Pradžia Kita Biudžetui sumažėjus – dekoro idėjos 2021 metams

Biudžetui sumažėjus – dekoro idėjos 2021 metams

Biudžetui sumažėjus - dekoro idėjos 2021 metams

Būsimiems jauniesiems perkėlus vestuves į ramesnį po covidinį laikotarpį kyla klausimų kaip sumažinti vestuvių biudžetą.

1 patarimas. Mūsų komanda rekomenduoja įvertinti savo ceremonijos ar pokylio vietos aplinką, galbūt pati aplinka jau diktuoja tam tikrą stilių ar istoriją, kurią reik pagyvinti tik minimaliomis detalėmis. Gal jau nuomojamoje sodyboje ar viloje yra žvakidžių, vazų ar pagalvėlių, kurias galima panaudoti. Arba galite suasmeninti šventę asmeninėmis detalėmis iš namų, kurios padės sutaupyti. Taip pat, galite ieškoti elementų, kuriuos galėsite perparduoti, arba išsinuomoti jau padarytus elementus nuotraukų sienelei, vazas, staltieses ir k.t.

Biudžetui sumažėjus - dekoro idėjos 2021 metams

2 patarimas. Žvakės suteikia daug jaukumo ir romantikos, bėda tik kad dekoruoti dideles erdves sunku sudekoruoti su mažu kiekiu žvakių, ką dėl to galite padaryti, tai nusipirkti pigias arbatines žvakes, kurias galima įdėti į įvairiausias rankų darbo žvakides. Tarkim, pripildote stiklines ar stiklainius vandens ir ant paviršiaus plaukioja žvakė, dar galima į vandenį panardinti lauko gėlių ar rožių žiedai. Taip pat, galite pasigaminti įvairiausių žvakių formų, supjaustę senas žvakes, jas ištirpdę ir įlieją į bet kokią konditerinę/silikono formą.

Biudžetui sumažėjus - dekoro idėjos 2021 metams

3 patarimas. Gėlės išleidžia nemažą vestuvių biudžetą, vieni nuomoja dirbtines gėlių kompozicijas, kurios sutaupo tikrai nemažą vestuvių biudžetą, bet jei esate natūralių gėlių šalininkė, galite rinktis kelis variantus kaip sutaupyti sukurti gėlių puokštes pati ar su draugių pagalba prisipirkę gėlių turgeliuose ar tiesiai užsisakydama gėles iš Olandijos be tarpininkų. O kaip sukurti paprastas puokštes rasite pilna idėjų pinterest. O gal jūsų vestuvės vyks kaimiškoje tematikoje ar sodyboje, tai galite prisirinkti gėlių tiesiai iš gamtos, pavasarį labai gražu lubinai, kurių pilni laukai, pievų gėlės, arba galite nusipirkti sėklų ar gėlių svogūnėlių rudenį ar ankstyvą pavasarį ir užsiauginti įvairiausių gėlių kompozicijų tiesiai vazonuose, kuriuos galėsite panaudoti dekorui ant stalų, saldžiam stalui ar foto sienelėms.  

Biudžetui sumažėjus - dekoro idėjos 2021 metams

4 patarimas. Atsisakyti svečiams dovanėlių, arba jas padaryti patiems, nors tikrai nesiūlome persistengti, nes kartais mažiau yra geriau.

5 patarimas. Nors jau ir prieš covid virusą, nemažai jaunųjų pasirinkdavo mažas vestuves, kurios spindi jaukumu ir harmonija artimiausių žmonių apsuptyje, tikrai neliūdėkite jog negalite surengti didelės šventės, jūs kaip tik turite didžiausias galimybes netik įdomiai asmeninėmis detalėmis, vaikystės prisiminimais, nuotraukomis, žaislais ar namų puošybos elementais senelių sodyboje, o gal tėvų nuosavame kieme surengti jaukią šventę, o vietoje didelių maisto tiekėjų maistą išsikepti ant laužo ar užsisakyti maisto furgoną, su socialine misija, daugiau apie tai (manoguru fb). Taip, jūs prisidėsite ir prie jautriausioms visuomenės dalelėms ir sutaupysite daug lėšų begalinėms maisto išlaidoms.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą