Pradžia Dovanos Jaunųjų dovanos svečiams – idėjos ir patarimai

Jaunųjų dovanos svečiams – idėjos ir patarimai

Jaunųjų dovanos

Daugelyje vestuvių jaunųjų dovanos svečiams yra svarbi vestuvių tradicija  – jomis norima atsidėkoti už dėmesį, laiką ir sveikinimus. Tad šiuolaikinis priešvestuvinis laikotarpis susideda ne tik iš suknelės, dekoracijų, torto, bet ir iš tinkamiausios vestuvių dovanos svečiams paieškų.

Nors iš vienos pusės tai nėra reikšmingiausia vestuvių dalis, tačiau kiekvienam atėjusiajam bus ypač malonu, kad jūs nepamiršote ir svečių. Tad jeigu jūsų vestuvių scenarijus yra papildytas idėja padaryti staigmenėles svečiams, skubu pateikti puikių idėjų!

  1. Kvapniųjų žolelių arbata

Jaunųjų dovanos

Neseniai nugirdau puikią ir ypač šaunią idėją – jaunoji, tekėjusi rudenį, visą vasarą rinko įvairias arbatoms tinkamas žoleles, pati jas džiovino ir įteikė savo vestuvių svečiams. Toks gestas parodo ypatingą dėmesį svečiams – į tai įdėta rankų darbo, meilės, šilumos… Tačiau jeigu neturite tam laiko arba jūsų vestuvių sezonas nėra tam palankus, galite įsigyti žolelių krautuvėje, o įteikti jas ypač originaliai. Juk svarbu ne tik pati dovana, bet ir pateikimas!

  1. Saldėsiai

Jaunųjų dovanos

Originalūs, išskirtinės išvaizdos ir malonaus skonio torčiukai, saldainiai su jūsų atvaizdais ar vestuvinės suknelės ir smokingo formos sausainiai. Tai labai gražios ir įsimenančios smulkmenos, apie kurias svečiai tikrai dar ilgai kalbės!

  1. Mielas prisiminimas

Jaunųjų dovanos

Jeigu jūs norite, kad iš jūsų vestuvių išėję svečiai išsineštų ne tik smagias emocijas ir prisiminimus, bet ir apčiuopiamą dovanėlę, kuri nebūtų suvalgyta, įteikite mažus buteliukus su puse saujelės smėlio ir mažytėmis kriauklėmis. Taip pat galite prisegti mažą kortelę, ant kurios užrašytumėte datą ir kad tai yra dovana nuo jūsų. Taip pat galite į tokį buteliuką (ar kitokį dailų indą) įdėti, pavyzdžiui, miško turtų: gilių, kankorėžių, džiovintų lapų ir iš to padaryti skoningą rudens miniatiūrą. Tai bus puiki jaunųjų dovanos vestuvių svečiams idėja.

  1. Atvirutė

Jaunųjų dovanos

Vestuvių sveikinimai dažniau sakomi jauniesiems, tačiau padėkoti ir palinkėti asmeniškai kiekvienam svečiui kažko nuoširdaus gali ir patys jaunieji. Tad pasirūpinkite tuo iš anksto ir kas vakarą užrašykite po kelis palinkėjimus / padėkas, kad netektų tokio didelio darbo daryti paskutinę minutę.

  1. Dekoracija

Jaunųjų dovanos

Dekoracija – stikliniai rutuliukai, dailūs akmenukai, mažas kaktusiukas ar kitokia namų interjere naudinga detalė gali priminti apie jūsų vestuves kiekvieną dieną. Dekoraciją galite priderinti prie savo vestuvių temos. Pavyzdžiui, jeigu vestuvių dekoracijos ir tema yra natūralumas (daug medienos, akmens detalių, džiovintų arba laukinių gėlių), galite įteikti miniatiūrinę džiovintų lauko gėlių puokštelę. Ji turėtų būti 5–8 cm aukščio.

Na, ar sugalvojote, kaip nustebinsite savo svečius? Tikiuosi, kad taip! Beje, kai svečiai rinksis į antrąją vestuvių dalį (vakarinę) jau iš anksto šalia vardo kortelių padėkite ir dovanėles.

Dar žiubsenlis įdėjų Padėkos dovanos vestuvių svečiams – jaunųjų pareiga?

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą