Pradžia Apie meilę poroje Gyvenimas tęsiasi: 7 naudingos skyrybų pamokos, kurias išmoksta moterys

Gyvenimas tęsiasi: 7 naudingos skyrybų pamokos, kurias išmoksta moterys

Gyvenimas tęsiasi: 7 naudingos skyrybų pamokos, kurias išmoksta moterys

Nepaisant paplitusios nuomonės, skyrybos – ne gyvenimo pabaiga. Atvirkščiai: tai gali būti naujo gyvenimo pradžia. Kokias išvadas galima padaryti iš nesėkmingos santuokos patirties ir ką pakeisti ateityje?

Psichologai sudarė trumpą, guodžiantį ir įkvepiantį sąrašą, kokios naudos gali duoti skyrybos. Štai ką jie pataria:

1. Išsiaiškinkite pagaliau, kokios vyrų savybės jums patinka ir kokios nepatinka. Kada daugiau tai galima būtų padaryti, jei ne dabar, kai turite nelaimingų santykių patirties ir tapote laisva bei nepriklausoma? Pasistenkite išanalizuoti, kodėl išsiskyrėte. Kokių savo partnerių bruožų tiesiog pakęsti negalėjote? O kas atsitiko dėl jūsų asmeninių trūkumų?

2. Nepulkite iškart į naujo vyro glėbį. Žinoma, jūs pateksite į aistrų pasaulį. Tačiau patartina kurį laiką išsaugoti blaivų protą ir pagyventi nors šiek tiek dėl savęs.

3. Jūs negalėsite pakeisti vyro, o jis – jūsų. Tai bus naudingiausia pamoka iš visų, gautų po skyrybų. Patartina gerai ją įsidėmėti ir atsižvelgti į tai ateityje. Bandyti pakeisti kitą žmogų – beprasmiškiausias užsiėmimas.

4. Viskas bus taip, kaip turi būti. Merginos ir moterys iš prigimties yra svajotojos, romantikės, idealistės. Jos linkusios manyti, kad ši surasta jų meilė – vienintelė ir visam laikui. Deja, gyvenimas patvarko savaip. Ir jeigu tas sutiktas žmogus yra ne „jūsų“, tai jūs negalėsite būti kartu su juo, bent jau nekentėdamos.

5. Jūs sužinosite, kas yra jūsų tikrieji draugai. Tai bus puikus ir lengvas testas. Juk veikiausiai visi jūsų draugai buvo bendri. Tie, kurie liks drauge, palaikys jus ir visada stos į jūsų pusę. Tai ir bus tikrieji draugai, žmonės, kuriais galėsite visiškai pasikliauti.

6. Būti vienai nėra taip blogai, kaip atrodo. Vienatvė turi daug privalumų. Jūs galėsite skirti laiko sau, vaikščioti po parduotuves, lankytis grožio salonuose, užsiimti mėgstamu hobiu, važiuoti atostogauti ten, kur seniai norėjote.

7. Jūs jau neprasidėsite su bet kuo. Tai bus dar viena vertinga skyrybų pamoka. Jūsų kartelė pakils aukščiau, ir tai bus geras dalykas. Jūsų reikalavimai partneriui gerokai padidės. Ir galbūt jo paieškoms sugaišite daugiau laiko, bet būtinai sutiksite jį.

Šaltinis:

Alfa logo
Autorė: Gražina Vasiliauskienė

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą