Pradžia Straipsniai Kodėl vyrams prieš vestuves būtina apsilankyti grožio salone?

Kodėl vyrams prieš vestuves būtina apsilankyti grožio salone?

Procedūros vyrams

Tikriausiai pastebėjote, jog foto objektyvai užfiksuoja vis daugiau detalių. Neretai tarp vestuvių nuotraukų randame įamžintus žiedus, jau ne tik gražioje dėžutėje, bet ir ant jaunųjų pirštų. Fotografai mėgsta fiksuoti detales iš kurių vėliau sukuriama nuostabi naujos šeimos istorija. Tai diena, kai norisi atsipalaiduoti, leisti fotografui dirbti savo darbą, nesijaudinant dėl spuogelių ant veido ar netvarkingų nagų. Todėl viena iš „priešvestuvinių“ užduočių – apsilankyti grožio salone ar pas savo kosmetologę, kad netvarkingi nagučiai netrauktų akies labiau nei vestuviniai žiedai, kad šią ypatingą dieną ne tik širdis džiaugtųsi, bet ir veidas spindėtų, kad nebūtų gėda nusispirti batus vakarui įpusėjus ir šėlti su šeima ir draugais iki paryčių.

Tad „Gatineau“ grožio salono visažistė – kosmetologė Nora Vanagaitytė šįkart atkreipia dėmesį į vyrus ir jų „priešvestuvines“ procedūras. Vestuvės – tai dviejų žmonių šventė, todėl ne tik moteris turi atrodyti nuostabiai, žavingas turi būti ir vyras.

Vienintelė priežastis dėl kurios vyrai prieš vestuves užsuka į grožio saloną – tai plaukų kirpimas ir sušukavimas, visos kitos procedūros kažkodėl yra laikomos moteriškomis ir neįtraukiamos į „tikro vyro“ dienotvarkę. O juk vyrai taip pat kaip ir moterys turi veido odos problemų, juos taip pat beria spuogai ir kelia nerimą ankstyvos raukšlelės, jiems taip pat lūžinėja ar sluoksniuojasi nagai ir ragėja pėdų oda. Tai kodėl gi mūsų mieli vyrai dažnai ignoruoja savo išvaizdos problemas, manydami, kad tai tik „moteriški reikalai“?

Kelios priežastys dėl kurių vyrams vertėtų dažniau apsilankyti grožio salone:
          Veido valymas tai ne tik grožio, bet pirmiausia veido higienos procedūra, be to, vestuvių nuotraukose jūs atrodysite ženkliai geriau, nes oda bus lygesnė.

Procedūros vyrams

Veido valymas – tai odos higienos procedūra, kurią reikėtų atlikti reguliariai tiek vyrams, tiek moterims, net jei ir nėra akivaizdžių odos problemų. Procedūros metu išvalomos užsikimšusios poros, nuo odos paviršiaus pašalinamos negyvos ląstelės, oda tampa lygesnė ir sveikesnė. Nors vyrų oda yra storesnė nei moterų, tačiau ji taip pat sausėja, šerpetoja ir sensta, todėl jai taip pat, kaip ir moterų odai, reikia odos drėkinimo ir stangrinimo.

Jei oda problemiška, parenkamas individualus procedūrų kursas. Jei didelių nusiskundimų nėra, vyrams užtenka apsilankyti pas kosmetologę 4 kartus per metus. Prieš vestuves rekomenduojame veido valymą atlikti prieš pora savaičių.

          Manikiūras ir pedikiūras  – būtinos rankų ir pėdų higienos procedūros.

Procedūros vyrams

Vyriškas pedikiūras ir manikiūras tai procedūros, kurių metu didžiausias dėmesys skiriamas gydomajam aspektui. Tai daugiau higieninės, nei estetinės procedūros ir daugybei vyrų jos yra tiesiog būtinos, ypač jei vargina  nuospaudos, šiukšti rankų ar pėdų oda, išsausėję, lūžinėjantys ar įaugę nagai. Su įvairiomis pėdų problemomis dažnai susiduria aktyviai sportuojantys vyrai, ypač pėdos kenčia bėgiojant, žaidžiant tenisą ir pan. Profesionaliai tvarkomi nagai suteikia rankoms ir pėdoms ne tik sveiką ir tvarkingą išvaizdą, sulygina nago paviršių, išsprendžia įaugusių nagų problemą, bet ir apsaugo nuo grybelinių susirgimų. Manikiūrą vyrams rekomenduojama daryti pagal poreikį, bent jau kartą per 2 mėnesius. Pedikiūrą – galima ir rečiau, priklausomai nuo nagų ir pėdų būklės. Prieš vestuves rekomenduojame higieninį manikiūrą ir pedikiūrą atlikti savaitę prieš didžiąją šventę.

Procedūros vyrams

          SPA pedikiūras vyrams – tai higienos ir giliai atpalaiduojanti procedūra.

SPA procedūra atliekama po įprasto pedikiūro. Procedūros metu pėdos nušveičiamos specialiais šveitikliais, tepamos įvairiais atpalaiduojančiais ir raminančiais kremais, lepinamos kaukėmis, įtrinamos specialiais aromatiniais aliejais. Procedūros metu uždegamos aromatinės žvakės, groja rami muzika, vaišiname detoksikuojančia žolelių arbata. SPA pedikiūras  atpalaiduoja kūną nuo streso, nuovargio, per dieną susikaupusios įtampos, pagerina  kraujo apytaką.

          Jei slenka plaukai, jums padės plaukų slinkimą stabdančios procedūros.

Vienas efektyviausių būdų sustabdyti plaukų slinkimą, ankstyvą plikimą, sustiprinti plaukus bei paskatinti jų augimą – mezoterapijos procedūros. Jos veiksmingos esant įvairių priežasčių sukeltam plaukų slinkimui:
• reakciniam, prasidėjusiam nuo streso, chirurginės operacijos ir pan.;
• androgenetiniam, sukeltam hormonų;
• židininiam plikimui (kai išplikimo plotas neviršija 40% plaukuotos galvos dalies).

Preparatuose esančios amino rūgštys, vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, gerina galvos odos mikrocirkuliaciją. Todėl pailgėja plaukų augimo fazė, stabdomas plaukų slinkimas, pagerinama plaukų struktūra bei išvaizda. Procedūrų skaičius svyruoja priklausomai nuo odos būklės, žmogaus amžiaus, plaukų slinkimo intensyvumo Paprastai  paūmėjimo metu atliekamos  nuo 4-10 procedūrų kas 1-2 sav., vėliau profilaktiškai rekomenduojamos 2-4 procedūros metuose. Plaukų slinkimo atveju – gerinama odos galvos kraujotaka bei plaukų oksigenacija, skatinamas naujų plaukų augimas. Plaukai tampa stipresni, švelnūs, pagerėja galvos odos būklė.

Procedūras „Gatineau“ salone atlieka profesionalūs, didelę darbo patirtį turintys grožio specialistai.

Laukiami visi, kurie savo vestuvių dieną nori atrodyti ypatingai!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą