Pradžia Kita Didysis meilės horoskopas vyrams 2018 metams

Didysis meilės horoskopas vyrams 2018 metams

 

Didysis meilės horoskopas vyrams 2018 metams

Astrologai tikina, kad žvaigždžių ir planetų išsidėstymas jūsų gimimo akimirką turi labai didelės įtakos jūsų elgesiui, likimui ir, žinoma, seksualumui. Ką pikantiško žada ateinantys metai vyrams, atstovaujantiems 12 zodiako ženklų?

 

AVINAS

AVINAS

Vyrai, kuriuos globoja Avino ženklas, itin aistringi, lengvai bendraujantys ir skvarbaus proto. Jiems patinka aktyvus gyvenimo būdas, nuotykiai, kiekvienas flirtas jiems – tai nuotykis, o nuotykius jie dievina. Šiems vyrams nepatinka lengvos pergalės, jiems svarbu žinoti, kad aistros objektas buvo užkariautas ir puolė į glėbį po ilgos ir kruopščiai suplanuotos apsiausties. Jo romantiškų triukų arsenale – visas ginklų rinkinys, nuo romantiškų laiškų iki dramatiškų pavydo priepuolių. Mylimosios užkariavimo procesas Avinams virsta tikrų tikriausia karine kampanija. Tačiau pasiekę savo tikslą ir nusičiupę trofėjų jie lengvai persiorientuoja į naujus tikslus.

2018 metais Avino ženklo vyrai bus apsupti padidinto dėmesio savo personai. Seksualinės harmonijos bus galima pasiekti tuose santykiuose, kuriuose jūsų partnerė gebės visiškai atsiverti. Neužmikite ant laurų miegamajame ir negalvokite apie save kaip apie išskirtinį tobulą egzempliorių. Nepamirškite, kad malonumą lovoje turi jausti abu partneriai – tai būtina kokybiško sekso sąlyga. Astrologai rekomenduoja labiau pasitikėti savo išrinktąja ir nepavyduliauti jos be rimtos priežasties, priešingu atveju jūsų meilės žaidimai virs tik ilgu ir nuobodžiu santykių aiškinimusi.

jautis

JAUTIS

Jaučio ženklo vyrą nelengva išmušti iš balno. Šio ženklo atstovai pasitiki savimi ir puikiai žino, kokie yra nepakartojami. Partnerę Jaučio vyras renkasi atidžiai, kruopščiai, bet per daug nesigilina į smulkmenas, svarbiausia – kad ji atitiktų jo kertinius reikalavimus. Kai tik suranda savo aistros objektą, Jautis jį ima laikyti savo nuosavybe. Jaučiai dosnūs ir rūpestingi. Moteris, susiejusi savo gyvenimą su Jaučiu, visada jausis kaip už mūro sienos. Jaučiai visada pasirengę meilės malonumams, tačiau neišsiskiria dideliu išradingumu. Juos galima pavadinti lovos konservatoriais – stabilumą jie vertina kur kas geriau nei naujoves.

2018 metais astrologai rekomenduoja Jaučiams pasistengti būti atviresniems naujovėms. Papasakokite partnerei apie savo seksualinius troškimus, paklauskite, apie ką ji svajoja. Nebijokite paeksperimentuoti – jūsų santykiams to reikia. Naujos idėjos taps tuo gaivaus oro gūsiu, kuris padės pajusti gyvenimo pilnatvę. Žvaigždės rekomenduoja labiau pasitikėti savo partnere ir nelaikyti jos pririštos prie trumpo pavadėlio (perkeltine, o ne BDSM prasme!). Jūsų pernelyg išreikštas poreikis valdyti gali iš tiesų paskatinti ją dairytis į kitus vyrus.

dvyniaiDVYNIAI

Dvynių ženklo vyras subtiliai jaučia grožį, vertina moters intelektą. Tačiau jo pomėgiai nėra pastovūs, vienodumas, rutina nuolat verčia juos ieškoti naujovių, dar nepatirtų įspūdžių. Tai pasakytina ne tik apie meilės žaidimus, bet ir apie dažną partnerių keitimą. Šio ženklo atstovams svarbu jausti glaudų emocinį ryšį. Seksas be dvasinės traukos neatneša jiems reikiamo pasitenkinimo. Ideali partnerė tokiam vyrui turėtų būti atvira naujovėms, nebijoti įgyvendinti net ir labiausiai pašėlusias fantazijas.

2018 metais  astrologai rekomenduoja vyrams Dvyniams susilaikyti nuo polinkio flirtuoti visur ir visada. Jūs pernelyg pripratote jausti moterų dėmesį. Nepamirškite, kad stabilius santykius turėtų puoselėti ne tik jūsų mylimoji, bet ir jūs. Kad ir koks geras meilužis jūs būtumėte, jei nuolat – sąmoningai ar ne – provokuosite partnerės pavydą, jūsų pastangos nueis veltui ir santykiai jai gali tapti nepakeliami.

vėžys VĖŽYS

Šio ženklo atstovai vyrai išsiskiria erotiškumu ir puikiai moka suteikti partnerei pasitenkinimą. Tačiau Vėžio vyrai kartu yra ir gana egoistiški, daugiau rūpinasi tuo, kas teikia malonumą jiems patiems. Kiekviena nauja partnerė Vėžiui – tai būdas įrodyti sau, koks nuostabus meilužis jis yra. Jo prigimtis romantiška, jis moka užkariauti patikusios damos širdį. Be to, Vėžiai nepastovūs, gali akimirksniu iš aistros pereiti į abejingumą, prarasti susidomėjimą tais dalykais, kurie dar prieš akimirką skatino eiti pirmyn. Vėžio ženklo vyrai nepakenčia nuobodulio ir partnerės įsižeidinėjimų, nors neretai pastarieji būna išties pagrįsti. Jei tik moteris jiems taps neįdomi, Vėžiai virs grubiais cinikais, galinčiais įžeisti iki sielos gelmių.

2018 metai Vėžiams gali būti išties laimingi. Tiesa, tam jie turės pažaboti savo prigimtinį egoizmą. Būkite atidūs savo mylimosios norams ir jausmams. Ieškokite ne tik seksualinių malonumų, atraskite jums abiem patinkančios veiklos, kad jūsų ryšys įgytų ir svaresnį dvasinį pagrindą. O jei pajusite, kad santykiai vėsta ir metas skirtis, darykite tai taktiškai, neįžeisdami moters, kuri dar visai neseniai buvo jums brangi.

Liūtas LIŪTAS

Jis sukuria savimi pasitikinčio ir tikslo atkakliai siekiančio žmogaus, kuris neleis suabejoti savo asmeniniu žavesiu, įspūdį. Tačiau giliai širdyje Liūto ženklo vyrai labai bijo patekti į situaciją, kurioje pasirodys bejėgiai, nesavarankiški ar juokingi. Jie skaudžiai išgyvena nesėkmes meilėje, o savo nepasitikėjimą stengiasi užmaskuoti dosniomis dovanomis. Nesėkmingi santykiai Liūtams padovanoja daugybę kompleksų. Liūtui reikia rūpestingos ir jautrios moters, kuri visada žavėtųsi jo vyriškumu. Sutikęs tokią, Liūtas apsiramins ir nebesidairys abejotinų trumpalaikių malonumų.

2018 metais šio ženklo atstovams vertėtų mažiau nertis iš kailio siekiant efektingai pasirodyti kitų akyse. Tam, kad išsaugotų santykius su partnere, nebūtina kasdien siūlyti naują, vis įmantresnę pozą. Pasistenkite būti švelnus, supratingas meilužis, reaguokite į jos nuotaikas ir troškimus – to kuo puikiausiai pakaks.

Mergelė MERGELĖ

Šio ženklo atstovai išsiskiria pragmatišku ir racionaliu požiūriu į gyvenimą. Ši aplinkybė atsispindi ir sekse – vyrai Mergelės nenusiramina, kol partnerė neparodo, kad yra visiškai patenkinta. Tai nepailstantys, jausmingi meilužiai, kurie išrinktąją apgaubia švelnumu ir rūpesčiu. Tiesa, jie niekada neatleis išdavystės. Bet koks įtarimas neištikimybe lems didžiulius pokyčius: iš rūpestingo partnerio vyras Mergelė virs grubiu ir kerštingu despotu, kuris neleis jums pamiršti klaidos.

2018 metais astrologai rekomenduoja atsisakyti bereikalingo partnerės idealizavimo. Prisiminkite, kad kiekvienas mūsų turi ne tik gerų, bet ir blogų charakterio bruožų, kuriuos reikia priimti be nusivylimo. Žvaigždės pataria Mergelėms būti šiek tiek įvairiapusiškesniems lovoje ir nepasikliauti ta vienintele, gera, laiko patikrinta metodika.

svarstyklės SVARSTYKLĖS

Po Svarstyklių ženklu gimę vyrai išsiskiria audringu seksualiniu temperamentu ir nepastovumu. Vaikydamiesi erotinių malonumų jie dažnai keičia partneres. Be to, kiekvieną jų nuoširdžiai įsimyli. Svarstyklės – intelektualų ženklas, jiems svarbu gauti ne tik fiziologinį malonumą, bet ir pajusti subtilų vidinį ryšį su išrinktąja. Vyrai Svarstyklės nuolat veržiasi link grožio, jiems svarbu, kad meilė klestėtų ne bet kokioje, o romantiškoje aplinkoje. Aistra jų paprastai neužklumpa negražioje, nepatogioje vietoje, jiems svarbu sukurti meilės žaidimams tinkamą atmosferą.

2018 metais astrologai rekomenduoja Svarstyklėms sutramdyti seksualinių nuotykių troškulį. Galbūt jums turėti meilužę ir yra gyvenimo norma, kurioje nematote nieko ydingo, tačiau Geltonojo Šuns metais apgaulė dažniau nei bet kuriuo kitu metu bus linkusi iškilti į paviršių, melas bus demaskuotas. Taigi jei nesiliausite – gresia santykių su nuolatine partnere griūtis.

skorpionas SKORPIONAS

Vyrai Skorpionai kaip reta temperamentingi, intelektualūs ir artistiški. Jų dėmesio rodymo arsenale apstu priemonių, leidžiančių pavergti net ir labiausiai neprieinamą moterį. Tarp visų zodiako atstovų juos galima pavadinti pačiais ištvermingiausiais, aistringiausiais, žaviausiais meilužiais. Jie jausmingi, išradingi ir visada pasirengę įrodyti, kad lovoje tikrai yra patys geriausi. Skorpionų nedomina greitos pergalės. Jie dievina seksą, bet ne mažiau svarbu ir aistros objekto užkariavimo procesas. Ideali partnerė tokiam vyrui turėtų būti graži, stipri ir nepriklausoma.

2018 metais Skorpionai turėtų pagalvoti, ar jie pasirengę paaukoti asmeninę laisvę vardan ilgalaikių santykių. Jei turite bent menkiausių abejonių, nesistenkite įtikinti partnerės, kad jūsų jausmai – visiškai nuoširdūs. Aplink jus netruks seksualinių pagundų, nuo kurių susilaikyti nebus labai paprasta. Tačiau tikrai ne kiekviena jų verta, kad rizikuotumėte ilgalaikiais santykiais ir nuolatine partnere.

ŠAULYS ŠAULYS

Šauliai išsiskiria ryškia seksualine energetika ir įspūdingu temperamentu. Jie nuoširdžiai tiki, kad sekso niekada nebūna per daug, geba įžvelgti patrauklių detalių kiekvienoje moteryje. Vyrai Šauliai visiškai atsiduoda seksualiniams malonumams, moka savo partnerei suteikti su niekuo nesulyginamų erotinių patirčių. Visame zodiako rate jie laikomi vienais geriausių meilužių, bet kartu ir vienais blogiausių ilgalaikių partnerių. Ilgalaikiams santykiams Šaulį gali palenkti tik itin intelektuali, paslaptinga, puikų humoro jausmą turinti moteris, kuri mokės juos nuolat stebinti.

Šaulio ženklo vyrai išsiskiria su partnerėmis lengvai ir be apgailestavimų, taigi  2018 metais iš Šaulių neverta tikėtis ištikimybės ir pastovumo. Tačiau astrologai pataria Šauliams atidžiau įsižiūrėti į savo partnerę ir paanalizuoti jos elgesį. Šiuo metu yra padidėjusi rizika, kad jus kažkas – galbūt kaip tik mylima moteris – išnaudoja saviems interesams: karjeros augimui, norimos informacijos ar materialinio pagrindo gavimui. Be to, būkite atsargus skirdamasis: įsižeidusi moteris gali būti labai klastinga.

Ožiaragis OŽIARAGIS

Po Ožiaragio ženklu gimę vyrai išsiskiria savybe visada aiškiai suvokti, ko nori. Jie atkakliai siekia savo tikslo, turi aukštą seksualinį temperamentą ir polinkį būti ištikimi vienai vienintelei moteriai. Ožiaragiai nešvaisto savo erotinės energijos trumpalaikiams nuotykiams, o susiradęs ilgalaikę partnerę rodo jai dėmesį ir pagarbą. Meilėje jie švelnūs ir rūpestingi, tačiau tokius juos galima pamatyti tik uždarius miegamojo duris. Viešumoje jie atrodo santūrūs, jiems nepatinka viešai demonstruoti savo emocijų.

2018 metais didelė tikimybė, kad šio ženklo atstovai sutiks savo tikrąją meilę. Tai bus moteris, kuri suteiks ne tik kūniškų, bet ir dvasinių malonumų. Tačiau turėsite kaip reikiant pasistengti, kad atskleistumėte ir parodytumėte jai visa savo seksualinį potencialą.

vandenis VANDENIS

Šio ženklo atstovai vyrai išsiskiria inteligentiškumu ir supratingumu. Jie nesiekia tučtuojau įsiversti patikusią moterį į lovą. Atvirkščiai, ypač vertina neprieinamas moteris, kurių reikia ilgai siekti, užkariauti. Tikslo siekimas ir malonumų laukimas Vandeniui ne mažiau malonus nei pats seksas. Moterį, kurią išsirinks, jis apgaubs rūpesčiu ir dėmesiu, niekada nevers jos daryti to, kas jai nepriimtina. Tuo pačiu temperamentingi Vandeniai visada atviri eksperimentams ir yra pasirengę išbandyti daugybę seksualių naujovių.

2018 metais astrologai perspėja Vandenius, kad pernelyg įsisenėjusi rutina seksualiniuose santykiuose gali prisidėti prie jų griūties pradžios. Kad išsaugotumėte savo partnerę, ieškokite kokių nors naujovių, būdų ją nustebinti. Seksas – tai ne tiesiog būdas atsipalaiduoti ir pailsėti. Tai – ir veiksmas, kuris leidžia geriau pažinti vienas kitą.

ŽUVYSŽUVYS

Po Žuvų ženklu gimę vyrai išsiskiria aukštu intelektualumu ir jausmų subtilumu, todėl dažniausiai renkasi protingas moteris. Jiems atgrasus grubumas, laukinė aistra. Rinkdamiesi moterį vertina jos skonį, išvaizdą, viskas turi atitikti jų susikurtą efemerinį idealą. Tai erotiškos prigimties vyrai, kurie tarsi tikri gurmanai vertina jausmingus malonumus. Jie retai kada būna grubūs, kur kas dažniau – švelnūs ir rafinuoti. Lovos žaidimai išsiskiria scenarijų išraiškingumu. Šie vyrai labiau už viską vertina savo asmeninę laisvę, todėl nesistenkite lįsti į jų gyvenimą jei ten esate nelaukiama.

2018 metais žvaigždės perspėja Žuvų vyrus apie padidėjusią skandalų riziką. Nepamirškite, kad partnerei reikia ne tik švelnumo, bet ir dvasinio artumo. Pasistenkite dažniau apsikalbėti apie šį bei tą prieš seksą ir po jo. Priešingu atveju jūsų pomėgis viskam, kas dvelkia paslaptimi ir laisve, bus įvertintas kaip šaltumas, uždarumas ir atsiribojimas.

Ką žvaigždės pranašaujam moterims galima paskaityti: Didysis meilės horoskopas moterims 2018 metams

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą