Pradžia Renginiai ir konkursai Įspūdžiai iš vestuvių parodos Londone

Įspūdžiai iš vestuvių parodos Londone

parodaĮspūdžius iš parodos Nacionalinės vestuvių parodos, vykusiios Londone ((2010.02.19-21d.) pristato vestuvių planuotoja Diana: Pasaulis grįžta prie vertybių. Skandalai, nuogybės, į nieką ir niekur nevedantis vulgarumas nueina į antrą planą ir Nacionalinės vestuvių parodos šūkis – jaunoji lyg angelas, lyg šventoji, nužengusi iš Rojaus.
Taigi kokios naujovės 2010m. vestuvinių suknelių padangėje?
Nacionalinėje parodoje Londone buvo pristatytos Enzoani, Candy Antoni, Allison Rodger, Sottero Midgley ir kt. dizainerių darbai.
Didžiausias dizainerių įkvėpimas 1930-1950m. madų tendencijos: skrybėlaitės, vualiai, plunksnos, dirbtinės gėlės. Plunksniniai boa ant pečių ir vėl priminė, kad jaunoji tą dieną tikrai lyg šventoji…
Suknelių medžiagos – tiuliai, šilkai, žodžiu – klasika. Pirštinaitės lyg ir eina iš mados -tačiau vietoj jų bent uždengimas iki pusės rankų pirštų iš plunksnų. Be abejo 1930m. tai blizgių suknelių pakilimas.
Suknelių pagrindinis siluetas – A formos. Dirbtinės gėlės ne tik ant galvos, bet ir nugaroje, juk kai šokate per vestuves – nugara lygiai taip pat svarbi kaip ir priekis. Akutės vis dar atgyvena – nebent labai nedidelis akcentas, pvz.: diržo sagtelėje.
Drąsi ir spalvų gama: nuo geltonos lyg saulė spalvos su rašalo mėlynumo dirželiu iki klasikinės baltos ar šampano spalvos.
Anglai nebūtų anglais, jei į detales (dirželį, skrybėlaitę) neįdėtų savo vėliavos spalvų. Pavydėtinas patriotizmas. Spalvotos detales labai siauros, jų nedaug: balta suknelė – mėlynai raudona skrybėlaitė. Kodėl mes negalėtume pažaist su savo vėliavos spalvomis, ypač jei tekame už užsieniečių?
Šiemet ypač madinga iki ar vos žemiau kelių pūsta suknelė, kur pasijonyje ne tik tiulis, bet ir pakankamai sunki satininė ar kitokia medžiaga. Šiuo atveju gražiai atrodys ir trumpas daugiasluoksnis tiulinis veliumas. Šalia tokios jaunosios žavingai atrodys jaunikis su “katiliuku” ant galvos ir stilinga lazdele.
Dirbtines gėles keičia burbuliukai: nugaroje, priekyje, ant dirželio. Vyrų madoje vyrauja klasika, ramūs tonai ir be abejo juoda – visada ant bangos.
“Make up” specialistai pataria lūpų spalvą derinti su skruostikaulių. Jei naudojate pridėtinius plaukus – jie turėtų būti naturalūs, jokiu būdu ne sintetiniai!
Gražios ir mielos Jums vestuvinės šventės!

Vestuvių planuotoja Diana

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą