios ir griežtos dėl tobulo proporcingumo. Dažnai jos per nelyg plokčios ir standžios, tačiau jei nenorite patys vargti prie peteliškės, įmanoma rasti ir geresnių parduodamų variantų. Nuomuodamiesi varlytes atkreipkite dėmesį, kad ši gali būti kiek “pavargusi” nuo nuolatinio nešiojimo, todėl ją gali būti sudėtinga sukontroliuoti 🙂

varlyte

Ką paprasčiau naudoti

Be abejonės, paruoštomis peteliškėmis naudotis paprasčiau, bet paskyrę 10 minučių internetinių puslapių (pvz. YouTube) studijavimui išmoksite patys ją pasirišti be jokių problemų. Kai kurios smokingus nuomuojančios parduotuvės siūlo klijentams visus poreikius tenkinantį variantą- surišamą peteliškę su užsegimu- tokiu būdu galite patys ją susirišti arba patikėti šią atsakingą užduotį profesionalui, o Jums beliks ją užsisegti ir nusisegti kitos progos belaukiant! Šis variantas puikiausiai tiks vestuvėms- didžiąją dieną ne kiekvienas jaunasis jausis 100% savimi ir galbūt nepajėgs susirišti geriausios įmanomos peteliškės, todėl bus gera ir saugu žinoti, kad ji jau surišta, o jaunajam beliks ją užsisegti.

peteliske

Pasididžiavimas…

Jei Jūsų draugai domisi madomis ir stiliumi, jausite kur kas didesnį pasididžiavimą ir pranašumą mokėdamas pasirišti tikrą peteliškę. Jei mokate pasirišti varlytę, o Jums dar nėra 50ies- sveikiname, nemažai Jūsų draugų ko gero laiko Jus slaptu “vyriškų sugebėjimų, kuriuos-visi-turėtų-turėti-tačiau-toli-gražu-ne-visi-turi” guru. Šio naudingo gebėjimo taip pat galėsite išmokyti ir savo sūnų!

peteliske

Susišaudymas vakaro pabaigoje

Galiausiai, jei vestuvių šventės vakarui besibaigiant į vakarėlį įsiverš gauja teroristų ir Jūs pateksite į rimtą susišaudymą- negalėsite atrodyti taip nepriekaištingai nerūpestingai jei ryšėsite paruoštą peteliškę:

007

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą