Pradžia Jaunųjų stilius Itališka vestuvių mada – kolekcijoje Nicole

Itališka vestuvių mada – kolekcijoje Nicole

Geriausių dizainerių kolekcijos

ANGELO MIO – vieni žymiausių ir šalies nuotakų mėgiamiausių vestuvių mados namų Lietuvoje – jau ne kartą stebino įspūdingomis naujienomis. Prieš kelerius metus nuotakų namai pristatė garsiąją ispanę, vestuvinių bei vakarinių suknelių dizainerę Rosą Clarą ir jos vardinių mados namų ROSA CLARA, įsikūrusių Barselonoje, vestuvines sukneles, išsiskiriančias prabanga bei elegancija. Šiais – 2017-aisiais – metais ANGELO MIO sezoną pradeda įkvėpti neišsenkančio mados pojūčio iš Italijos. Nuo šiandien vestuvių mados namuose Lietuvos nuotakos gali ne tik išvysti, bet ir išsirinkti inovatyvios bei talentingos dizainerės – Alessandros Rinaudo – Nicole kolekcijos vestuvines sukneles.

Ne veltui Alessandros Rinaudo mados namai NICOLE įsikūrę mados sostinėje Milane. NICOLE mados namuose dažnai puošiasi garsiausi pramogų pasaulio atstovai, dizainerės kūrybą renkasi žymiausi aktoriai, pasaulinio lygio modeliai ir visos šiuolaikinei aukštajai madai neabejingos įžymybės.

Alessandra Rinaudo – tikra menininkė, savo kūriniuose gebanti išpildyti visas kylančias idėjas ir užmanymus. Tai puikiai atsispindi jos kolekcijoje Nicole, su dideliu pasididžiavimu pristatomoje ir Lietuvos nuotakoms. Nicole vestuvinėse suknelėse dera inovatyvios, kūrybiškos ir pašėlusios užmačios su romantika, gležnumu, moterišku švelnumu. Tai išreiškia kitoniškos suknelių formos, daugiasluoksniai, įdomių linijų sijonai, atviros, moteriškumą atskleidžiančios iškirptės, naudojamos ypatingos medžiagos.

2017 m vestuvinių suknelių kolekcija

Kolekcija Nicole pasižymi preciziškumu: visos suknelės pasiūtos su meile, atidžiai ir kruopščiai. Kolekcijoje dominuoja dėmesys kiekvienai smulkiai detalei. Būtent dėl to kolekcija tokia subtili, išskirtinė ir kerinti.

Alessandros Rinaudo kolekcijoje savą ir mielą vestuvinę suknelę ras kiekviena būsimoji nuotaka. Kolekcija pasižymi įvairumu: greta seksualių, prigludusių, rafinuotų suknelių – išskirtinės, kitoniško pasiuvimo, daugiasluoksnės, pūstos ar inovatyvių formų, tačiau žavesio ir moteriško švelnumo neprarandančios nuotakų suknelės.

Nors visi kolekcijos modeliai gerokai skiriasi vienas nuo kito, tačiau išlaiko bendrą bruožą: ypatingą eleganciją. Suknelėms pasiūti naudojamos išskirtinės kokybės medžiagos, tokios kaip itališkas šilkas, prabangūs nėriniai.

Kolekcijoje Nicole sutelpa visa italų mados abėcėlė: žavintis daugiasluoksniškumas, prabangios ir rafinuotos detalės, teisingai sudėlioti akcentai, ypatingas jausmingumas. Ne veltui dizainerė Alessandra Rinaudo kuria sukneles gražiausiai ir jautriausiai gyvenimo šventei – vestuvėms: suknelės tarsi pačios gyvos, kupinos jausmų, ypatingos. Taigi: ypatingos Nicole suknelės – ypatingai progai.

Kur galima pamatyti ir pasimatuoti?

Visas madingiausias Italijos sukneles ir išskirtinę Nicole kolekciją apžiūrėti bei pasimatavus pajausti galima Vilniaus centre įsikūrusiuose mados namuose ANGELO MIO. ANGELO MIO siūlo žymiausių pasaulyje dizainerių kūrybą, aukščiausios kokybės vestuvines ir vakarines sukneles.

Jauskitės išskirtinė ir kerinti!

Adresas: B.Radvilaitės g. 5, Vilnius

Susitark dėl apsilankymo jau dabar! Tel. 8 612 44488

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą