Pradžia Straipsniai Klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis vestuvinius batelius

Klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis vestuvinius batelius

Garsioji Marilyn Monroe yra pasakiusi: „Duok moteriai tinkamus batelius, ir ji užkariaus pasaulį“. Vestuvių pasaulyje ši frazė tikriausiai turėtų skambėti taip: duok nuotakai tinkamus batelius, ir ji vestuvių dieną nepailsdama skrajos kaip ant sparnų.

Podiatrijos specialistai pastebi, kad vestuvėms rinkdamosi batelius nuotakos daro tris dideles klaidas, kurios vestuvių dieną atsiliepia didesniu nei įprasta kojų nuovargiu. Norint išsirinkti tinkamus batelius reikia išvengti šių klaidų, todėl žemiau patariame kaip tai padaryti.

vestuviniai_bateliai

1 klaida: pirkti batus, kurie dabar netinka

Jūs visada turite pirkti batus, kurie jums tinka DABAR. Kad ir kokie patinkantys, bet ne tinkantys bateliai būtų, neįtikinėkite savęs, kad iki vestuvių jie prasitampys. Save gal ir įtikinsite, bet kažin ar tuo patikės jūsų pėdos. Apspaustos pėdos, įsirėžę dirželiai vestuvių dieną gadins jūsų nuotaiką ir kels skausmą, o dvejonės, ar bateliai tiks ypatingą dieną, kels stresą. Pirkite vestuvinius batelius jūsų kojoms tobulai tinkančius dabar ir vestuvių dieną skraidysite lyg ant sparnų.

vestuviniai_bateliai3

2 klaida: pirkti aukštakulnius rytą

Norite, kad bateliai vestuvių dieną nepavestų? Tuomet į vestuvinių batelių parduotuvę kulniuokite dienai besibaigiant. Dienos bėgyje mūsų pėdos šiek tiek patinsta, todėl vakarėjant atsiskleis tikrasis jų dydis. Pirkdamos batelius vakare būsite tikra, kad pirmasis šokis bus malonumas, o ne kančia.

vestuviniai_bateliai2

3 klaida: perdozuoti aukštakulnių

Išsireiškimas perdozuoti aukštakulnių gal ir per aštrus, o anot kalbininkų dar ir netaisyklingas (atsiprašome jų), tačiau jis puikiai atspindi trečią vestuvinių batelių rinkimosi klaidą. Reta moteris nėra patyrusi jausmo, kai degančios pėdos šaukte šaukiasi būti ištrauktos iš aukštakulnių, o mes jas ignoruojame nenorėdamos sugadinti savo įvaizdžio. Tačiau ilgą laiką dėvėti aukštakulnius nėra sveika, todėl vestuvių dieną tam tikrais periodais turėtumėte juos pakeisti žemakulniais, ypač šokių aikštelėje. Tai padės jūsų kojoms nepervargti. Be to, tai puikus pretekstas įsigyti antrą žavių batelių porą!

vestuviniai_bateliai5

Kiekviena moteris žino ir tai, kad ilgesnį laiko tarpą panešiojus žemapadžius batus kojos būna atpratusios nuo aukštakulnių, todėl skausmingai į juos reaguoja. Taigi jei šiuo metu nenešiojate batų aukštais kulnais, tuomet prieš vestuves kurį laiką pratinkite pėdas prie aukštakulnių. Pripratusios prie padidėjusio krūvio kojos lengviau ištvers vestuvinių aukštakulnių iššūkį.

PATARIMAI, KAIP IŠGYVENTI DIENĄ SU AUKŠTAKULNIAIS

Įsigykite gelio pagalvėles ar vidpadžius

Puikiai suprantame, kad vestuvėse yra momentų, kuomet negalima nusiauti aukštakulnių. Į batus įsidėjusios gelio pagalvėles ar vidpadžius suteiksite pėdoms komforto.

vestuviniai_bateliai4

Ištempkite kojų raumenis

Tai šiek tiek mokslinis patarimas, tačiau labai vertingas. Prieš aunantis aukštakulnius ir juos nusiavus pratempkite kojų raumenis. Youtube galite rasti gausybę video su pamokomis, kaip tai padaryti.

Dabar žinote, ko vengti einant pirkti vestuvinius batelius. Smagių paieškų ir lengvo avėjimo!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą