Pradžia Fotografija/Filmavimas Konkurso “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” galerija

Konkurso “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” galerija

Gražiausia vestuvių akimirka 2016

Labai džiugu, kad Vestuviumados.lt organizuojamas konkursas “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” sulaukė didelio Jūsų susidomėjimo. Sulaukėme daugiau nei 50 žavių nuotraukų, kuriose atsispindi meilė, laimė, jaudulys ir kitos pačios gražiausios emocijos…

Pagal atsiųstas nuotraukas pastebime, kad vestuvių fotografai nesnaudžia. Daugelis jų domisi pasaulinėmis vestuvių fotografijos tendencijomis, ieško originalių idėjų, kaip įamžinti poras, atskleisti ypatingas vestuvių dienos emocijas.

Šiandien pristatome visą konkurso “Gražiausia vestuvių akimirka 2016” nuotraukų galeriją ir jau labai greitai paskelbsime nugalėtojus. Vienai jaunavedžių porai įteiksime konkurso partnerių “Gera dovana” įsteigtą prizą – romantišką vakarienę dviems Vilniaus televizijos bokšte. Iki spalio 13 d. dar galite atiduoti savo balsus už labiausiai patikusią nuotrauką, paspausdami “patinka”. Balsuoti galite čia.

Šiaip ar taip, visos konkurse dalyvavę poros 2016 metais jau gavo didelį laimėjimą – antrąją pusę visam gyvenimui. Tad būkite laimingi, kaip šiose vestuvių dieną užfiksuotose akimirkose.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą