Pradžia Apie meilę poroje Ilgaamžių santuokų paslaptys

Ilgaamžių santuokų paslaptys

 

Ilgaamžių santuokų paslaptys
Įprastinėse santuokose gyvenimo žingsniai yra labai paprastai nuspėjami: įvyksta vestuvės, gimsta vaikai, atžalos palieka tėvų namus, artėja pensija. O apie seksualinį porų gyvenimą laikui bėgant jau nebegalime nieko pasakyti. Vieni sutuoktiniai suėjus solidžiai dešimčiai vis dar užsiiminėja seksu, kiti – nebeprisimena, kada paskutinį kartą buvo pasinėrę į meilės malonumus. Tačiau kaip sustiprinti intymumą, jeigu viskas yra išblėsę, tačiau artumo vis dar labai norisi?

Viskas priklauso nuo pačių žmonių, nes norint, ruduo lovoje gali niekada neateiti! Patarimai iš porų, ir vyresniame amžiuje vis dar besimėgaujančių seksu, lūpų:

  • Vienas svarbiausių dalykų – supratimas, kad vyresniame amžiuje impotencija yra normalus dalykas. Tačiau labai dažnai tai gali tapti pagrindine problema, dėl ko visiškai nutrūksta seksualinis gyvenimas. Kuo daugiau abu partneriai dėl jos nerimauja, tuo didesne ji tampa. Labai svarbu nebijoti kalbėtis. Gali būti, kad yra bėdų namuose, darbe ar su vaikais – gal tai vargina, kelia stresą santykiuose ir įtakoja intymų gyvenimą? Tiesiog reikia susėsti ir apie tai pasikalbėti: nekonfrontuojant, neteisiant ir neskubinant. Kai atsiranda drąsos pokalbiams, sumažėja bet kokios kitos baimės.
  • Būtinai rodykite savo jausmus, apkabinkite partnerį. Juk prisilietimai gali reikšti įvairias emocijas, tokias, kaip dėkingumas, saugumas, troškimas. Nepamirškite jaudinančių prisilietimų ir lovoje – atskirkite mylėjimąsi nuo tiesiog sekso.
  • Skirkite laiko meilei. Seksualios žmonos žino, kad mylėjimasis yra tarsi įprotis. Kuo dažniau užsiiminėsite seksu, tuo labiau mėgausitės, o kuo labiau mėgausitės – tuo dažniau tai ir darysite. Jeigu nesigauna kitaip – įsitraukite tai į savo darbotvarkę. Manote, kad suplanuoti reikalai jaudina mažiau? Išbandykite ir suprasite, kad klystate.
  • Svarbiausia – kalbėtis. Būtinai bendraukite, net jeigu tam laiko tebūna dešimt minučių ryte ir tiek pat vakare. Reikia kalbėti apie jausmus ir meilę vienas kitam, vadinti mažybiniais vardais, būtinai sakyti „labas rytas“ bei „labanakt“. Neįkriskite į tokius spąstus, kada atrodo, kad nėra reikalo kalbėti, nes partneris ir be žodžių žino, ką galvojate ar kaip jaučiatės. Tie, kurių santuokos yra puikiai susiklosčiusios, skiria labai daug laiko jausmų raiškai bei vienas kito viliojimui.
  • Bučiuokitės. Čia kalbama ne apie vos juntamą pakštelėjimą į skruostą, o apie gilius, jausmingus ir karštus bučinius. Neretai daugelį metų drauge nugyvenusios poros nebesibučiuoja net sekso metu. Tačiau tai toks malonumas, kurio nederėtų atsisakyti.
  • Leiskitės į nuotykius. Seksą už užrakintų durų pakeiskite į šėliones paplūdimyje, automobilyje, duše ar tiesiog svetainėje ant grindų. Nepamirškite palikti uždegtos šviesos bei sekso metu žiūrėti į partnerį plačiai atmerktomis akimis.
  • Laužykite taisykles. Jeigu jaučiatės įkritę į rutiną – kapanokitės iš jos greičiau. Paįvairinkite savo seksualinį gyvenimą, į pagalbą pasitelkite eksperimentus su sekso žaisliukais, vaizdo įrašais ar žurnalais.
  • Būtinai klausykitės, ką sako partneris. Kreipkite dėmesį į tai, kas jam lovoje patinka, o kas – ne. Tačiau lygiai taip pat būkite įsitikinę, kad jūsų antroji pusė girdi ir apie jūsų mėgiamus bei nemėgiamus dalykus intymioje aplinkoje.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą