Pradžia Apie meilę poroje Ar jūsų santuoką griauna pinigai? Kaip tai suvaldyti?

Ar jūsų santuoką griauna pinigai? Kaip tai suvaldyti?

Ar jūsų santuoką griauna pinigai? Kaip tai suvaldyti?

Daugiausiai skyrybų įvyksta dėl finansinių nesutarimų ar įsiskolinimų. Pinigai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios ginčijasi poros. Akivaizdu, finansinės problemos gali tapti ir santuokos problemomis ir visiškai ją sugriauti. Tačiau ją išsaugoti galite vengdami finansinių nesutarimų ir valdydami finansus kartu.

1. Diskusija

Prieš pirkdami brangų pirkinį, investuodami ar priimdami dar kokį nors sprendimą, kuris gali paveikti jūsų šeimos finansinę padėtį, pasikalbėkite su savo antrąja puse ir prieikite bendro sutarimo. Turite kartu nuspręsti, kur keliaus pinigai, ir pasidalinti atsakomybėmis už konkrečias išlaidas. Susitarkite dėl kiekvieno mokėjimo ar išlaidų. Nevenkite pasitarti ir diskutuoti dėl kiekvieno planų pakeitimo.

2. Nuoširdus ir atviras komunikavimas

Reguliarus nuoširdus pokalbis apie finansus yra geriausias būdas išvengti nesusipratimų. Išvengsite konfliktų su savo antrąja puse, jei būsite nuoširdūs ir neslėpsite jokių įsiskolinimų ar išlaidų. Tai labai svarbu, jei nenorite, kad finansinės problemos sugriautų jūsų santuoką.

3. Įsipareigojimas

Būkite atsakingi už finansus tiek, kiek esate subrendę. Įtikinkite savo partnerį(-ę) atsisakyti impulsyvių pirkinių ar su pinigais susijusių sprendimų priėmimo. Atsargiai priminkite apie savo tikslus ir svajones. Toks abiejų partnerių įsipareigojimas, sudaro galimybes remti vienam kitą priimant naujus sprendimus ir švelniai pataisyti kokius nors nukrypimus. Toks įsipareigojimas vienas kitam padės užtikrinti, kad jūsų santuokos netemdys nesutarimai dėl finansinių problemų.

4. Laisvė

Kiekvienas šeimos narys turi turėti laisvės išleisti mažą savo pajamų dalį tam, kam tik norisi, be jokių pasiaiškinimų kitiems. Tai būtina, kad išvengtumėte nereikalingų ginčų ir nesutarimų dėl smulkių išlaidų, kurie gali sugriauti jūsų santuoką. Tokiu būdu jūs galėsite mėgautis santuoka, paremta visišku supratimu ir pagarba vienas kito įpročiams, kurios netrikdys konfliktai.

5. Planas ir biudžetas

Brangios atostogos, ilgalaikis investavimas ir stambūs pirkiniai, tokie kaip namas ar verslas, yra dalykai, kuriems reikia detalaus planavimo ar net griežto biudžeto sudarymo. Poros turėtų susėsti drauge ir suplanuoti svarbiausius sprendimus, tokius kaip ilgalaikio finansinio pagrindo planavimas. Rūpinkitės savo finansais kartu ir tai nepaveiks jūsų santuokos.

6. Būkite informuoti

Niekada neleiskite įsivyrauti ignoravimui. Pasistenkite suprasti visų jūsų įsipareigojimų ilgalaikes pasekmes apsiginkluodami žiniomis apie kelis pagrindinius finansinių įsipareigojimų tipus, tokius kaip nekilnojamojo turto įkeitimas, draudimas, įvairių tipų investavimas ir taip toliau. Susituokusios poros turi kontroliuoti savo finansus, o ne leisti finansams kontroliuoti jų santuoką. Atsiminkite, kad skyrybos iššaukia didžiulę finansinę nelaimę, atsirandančią iš alimentų, vaikų paramos, pajamų sumažėjimo ir panašiai. Niekas nenori atsidurti tokioje situacijoje. Daug paprasčiau išmokti būdus, kurie išsaugos jūsų santuoką.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą