Pradžia Straipsniai Didžiausios vestuvių planavimo klaidos

Didžiausios vestuvių planavimo klaidos

Planuojant vestuves stengiatės, kad nė menkiausia smulkmena nepraslystų pro jūsų akis. Esate pasiryžę derinti detales tol, kol būsite visiškai tikri, kad nepalikote vietos net menkiausiems trikdžiams. Tačiau tiesa ta, kad net ir geriausiai organizuoti jaunieji nuaidėjus vestuvių varpams graužiasi, jog ką nors galėjo padaryti kitaip. Kad kopinėjant medų niekas neslėgtų jūsų širdies, patariame pasinaudoti mūsų surinktais išmintingais patarimais. Neabejojame, kad jie padės išvengti nesusipratimų priimant tam tikrus sprendimus.

Princess Page 1

Pinigai laimės nenuperka

Nereta susituokusi pora teigia, kad brangiausias floristas, visažistas ar muzikantai dar nereiškia, kad gausite jums labiausiai patinkančias paslaugas. Tad įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas paslaugų teikėjas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius, tegul jis įrodo savo darbais, kiek yra vertas.

Nepersistenkite su dietomis

Nereta nuotaka norėdama vestuvių dieną atrodyti nepriekaištingai prieš vestuves pradeda dietų maratoną. Nesakome, kad tai blogai, tačiau atlikus paskutinį suknelės primatavimą visas dietas reikėtų pamiršti. Net ir viena iškrovos diena po paskutinio suknelės primatavimo ypatingosios dienos nuotaiką gali sugadinti nepataisomai. Juk išvydus, kad suknelė ant jūsų guli kaip ant pakabos, tikrai nedžiūgausite sumažėjusiomis apimtimis

Vestuviu_nuotrauka

Pasirūpinkite šventės tvarkaraščiu gerai matomoje vietoje

Tam, kad svečiai nepraleistų svarbiausių šventės momentų, padarykite tvarkaraštį ir pakabinkite jį gerai matomoje vietoje. Nebūtina visko surašyti minučių tikslumu, tačiau tokiems šventės akcentams, kaip pirmasis šokis, tostų sakymas, žibintų leidimas ar torto pjaustymas, tikrai esate numatę bent apytikslį laiką. Būtinai su tuo supažindinkite svečius. Juk būtų nesmagu, jei jums artimas asmuo ką nors praleistų. Pavyzdžiui, neseniai savo vestuves atšokusi Monika gailisi apie tai nepagalvojusi prieš vestuves, kadangi jos brolis pačiu netinkamiausiu metu nežinia kur išėjo parūkyti ir praleido jos pirmąjį šokį.

Pasitikrinkite savo makiažą

Tuo tarpu neseniai ištekėjusi Daiva gailisi, kad nepadarė savo bandomojo makiažo nuotraukų. Visos šventės metu ji manė, kad jos profesionaliai atliktas makiažas atrodo nepriekaištingai. Tačiau pamačiusi vestuvių nuotraukas nemaloniai apstulbo – metalo spalvos šešėliais dažytos akys atrodė kraupiai, tad dabar ji nekenčia visų savo vestuvių nuotraukų. Jei savo makiažo nuotraukas ji būtų pamačiusi prieš vestuves, to nebūtų buvę.

Nuotakos_makiazas_5

Būkite pastabūs savo svečiams

Vestuvės yra didelė ir nepakartojama šventė, į kurią dalis svečių atvyksta iš tolimesnių vietovių. Todėl visiems savo draugams ir giminėms skirkite bent šiek tiek laiko, aplankykite jų staliukus, parodykite jiems dėmesį. Greičiausiai jums daug reiškia, kad svečiai atvyko pasidžiaugti jūsų laime, tad pasirūpinkite, kad jie apie tai sužinotų.

Dėmesys detalėms

Įsitikinkite, kad ir maži dalykai veikia tinkamai. Pavyzdžiui, turėtumėte patikrinti, ar pobūvio salėje tinkamai funkcionuoja vėdinimo sistema. Priešingu atveju taps tvanku. Visiems pradėjus prakaituoti smagūs šokiai nebebus tokie smagūs.

Prieš vestuves galite savo šeimos nariams ir geriausiems draugams duoti po užduotį. Viena užduotėlė vienam asmeniui nesukels jokio nepatogumo, tačiau jums tai bus didelė pagalba, kadangi tą didžiąją naktį galėsite šėlti be rūpesčių.

Įžadai. Iš širdies į širdį

Krikščioniškų ar bet kurios kitos religijos įžadų sakymas jungtuvių ceremonijos metu turi magišką galią. Kartoti šventiko tariamus įžadus paprasta, beveik nėra galimybės ką nors supainioti. Tačiau pačių jaunųjų parašyti įžadai, skambantys iš širdies gelmių, ceremoniją padaro gerokai prasmingesnę ir jautresnę.

Vestuviu_izadai

Laiku pasirūpinkite kvietimais

Kuo anksčiau išsiųskite kvietimus šventės dalyviams. Pasirūpinus tuo per vėlai, galite nesulaukti dalies svarbių svečių, nes jie jau gali turėti kitų planų.

Mėgstama muzika

Sprendimą dėl vestuvių muzikantų ir/ar šventės vedėją turi priimti abu būsimieji sutuoktiniai. Juk niekas nenori, kad jaunikiui arba nuotakai nuotaiką gadintų nemėgstama muzika.

Jaunųjų kalba

Įprasta, kad šventės metu svečiai sako tostus ir jauniesiems linki viso, kas geriausia. Tačiau planuojant savo vestuves, nevalia padėkos kalbos ruošimo palikti paskutinei minutei. Prisėsti ir ramiai pagalvoti, ką norite pasakyti savo tėvams, draugams, giminėms, kurios atvyko į jūsų šventę, reikėtų dar gerokai iki šventės. Būkite tikri, svečiai savo namų darbus bus paruošę puikiai. Greičiausiai sulauksite tiek už širdies griebiančių, tiek kvatotis iki ašarų verčiančių tostų. Nenorėdami nublankti prieš juos, skirkite laiko ir paruoškite įspūdingą kalbą

Vestuviu_tostai

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą