Pradžia Jaunųjų stilius Besiūlis apatinis trikotažas – tobulas nuotakos pasirinkimas

Besiūlis apatinis trikotažas – tobulas nuotakos pasirinkimas

besiūlis apatinis trikotažas nuotakoms

Šiais laikais, kai pasaulis ir mūsų gyvenimo tempas juda vis greičiau, nepakanka laiko daugeliui dalykų. Tačiau nepaisant to, moteris visada turi atrasti laiko sau ir atrodyti tvarkinga ir stilinga, o to pasiekti padeda ne tik nepriekaištingi viršutiniai rūbai, bet ir tai, kas slypi po jais. Ypač tai svarbu nuotakoms, kurios savo vestuvių dieną siekia atrodyti tobulai ir jaustis patogiai. Daugelis garsiausių apatinių drabužių gamintojų grįžta prie patogumo, o pačioje mados viršūnėje karaliauja besiūlis apatinis trikotažas.
Kiekviena moteris turi žinoti apie besiūlio apatinio trikotažo privalumus, juk Holivudo žvaigždės nesivaržydamos jau seniai naudoja apatinį besiūlį trikotažą pokyliams, fotosesijoms, apdovanojimams ir daugeliui kitų ypatingų progų tam, kad jaustųsi patogiai ir atrodytų nepriekaištingai.
Jeigu norite ne tik išryškinti savo figūros privalumus, bet ir paslėpti trūkumus – Elady.lt specialistai siūlo pažvelgti į koreguojantį besiūlį apatinį trikotažą, turintį korekcijos lygį. Visos kelnaitės formuoja figūrą, jų medžiaga itin kokybiška, patvari ir elastinga, o trikotažo kraštai pagaminti pagal naujausią technologiją ir pjauti lazeriu. Toks lazeriu pjautas audinys yra besiūlis, todėl idealiai priglunda prie kūno, nesudaro odos nelygumų ir po drabužiais yra nepastebimas.
Kartu su koreguojančio trikotažo eksperte Anželika Šreder, išskirsime 5 besiūlio apatinio trikotažo rūšis. Kiekvieną rūšį trumpai aptarsime, kad sužinotumėte besiūlio apatinio trikotažo privalumus tiek vestuvėms, tiek kasdienai.

Besiūlis apatinis trikotažas
1. Besiūliai stringai
Tobulos figūros savininkėms, kurioms nereikia figūros korekcijos, tai – idealus pasirinkimas. Itin kokybiški besiūliai stringai – idealus pasirinkimas dėvint plonus ar prigludusius viršutinius rūbus. Jie idealiai priglunda, nesimato po drabužiais, o medžiaga itin kokybiška, švelni ir nėra vienkartinė! Kelnaičių kraštai išlieka vietoje, nes stringai turi suspaudimo lygį, todėl yra patogūs ir laikosi tobulai. Nepastebimus po drabužiais stringus galima nešioti ir kasdien, jeigu drabužiai labai aptempti ir reikalauja nepastebimumo.

Besiūlis apatinis trikotažas

2. Besiūliai stringai aukštu liemeniu
Pagal naujausią technologiją lazeriu pjauti stringai su aukštu liemeniu pakoreguos šlaunis, apspaus pilvuką, padailins liemenį ir pamažins keliais centimetrais apimtis. Norite, kad aptempta trikotažinė suknelė gulėtų nepriekaištingai, o šlaunys sumažėtų 1-2 dydžiais? Tada šie kokybiški stringai aukštu liemeniu – kaip tik Jums.

Besiūlis apatinis trikotažas

3. Besiūlės koreguojančios klasikinės kelnaitės
Kelnaitės klasikinio kirpimo su korekcija, iš itin kokybiškos, storesnės medžiagos – poliamido ir elastano. Tokia kelnaičių medžiaga suteikia prilaikymo ir suspaudimo pojūtį, nesmunka. Po šifonine, atlasine, ar trikotažine suknele arba kelnėmis, besiūlės kelnaitės yra ideali išeitis: nesimatys apatinukų kraštų, modelio ar dizaino. Tai yra pats perkamiausias ir mylimiausias klienčių kelnaičių modelis.
Besiūlis apatinis trikotažas
4. Besiūlės koreguojančios klasikinės kelnaitės aukštu liemeniu
Laukia iškilmingas pokylis, įmonės vakarėlis ar vestuvės, o Jums reikia greitai pakoreguoti pilvuką, šlaunis ir užpakaliuką? Greitą išeitį ir tobulą rezultatą siūlo besiūlės kelnaitės aukštu liemeniu. Jos nesmunka, nes turi silikoninę juostelę, kelnaičių kraštų nesimato, o taip pat ir odos raukšlelės neišlenda, kaip įprasta su paprastomis kelnaitėmis. Šios besiūlės kelnaitės koreguoja figūrą (1-2 išmeromis mažesne) ir itin tvirtai laikosi nes turi suspaudimo lygį. Išbandykite žvaigždžių jau seniai atrastą ir naudojamą gudrybę ir vėl džiaukitės savo dailia figūra.
Besiūlis apatinis trikotažas
5. Besiūlis aukštas korsetas
Šis dailus korsetas visiškai paslėps apatinius ir figūros netobulumus. Korsetas ilgas, turi silikoninę juostelę, kurios dėka gražiai priglunda ir gerai laikosi. Moterims, turinčioms apvalesnę figūrą, šis korsetas dailiai apspaudžia ir paslepia figūros trūkumus, o lieknoms – padeda išryškinti liemenį ir pabrėžti moteriškas formas. Aukštas korsetas nevaržo judesių, prie jo greitai priprantama, o kokybiška medžiaga nepastebima, palyginus su kitais tvirtais korsetais.
Elady.lt specialistė Anželika rekomenduoja besiūlį koreguojantį trikotažą turėti kiekvienai, nepriekaištingą įvaizdį vertinančiai moteriai.

Spalvų gama

Renkantis besiūlį apatinį trikotažą, patartina atkreipti dėmesį į spalvų gamą. Nuotakoms vienareikšmiškai rekomenduojama rinktis baltos spalvos dailų besiūlį apatinį trikotažą. Kasdienai ir kitoms progoms vertėtų turėti kūno spalvos besiūlį apatinį trikotažą, kurį esant progai galima būtų priderinti su įvairiais drabužiais: skirtingo stiliaus suknelėmis, sijonais ir kelnėmis. Taip pat reiktų neužmiršti, kad klasikinė juoda apatinukų spalva – visada madinga ir suderinama.

Šiuolaikinis besiūlis figūrą formuojantis trikotažas – tai grožio, patogumo ir elegancijos derinys, kuris užtikrins ne tik dailią išvaizdą, bet ir puikią savijautą. Jūs pamiršite apie nereikalingus kilogramus ant užpakaliuko, pilvuko ar juolab apie nepatogius apatinukus. Džiaukitės nepriekaištinga figūra ir spinduliuokite gerą nuotaiką ir pasitikėjimą savimi!

Nuotr. www.elady.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą