Pradžia Dekoras ir floristika Ar gali būti kas nors romantiškesnio už nuotaką su gėlėmis plaukuose?

Ar gali būti kas nors romantiškesnio už nuotaką su gėlėmis plaukuose?

Jei mūsų močiutės ir prosenelės savo vestuvių dienos neįsivaizdavo be aksesuarų iš gėlių, tai šiandien reta nuotaka išdrįsta save vainikuoti gėlėmis. Nesiryžtame spręsti, kodėl gėlių aksesuarai taip nedėkingai pamiršti, tačiau drąsiai galime teigti, kad jie tinka visų tipų nuotakoms ir skirtingiems vestuvių stiliams: nuo kaimiškų iki rafinuotų, nuo vintažinių iki modernių.

Ar vestuvėse gali būti kas nors romantiškesnio nei nuotaka su gėlėmis plaukuose? Tad kodėl gi negrįžus prie šios žavingos mados. Sudominome? Tada susipažinkite su žemiau pateiktomis gaiviomis idėjomis, kurios padės mūsų nuotakoms pražysti.

Nuotakos_sukuosena_kuodas_su_gelemis

Prakalbus apie nuotaką su į plaukus įpintais žiedais, prieš akis iškyla angeliško grožio deivė, pasidabinusi baltomis gėlėmis. Tačiau norime padrąsinti nebijoti spalvų, juk prie tradicinės baltos suknelės puikiai dera visų spalvų žiedai. O jei gėlių aksesuarą praturtinsite žiedais ar lapeliais, savo forma bei spalva besiskiriančiais nuo pagrindinių žiedų, įspūdis bus nepakartojamas. Ar bent įsivaizduojate kaip nuostabiai tai gali atrodyti?

Šiek tiek apie spalvas ir tipus

Jeigu planuojate bohemiško stiliaus vestuves, neprašausite pasirinkusios visų vaivorykštės spalvų žiedus. Norite žaismingumo, tačiau nenorite nukrypti nuo tradicinės baltos spalvos? Tada rinkitės pastelinių spalvų gėles. Rausvas rožės, įspūdingos išvaizdos Deivido Ostino rožės ar hortenzijos atrodo tinkamiausias pasirinkimas.

Geliu_karuna_su Billy_Ball

Jei vestuvės planuojamos vasarą ar žiemą ir nenorite rizikuoti nepalankiais orais, gyvų gėlių žiedus keiskite šilkiniais. Savo išvaizda jie nelabai nusileidžia gyvoms gėlėms, tad rezultatas bus toks pat puikus. Jei vestuvės rudenį, tačiau vis tiek norite gyvų išskirtinių gėlių, tuomet oranžinio atspalvio anglakalbių vadinami Billy-Ball bus kaip tik.

Kuodas

Ypatingai žaviai atrodo gėlėmis dabintas įvairių formų ir silių kuodelis, anglakalbių vadinamas Up Dos. Tokia šukuosena žaviai atrodys tiek su keletu žiedų, tiek su vienu masyviu gėlės žiedu. Jei puošitės vienu žiedu, tuomet pagalvokite apie putlų bijūno ar ryškiaspalvį jurgino žiedą.

Kuodas_su_gelemis

Laisvai krentantys plaukai

Gana valiūkiškai atrodo laisvai krintantys plaukai su gėlių lankeliu viršugalvyje. Romantiško žavesio nestokoja pakaušį juosianti kasa, su įpintais mėgiamų gėlių žiedais.

Gėlių_lankelis

Nuostabi kasa

Daili ar papešiota kasa padabinta žiedais stebina subtilumu. Į savo plaukus įpinkite gipsofilijas (kitaip – kūdikio kvėpavimas), saulutes, mažyčius rožių žiedelius ar pumpurus ir įvairių tipų kasos atrodys prašmatniai ir gaiviai.

Jaunosios_sukuosena_kasa_su_gelemis

Plaukų karūna, inkrustuota gėlėmis

Pažadinkite savo vidinę deivę iš plaukų suformuodamos karūną, kurioje puikuotųsi baltos rožės ir kūdikio kvėpavimo žiedai.

Vestuvine_sukuosena

Gėlių vainikas

Gėlių vainikėliai yra itin moteriškas akcentas, galintis atstoti nuotakos veliumą. Tikriausiai niekas nesiginčys, kad baltų žiedu aureolė virš jaunosios galvos atrodo išties angeliškai. O jei dar įpinsite žalius lapelius… Vainikas atrodys tarsi ką tik būtų nupintas.

Geliu_vainikas1

Plauku_vainikas2

Nepabijokite gėlių girliandomis padabinti ir savo pamergių. Tegul jūsų vestuvės vyksta tarp gėlių. Juk tikriausiai nė viena mergina niekada nepasakytų, kad gėlių gali būti per daug. Be to, kas pasakė, kad tinka tik merginoms? Būkite inovatyvios – tegul vietoj gėlių mergaitės būna gėlių berniukas, o ir savo augintinio nepalikite nuošaly.

Dar keli patarimai

Į gėlių aksesuarą būtinai įterpkite keletą žiedų iš puokštės. Taip vestuvių stilių išlaikysite  vientisą.

Planuodamos gėlių aksesuarą su floristu aptarkite gėlių dydį, svorį ir sezoniškumą.

Įvertinkite kaip ilgai būsite pasipuošusios gėlėmis – tik ceremonijos ir fotosesijos metu ar visą dieną. Priklausomai nuo to rinkitės gėles.

Jei ir pamergės bus papuošusios savo galvas gėlėmis, apgalvokite, kuo išsiskirs jūsiškės gėlės – spalva, žiedų dydžiu?

Gyvos gėlės – laikinas grožis, todėl į plaukus jas sekite paskutinę akimirką.

Nors gėlės tinka prie bet kokių plaukų, tačiau didžiausias įspūdis pasiekiamas, kai plaukai nors lengvai banguoti.

Jei nutarėte būti visiškai palaidais plaukais, nepabijokite susipinti keleto kasyčių ar juos tiesiog užsukti, taip bus lengviau pritaisyti gėles, o ir šukuosenai tai suteiks didesnio žaismingumo.

Mielosios, puoškite savo plaukus žiedais ir lyg gulbės aukštai iškelta galva plaukite altoriaus link. Tegul jūsų išrinktieji didžiuojasi subtiliu jūsų skoniu.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą