Pradžia Jaunųjų stilius Baltų vestuvinių suknelių atspalviai pagal odą

Baltų vestuvinių suknelių atspalviai pagal odą

Dauguma nuotakų savo puotai renkasi šaltos baltos spalvos sukneles, tačiau ne kiekvienai merginai tokia spalva yra tinkamiausias pasirinkimas. Tam, kad balta suknele pasidabinusi nuotaka žavėtų švytinčiomis akimis ir spindinčia oda,  tereikia tinkamai pasirinkti atspalvį.

2015-pavasario-kolekcijos-vestuvines-suknios

Pagrindinė taisyklė renkantis baltos vestuvinės suknelės atspalvį – kuo tamsesnė oda, tuo ryškesnę baltą galima dėvėti. Tad nuotakai, norinčiai aplinkiniams apsukti galvą grožio kerais, tereikia sąžiningai įvertinti savo odos tipą.

baltos sukneles atspalvis pagal odos atspalvį

Taigi, jei oda yra labai šviesi, beveik balta, tuomet turėtumėte vengti grynai baltos spalvos, kadangi su ja atrodysite pavargusi. Jei nutarsite ignoruoti šį patarimą ir pasirinksite šaltos baltos spalvos suknelę, nenustebkite išgirdusios, kad ji užgožia visą jūsų žavesį ir jūs atrodote pavargusi. Įspūdingai atrodysite pasipuošusi ne balta, o gelsvo atspalvio suknele.

Balta-suknele-labai-sviesiai-odai

Gelsvos arba pilkšvos odos savininkėms labiausiai tiktų baltos spalvos su rausvu atspalviu suknelė. Toks atspalvis suteikia gaivumo pojūtį ir nuotaką paverčia kerinčia deive. Tačiau tai ne vienintelis pasirinkimas, mat šampano spalvos ar balto šilko suknelės tinka ne ką mažiau.

gelsva-pilksva-oda-pink-tone-dress

Dėmesio merginos, turinčios vidutinio tamsumo odą su rausvu ar melsvu atspalviu! Jūs turėtumėte rinktis kreminės, dramblio kaulo, kiaušinio lukšto ar žvakių šviesos spalvos suknelę. Šie atspalviai yra praturtinti geltonos spalvos tonais, kurie palaikys jūsų odos ir suknelės spalvų harmoniją.

Jei jūsų odos spalva yra tamsesnė už vidutinę, tada galite drąsiai matuotis bet kurio atspalvio baltą suknelę, mat su visomis atrodysite nuostabiai. Ypatingą dėmesį turėtumėte atkreipti į balčiausios baltos spalvos sukneles, mat tamsios odos ir ryškiai baltos derinys pakirs kojas ne tik jūsų išrinktajam. Tiesa, jei jūsų oda turi pilkšvą atspalvį, turėtumėte vengti gelsvų atspalvių.

Balčiausia-suknele-tamsesnes-odos-savininkei

Vis tik jei jūsų oda nėra iš tamsesnių, o save įsivaizduojate tik su šaltos baltos suknele, pamėginkite taip vadinamą naturalią (šilko/deimantų) baltą, tačiau tuomet rinkitės tik natūralaus pluošto audinio suknelę. Beveik visų odos spalvų savininkės pasidabinusios tokiu drabužiu gražiausią gyvenimo dieną atrodys pribloškiančiai.

tradicine-silkine-vestuvine-suknele

Nors iš tiesų visiškai nesvarbu, vestuvinę suknelę pasirinksite baltos ar dramblio kaulo spalvos, svarbiausia, kad su ja gerai jaustumėtės, o tada bet kuriuo atveju atrodysite nepakartojamai.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą