Pradžia Jaunųjų stilius Blakstienų laminavimas vestuvėms

Blakstienų laminavimas vestuvėms

Blakstienų laminavimas vestuvėms
Nuotrauka: Shutterstock

Žvilgsnis – ypatinga moterų galia, kuri gali ir žlugdyti, ir priversti įsimylėti. Tad sau svarbią dieną – vestuves – pasipuoškite išraiškingomis blakstienomis, kurios sužavės ne tik jaunikį, bet ir visus svečius! Rūpinkitės jomis atsakingai, nes būtent blakstienos paryškina tai, ką Jūs jaučiate… Juk sakoma, kad akys – sielos veidrodis.

Blakstienų priauginimas

Rytais vos tik pabudus nebereikės paryškinti akių, o vakarais galėsite pamiršti kaip kruopščiai nuvalyti vandeniui atsparų tušą… Jums tereikia rezervuoti savo laiką pas profesionalią blakstienų priauginimo meistrę, o po vizito Jūs jau kerėsite visus savo nuostabiu žvilgsniu, kuris, Jus ir Jūsų vyrą, džiugins ištįsą mėnesį!

Blakstienų priauginimo procesas trunka nuo valandos iki dviejų (kartais ir ilgiau). Šios blakstienos privalo būti klijuojamos prie kiekvienos blakstienos atskirai, kad nesutrikdytų natūralių, todėl labai svarbu pasirinkti gerą specialistę, kad netektų gailėtis. Taigi, pirmiausia atsižvelkite į klientų atsiliepimus. Geriausiais atsiliepimais didžiuojasi Labella, Mano grožio pagrindai ir Grožio salonas, esantis Naugarduko g. 30 Vilniuje. Taip pat puiki meistrė Rasa, dirbanti Sėlių g. 29, Vilniuje. Ji atlieka įspūdingą Kardashian stiliaus blakstienų priauginimą, tad jei esate Kardashian šeimos gerbėja, ši procedūra būtent Jums! Na, o Kaune Jus papuoš ilgomis, riestomis blakstienomis Tobula savijauta salono meistrė.

Blakstienų laminavimas

Blakstienų laminavimas yra natūralių blakstienų prisotinimas vitaminais, aliejais, baltymais ir ekstraktais, kurių dėka blakstienos tampa sveikesnės, storesnės, ilgesnės. Procedūros efektas išlieka iki 2 mėnesių, tačiau tam įtakos turi daugybė veiksnių: natūralių blakstienų būklė, jų priežiūra, hormonai.

Blakstienų laminavimo metu yra naudojama Lash botox priemonė. Tai papildoma maitinamoji kaukė blakstienoms. Joje yra arganų aliejaus, baltymų keratino ir kolageno, hialurono rūgšties, kurių dėka joms suteikiamas papildomas drėkinimas ir maitinimas, taip dar labiau užtvirtinant blakstienų laminavimo procedūros teikiamą efektą.

Laminavimas yra skirtas moterims, kurios nori atgaivinti pavargusias, nusilpusias blakstienas ir jas pagyvinti vitaminų pagalba.

Blakstienų laminavimas vestuvėms
Nuotrauka: Shutterstock

Procedūrą atlieka Nailbar, Vilma Krutoguzenko, Kosmetologė Miglė, dirbanti A. Jakšto g. 5, Vilniuje, taip pat Kristina Zinkevič, Studija Mona, Atgaiva Jums, Indre Vay, IKVA.

Ką būtina žinoti po blakstienų laminavimo procedūros?

Pirmą dieną po procedūros nerekomenduojama jų šlapinti, trinti ar valyti su kosmetinėmis priemonėmis, taip pat dažyti. Praėjus parai po procedūros galima naudoti įprastas kosmetines priemones, eiti į pirtį ar soliariumą. Tad susilaikyti nuo visų Jūsų malonumų tereikės tik vieną dieną.

Blakstienų laminavimo privalumai

  • Blakstienos įgyja naują formą, gražiai pakyla nuo šaknų, net jei prieš tai Jūsų blakstienos ir nebuvo riestos;
  • Įgyja natūralų blizgesį;
  • Blakstienų augimas paspartėja;
  • Padidėja blakstienų stiprumas, jos tampa kiek tankesnės;
  • Blakstienų struktūra įgyja savo prarastą nuo kosmetikos naudojimosi stiprumą;
  • Po blakstienų laminavimo žvilgsnis įgauna naują išraišką ir blakstienos atrodo daug ryškiau.

Kada draudžiama darytis blakstienų laminavimo procedūrą?

Draudžiama daryti procedūrą, jei Jūs nesenai turėjote operacijų aplink akis. Tačiau praėjus kuriam laikui, galite atvykti į laminavimą.

Taip pat draudžiama jei netoleruojate kažkurio mišinyje esančio komponento. Prieš darant blakstienų laminavimą įsitikinkite, kad nebus naudojamos priemonės, kurioms Jūs esate alergiška. Alergijos atveju gali prasidėti niežėjimas, atsirasti paraudimas aplink akis, galimas ašarojimas ar akių patinimas.

Na ir žinoma, nėra rekomenduojama daryti procedūrą akių ligų metu ar iškart po jos. Tad kantriai palaukus ir pasveikus, grožio meistrės lauks Jūsų.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą