Pradžia Kita Didysis meilės horoskopas moterims 2018 metams

Didysis meilės horoskopas moterims 2018 metams

Didysis meilės horoskopas moterims 2018 metams

Astrologai tikina, kad žvaigždžių ir planetų išsidėstymas jūsų gimimo akimirką turi labai didelės įtakos jo elgesiui, likimui ir, žinoma, seksualumui. Ką pikantiško žada ateinantys metai moterims, atstovaujančioms visiems 12 zodiako ženklų?

 

AVINAS

AVINAS

Šio ženklo atstovės išsiskiria artistiškumu ir emocionalumu. Iš pirmo žvilgsnio Avino ženklo moterys gana atkaklios, tačiau tai – ne šiaip aviniškas užsispyrimas, o griežta principų sistema. Avino ženklo moterys pačios renkasi partnerius ir nesikuklina imtis iniciatyvos santykiuose. Tai idealios partnerės tiems, kurie patys nesijaučia stiprūs ir nepriklausomi. Avino moterims patinka valdingi, kartais – net šiek tiek despotiški vyrai. Tiesa, ne tam, kad galėtų paklusti. Šio ženklo moterys jaučia malonumą kovodamos dėl valdžios, įskaitant ir miegamojo teritoriją. Suteikti jai daugiau malonumo ne taip jau lengva. O štai ji pati stengiasi partneriui tapti iš tiesų nepakartojama.

2018 metais astrologai rekomenduoja šioms moterims sutramdyti savo norą nulipdyti iš paprasto partnerio tokį, kuris atitiktų jų idealą. Jūsų kabinėjimaisi ir kaprizai sukels konfliktus lovoje ir tarpusavio santykiuose apskritai. Todėl rekomenduojama devynis kartus apgalvoti, ar tikrai verta duoti laisvę savo pavydui, priekaištams, nepasitikėjimui. Duokite partneriui daugiau laisvės ir skatinkite jo iniciatyvą.

jautis

JAUTIS

Po Jaučio ženklu gimusios moterys išsiskiria ypatingu žavesiu. Be to, jos skleidžia aplink save ypatingą seksualinę energiją. Šių moterų nuoširdumas, atvirumas ir netgi tiesmukumas itin patrauklus priešingos lyties atstovams. Lovoje jos ypač temperamentingos, nepavargstančios ir išradingos, visada pasirengę bet kokiems eksperimentams. Jaučio ženklo moterims ne šiaip patinka seksas, jos tiesiog mėgaujasi meilės žaidimais. Be abejo, nepamiršdamos partnerio ir stengdamosi pilnai patenkinti jo seksualinį apetitą. Užkariauti tokios moters širdį nelengva. Taigi, jei nesugebėsite jos sudominti, nepadės jokie triukai.

2018 metais astrologai rekomenduoja Jaučio moterims labiau kontroliuoti savo polinkį į eksperimentus santykių srityje. Jūs esate pernelyg nepastovi ir tai neigiamai veikia jūsų seksualinį gyvenimą. Jei trokštate sutvirtinti ilgalaikius santykius, astrologai pataria šiek tiek sulėtinti tempą erotiniuose žaidimuose. Verčiau pagalvokite ir atsirinkite, kas iš tiesų jus jaudina ir ko jūs trokštate, o ne chaotiškai bandykite viską iš eilės.

dvyniaiDVYNIAI

Dvynių ženklo atstovės išsiskiria subtiliu intelektu. Jos ne šiaip atsiduoda meilei, o aistringai siekia išsiaiškinti seksualinės traukos partneriui esmę. Jos visada pasirengę eksperimentams, mielai išbando naujas pozas, vaidmeninius žaidimus, sekso žaislus. Tiesa, jas veda ne tiek įgimtas seksualumas, kiek smalsumas ir apskritai potraukis visiems naujiems dalykams. Idealus partneris šiai moteriai turėtų palaikyti ir žavėtis šia jos savybe. Intelektas šiai moteriai leidžia būti itin patraukliai, tačiau kartais jis tampa ir pagrindiniu priešu siekiant seksualinių pojūčių pilnatvės. Pernelyg stiprus poreikis analizuoti trukdo jai visiškai atsiduoti aistros proveržiams.

2018 metais Dvynių moterims rekomenduojama išmokti atjungti pernelyg stipriai išreikštą racionalųjį pradą. Partneris šią savybę dažnai vertina kaip dvasinį ir seksualinį šaltumą. Tai gali sukelti nesutarimų poroje. Stenkitės rasti būdų atsipalaiduoti, dažniau palepinkite vienas kitą erotiniu masažu ar šilta vonia.

vėžys VĖŽYS

Pirmas įspūdis, kurį suformuoja apie save moteris – Vėžys – stipri ir neprieinama. Tokia, kuriai nereikia seksualinių malonumų. Tačiau teisybė kardinaliai skiriasi nuo šios iliuzijos. Iš tiesų šio ženklo atstovės išsiskiria stipriai išreikštu seksualiniu temperamentu, kurį ne taip paprasta patenkinti. Moteris – Vėžys niekada nerodys savo jausmų viešai, tačiau likus dviese miegamajame jūsų laukia staigmena: ji aistringa ir nepasotinama meilužė, pasiryžusi bet kokiems iššūkiams. Iš pradžių gali pasirodyti, kad ji gana kaprizinga, nes po Vėžio ženklu gimusios moters nuotaika keičiasi itin dažnai. Tačiau tai – ne šiaip charakterio ypatybė, o permainingas Mėnulio poveikis.

2018 metais jums rekomenduojama tapti šiek tiek santūresnei. Jūsų dėmesio troškimas savaime suprantamas, tačiau ne kiekvienas vyras gali nuspėti, ko labiausiai norite vieną ar kitą akimirką. Todėl pasistenkite atvirai ir aiškiai išsakyti savo troškimus. Nutylėjimas ir dažni įsižeidimai trukdo harmoningiems santykiams.

Liūtas LIŪTAS

Ryškios ir efektingos Liūto ženklo moterys susilaukia išskirtinio priešingos lyties dėmesio. Jų artistiška prigimtis linkusi į perdėtą dramatizmą, todėl santykiai dažnai primena teatro sceną. Nepaisant išorinio seksualumo, Liūto ženklo moterys neišsiskiria itin dideliu temperamentu lovoje. Jos pernelyg pragmatiškos, kad atsiduotų beatodairiškai aistrai, todėl vos pajunta potencialiai artimą sielą, pirmiausia apsvarsto, ar jis gali garantuoti gerą, patogų gyvenimą, ir tik paskui domisi, ar jis tinka intymioje srityje. Kitaip tariant, net ir intensyviausiomis aistros akimirkomis moteris Liūtė nepraranda sveiko proto: atsipalaiduoti – ne jos stilius.

2018 metais žvaigždės rekomenduoja Liūto ženklo moterims išmokti būti jausmingesnėmis. Priešingu atveju gresia santykių krizė, partneris gali išduoti. Atsiminkite, kad ūkiškumas ir protas – tai jūsų stipriosios pusės, tačiau vien jais pasikliauti neturėtumėte. Pasistenkite bent jau retkarčiais nustoti kontroliuoti tai, kas vyksta lovoje – jūsų santykiai nuo to tik sutvirtės.

Mergelė MERGELĖ

Moterys, gimusios po Mergelės ženklu, – mielos ir švelnios. Kai kurios yra pernelyg linkę demonstruoti savo emocinius išgyvenimus. Užmezgę artimus santykius Mergelės juose tarytum ištirpsta, visą save atiduodamos partneriui. Jų rūpestis ir dėmesys vyro poreikiams traukia brandžius partnerius, vertinančius šeimą ir namų jaukumą. Seksualiai nekompleksuoti vyrai vis dėlto dažniau vengia Mergelių, laiko jas pernelyg susikausčiusiomis, užsisklendusiomis. Tai klaidingas įsitikinimas. Vyras, kuris sugeba sužadinti Mergelės jausmingumą, bus maloniai nustebintas jos aistros.

2018 metais šio ženklo atstovės turėtų įsidėmėti, kad negalima skubinti įvykių. Vyrai retai kada lovą laiko priežastimi tučtuojau sukurti šeimą. Išmokite gauti malonumą iš seksualinių žaidimų be įsipareigojimų. Reikiamas partneris tikrai įžvelgs jumyse būsimą gyvenimo moterį.

svarstyklės SVARSTYKLĖS

Šio ženklo atstovės tarsi sukurtos erotiniams malonumams. Jos vertina gerą seksą ir visada pasiryžusios lovos malonumams. Jos lengvai prisitaiko prie partnerio, gali paklusti valdingam vyrui, tapti mokytoja nepatyrusiam meilužiui ir švelnia globėja nedrąsiam. Svarstyklių ženklo moteris neužsiciklinusi ties savimi, ji moka patenkinti vyro poreikius. Tačiau fizinių malonumų trauka dažnai priverčia jas mesti įkyrėjusį partnerį ir ieškoti naujų seksualinių nuotykių.

2018 metais astrologai rekomenduoja joms padaryti pertrauką dairantis naujų meilės avantiūrų. Jei jūs iki šiol nesusiradote pastovaus partnerio, apskritai padarykite nedidelę pauzę paieškose. Nepamirškite, kad meilė – tai ne tik gerai besiklostantys lovos reikalai. Visai pojūčių pilnatvei reikia ir giluminio, dvasinio ryšio bei artumo.

skorpionas SKORPIONAS

Skorpiono ženklo moteris išsiskiria išoriniu patrauklumu, skvarbiu protu ir itin aistringu seksualiniu temperamentu. Ji tiesiog dievina seksą ir yra pasirengusi atsiduoti meilės malonumams bet kuriuo laiku, bet kurioje vietoje. Tokia partnerė išves iš proto ne vieną vyrą, tačiau retas kuris sugebės ją ilgesnį laiką išlaikyti šalia savęs. Šio ženklo atstovės nėra drovios, jos atsipalaidavę ir visada nusiteikę naujiems iššūkiams bei eksperimentams miegamajame. Tuo pačiu moteris Skorpionas nepamiršta ir partnerio, dovanoja jam daugybę nepakartojamų aistros ir palaimos akimirkų.

2018 metais astrologai rekomenduoja jums racionaliau vertinti seksualinį partnerį. Atėjo metas rinktis ne šiaip meilužį, o vyrą, su kuriuo būsite pasirengusi praleisti likusį gyvenimą. Gali būti, kad iš karto jis neatrodys tiksliai taip, kaip jūsų idealas, bet jūs neabejotinai sugebėsite įžvelgti ir atskleisti jo potencialą.

ŠAULYS ŠAULYS

Po Šaulio ženklu gimusios moterys neįtikėtinai žavios tiek savo išvaizda, tiek vidiniu pasauliu. Jos šiek tiek kaprizingos, tačiau tai tik prideda joms šarmo, priverčia vyrus pamesti galvas. Sekse jos visiškai atsiduoda malonumams, mėgsta ir vertina preliudiją, entuziastingai pasitinka bet kokias meilės žaidimų naujoves. Tačiau jos taip pat greitai ir persisotina vienu partneriu, lengvai jį palieka ir leidžiasi ieškoti naujų nuotykių. Jei moteris Šaulys nusprendė, kad vyras jai nebeįdomus, jos nesulaikys nei santuokos saitai, nei vaikai. Jai reikia iš tikrųjų stipraus partnerio, kuris sugebėtų suteikti viską: ir dvasinę, ir kūnišką pilnatvę, be to, nuolat palaikytų jos susidomėjimą ir azartą.

2018 metais žvaigždės garantuoja Šauliams padidintą priešingos lyties dėmesį. Jei norite keisti partnerius kaip pirštines. Tokią galimybę tikrai turėsite. Tačiau astrologai įspėja: nešvaistykite visos jums duotos seksualinės energijos. Galbūt besivaikydama malonumų praleisite pro akis žmogų, kuris išties bus vertas jūsų ilgalaikio dėmesio, pasiryžęs saugoti ir globoti jus visą gyvenimą.

Ožiaragis OŽIARAGIS

Išmintingos ir erotiškos Ožiaragio ženklo moterys dažnai yra linkusios pačios save įsprausti į tradicionalizmo ir griežtų apribojimų rėmus. Jos labai asmeniškai priima padorumo ir moralės normas, taigi aistrą dažnai suvokia kaip silpnybę, nuodėmę, reiškinį, kurį reikėtų labai griežtai kontroliuoti ir neleisti prasiveržti į paviršių. Tačiau giliai viduje jos ilgisi beprotiškos, stogą raunančios aistros, svajoja patirti malonumą iš laukinio, nevaržomo, begėdiško sekso. Nuosavų erotinių fantazijų tramdymas ir ribojimas dažnai lemia tai, kad šio ženklo atstovėms išsivysto nepilnavertiškumo kompleksas, o seksas nustoja teikęs malonumą. Po šiuo ženklu gimusioms moterims reikia iš tiesų jautraus ir kantraus partnerio, kuris suteiktų visišką saugumą, o kartu ir pažadintų jausmingumą, leistų išsiskleisti vidiniam seksualumui.

2018 metais moteris Ožiaragis turėtų tapti atviresnė ir jausmingesnė – jei nori sukurti su esamu partneriu harmoningus ilgalaikius santykius. Nesidrovėkite išsakyti savo troškimų, pasitikėkite juo. Jūsų vyras sugebės išklausyti ir įgyvendinti jūsų svajones. Ir atvirkščiai – nuolatiniai nutylėjimai, nepasakymai iki galo, kels aibes nereikalingų konfliktų. Pajutęs, kad emociškai tolstate, partneris gali taip pat nuo jūsų atsiriboti ir dairytis ten, kur gyvenimas atrodo laisvesnis ir paprastesnis.

vandenis VANDENIS

Moterys, kurių ženklą valdo Vandenis, – jautrios ir romantiškos. Todėl jos nepakęs santykių, grįstų tik grubia, primityvia fiziologine trauka. Joms svarbu asistavimo periodas, kai skiriami romantiški pasimatymai, dovanojamos gėlės, bučiniai mėnulio šviesoje. Tuo pačiu jos gana temperamentingos ir pasirengusios duoti laisvę savo jausmams. Svarbiausia – kad šalia būtų jautrus ir kantrus, jas išklausyti sugebantis partneris. Šio ženklo atstovėms patinka ilga preliudija, jos nemėgsta greito ir grubaus sekso.

2018 metais astrologai žada Vandeniams seksualinės harmonijos kupiną periodą. Tačiau nepamirškite, kad labai svarbu paisyti ir partnerio poreikių. Nukrypkite nuo įprastos rutinos, palepinkite mylimą vyrą kokiais nors neįprastais malonumais. Ugnelė santykiuose nebūtinai turi būti susijusi su ekstremalia patirtimi. Kartais užtenka naujų gundančių rūbų ar naujos pozos, ir jūsų seksualinė iniciatyva neliks nepastebėta!

ŽUVYSŽUVYS

Po Žuvų ženklu gimusios moterys kūrybingos, išsiskiria lakia fantazija, subtilumu ir artistiškumu. Jos dažnai pasineria į savo susigalvotą pasaulį, kur jų išrinktasis – tikras pasakos princas. Būtent dėl to realybėje Žuvys dažnai nusivilia savo partneriais: kai tik paaiškėja, kad jis toli gražu nėra pasakų princas ar idealas, Žuvų ženklo moteris gali patirti depresiją, nors dažniau – tiesiog be jokios širdperšos nutraukia jos daugiau netenkinančius santykius. Ši moteris linkusi į dramatizmą, svajoja apie aistringą romaną, kuriame ji pati – visų mylima ir dievinama karalienė. Tuo pačiu Žuvys dažnai būna egoistiškos ir tiesiog leidžia mylėti save, nė nesistengdamos atsilyginti partneriui tuo pačiu.

2018 metais Žuvims vertėtų šiek tiek pakoreguoti savo požiūrį į seksą. Audringas temperamentas veržiasi ištrūkti į laisvę, o jūs esate pakankamai plačių pažiūrų ir nesusikausčiusi, kad pritrauktumėte patikusį vyrą. Tačiau jums sunkiai sekasi išlaikyti jį greta savęs ilgesnį laiką. Astrologai tikina, kad jūs neturėtumėte savo kūno vertinti kaip dovanos jam. Pasistenkite galvoti ne tik apie savo malonumus, bet ir tenkinti partnerio troškimus.

Horoskopas skirtas vyrams: Didysis meilės horoskopas vyrams 2018 metams

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą