Pradžia Straipsniai Apatinis trikotažas pagal vestuvinės suknelės siluetą ir kūno formas

Apatinis trikotažas pagal vestuvinės suknelės siluetą ir kūno formas

Daugybę kartų kalbėta, jog vestuvinė suknelė yra vienas svarbiausių vestuvių atributų. Vis tik tobulo nuotakos įvaizdžio sudėlioti nepavyks be puikiai parinktų ir be priekaištų prie vestuvinės suknelės derančio apatinio trikotažo.

vestuviniai_apatiniai2

Tikriausiai nė viena nuotaka nenori, jog vestuvių dieną iš po suknelės žvilgčiotų jos liemenėlė, todėl labai svarbu, kad apatinis trikotažas būtų nepastebimas. Be to, jis turi būti patogus, malonus odai ir, žinoma, dailus. Pasirinkimas išties didžiulis, todėl, siekdamos išsirinkti ir suknelei, ir figūrai draugiškus apatinius drabužėlius, pasinaudokite šiomis gudrybėmis.

Suknelei atvira nugara

Suknelei atvira nugara reikia liemenėlė be petnešėlių ir be dirželio nugaroje. Džiugu, kad gyvename laikais, kai galime džiaugtis liemenėlėmis, prilimpančiomis prie kūno. Paprastai jos yra kūno spalvos ir nevaržo judesių, be to, šiek tiek pakelia moterų turtą. Dėl šių privalumų jos nepamainomos pasirinkusioms itin atvirą suknelę. Tačiau turi ir minusą – kadangi nugaroje nėra užsegimo, jos nelabai gelbsti didesnio biusto savininkes.

suknele_atvira_nugara

Lengvoms suknelėms

Liemenėlė su gilia iškirpte yra puiki slapukė, kadangi jos nepamatysi net ir po lengva, subtiliai prigludusia suknele su atvira iškirpte. Tokia liemenėlė ne tik nematoma, bet ir labai patogi. Deja, dėl gilaus iškirpimo liemenėlė neapgaubia didesnių krūtų, todėl labiausiai tinka kuklios apimties krūtims.

prigludusi_suknele

Giliai iškirptei

Vestuvinei suknelei, kurios iškirptė baigiasi gerokai žemiau krūtinės srities, reikalingas specifinis apatinis trikotažas. Džiugu, jog yra liemenėlių su nuleista iškirpte. Būdami šonuose ir stumdami krūtis centro link kaušeliai puikiai prilaiko iškilimus. Jei suknelė dengia nugarą, tuomet tinka paprasta liemenėle su nuleista iškirpte.

suknele_su_iskirpte

Jei suknelė atvira nugara, tuomet pabandykite liemenėlę su nuleista U formos iškirpte. Jų yra ir be petnešėlių, tad tikrai išsirinksite tinkamą.

be_petneseliu

Suknelei be petnešėlių (mažai krūtinei)

Vestuvinės suknelės be petnešėlių yra išties žavingos. Šis žavesys reikalauja puikiai prilaikančios liemenėlės. Jei nuotaka negali pasipuikuoti dideliais burbuliais, tuomet galima pasirinkti liemenėlę su pagalvėlėmis, kurios priduoda tūrio ir išraiškingumo. Tiesa, pirmenybė turėtų būti teikiama besiūliams kaušeliams, na o prilaikanti juosta gali būti nėriniuota ar kitaip padabinta.

suknele_be_petneseliu1

Suknelei be petnešėlių (didelei krūtinei)

Pilnesnes krūtis reikia daugiau prilaikyti, todėl didžiakrūtėms nuotakoms pasirinkus suknelę be petnešėlių reikalinga liemenėlė, puikiai apglėbianti krūtis. Nešiojant tokią liemenėlę nereikės jaudintis dėl netikėto krūtų pasirodymo viešumoje, o ir jausitės patogiai.

vestuvine_suknele_didelei_krutinei

Kitas galimas pasirinkimas – taip vadinamas bodis ar korsetas, vilkimas po suknele. Šie drabužėliai itin tinka norint paryškinti taliją. Jų yra įvairiausių rūšių: nuo liekninančių be petnešėlių iki drabužėlių su gilia iškirpte.

vestuviniai_apatiniai

Taigi mielos nuotakos, ruoškitės ir puoškitės. Tegul jūsų diena būna ypatinga ir patogi.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą