Pradžia Straipsniai Gabijos ir Aurelijaus vestuvės lyg pasaka

Gabijos ir Aurelijaus vestuvės lyg pasaka

vestuves

Gabija ir Aurelijus – nuostabi, žavi stilinga 2015  metais susituokusių jaunavedžių pora. Nuotaka Gabija atskleidė, kad jų vestuvės lyg pasaka, o nuostabūs įspūdžiai iš šventės lydi juos ir šiandieną. 

Jaunųjų vardai: Gabija ir Aurelijus

Vestuvių data: 2015-06-06

Kur vyko santuoka?

Vilniaus Arkikatedros Bazilikoje, nes čia susituokė mano (nuotakos) tėvai ir aš buvau pakrikštyta.

Šventės vieta

“Radisson Blu Lietuva” 22-ame aukšte, “Sky” bare.

vestuves

Vestuvių tema, spalva

Vestuvių tema nebuvo tiksliai įvardinta. Norėjome šviesių, jaukių vestuvių mieste, kuriose jaustųsi meilė. Pagrindinės spalvos dekore – švelniai, rausva, šilti pasteliniai tonai ir aukso atspalviai.

Jaunosios apranga

Vestuvių šventei pasirinkau net 3 sukneles. Pirmosios dvi buvo iš “Pronovias” mados namų, kuriomis rūpinosi “Santos” salonas, 3-ioji (trumpa) suknelė – “Jovani” firmos. Pirmoji suknelė buvo vien iš nėrinių su ilgu šleifu, būtent tokią įsivaizdavau ceremonijai bažnyčioje. Antroji suknelė buvo skirta šventinei daliai, nors ilga, bet su skeltuku, puikus pasirinkimas galvojant apie jaunųjų šokį. O trečioji suknelė buvo pasirinkta vien dėl noro patogiai šokti iki ryto.

vestuves

Jaunikio apranga

Jaunikis turėjo 2 vestuvinius derinius. Pirmasis – smokingas, buvo skirtas ceremonijai. Antrasis – kostiumas su retro motyvais (petnešos, peteliškė) – šventiniai vestuvių daliai.

Pamergių, pabrolių apranga

Palydos atsisakėme.

Vestuvių fotografas

Fotografą vestuvėms rinkomės labai ilgai. Turėjome aiškią viziją, kaip turi atrodyti fotografijos, kokią emociją turi perteikti. Žinojome ir tikslias vietas, kuriose norime įsiamžinti. Tad Deivido Kvederio (“FotoPasakos”) darbu esame labai patenkinti.

vestuves

Gėlės, dekoracijos

Šventės dekoru rūpinosi “Dega rūtos”.

Vestuviniai žiedai

Žiedus užsakėme, pagal specialų užsakymą, iš “Breuning” firmos.

Dienos atrakcijos

Po bažnytinės ceremonijos, vos žengus pro duris į lauką užgrojo pučiamųjų orkestras “Oktava” ir uždainavo Dainotas Varnas Franko Sinatros dainą – “I love you baby”.

vestuves

Vakaro programa (muzikantai, vedėjas, šou)

Vakaro metu lyrišką ir labai romantišką pasirodymą surengė Dainotas Varnas, vėliau jį pakeitė Dj’us. 12-tą valandą, pjaunant tortą, ant Neries kranto buvo uždegtos milžiniškos mūsų inicialų raidės su širdies ženklu.

Jaunųjų šokis

Pirmajam šokiui pasirinkom Ben E. King – “Stand by me” dainą. Prie šios dainos šokėjas Aurimas iš šokių studijos “D-Dance akademija” sustatė mums kvadratinės rumbos šokį.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Didžiausiu iššūkiu, planuojant šventę, mums tapo svečių užimtumas mūsų fotosesijos metu, kadangi dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės, ilgai galvojome, kas visiems patiktų ir nenuvargintų. Šią dilemą išsprendėme sukurdami testą apie mus ir mūsų draugystės pradžią, kur reikėjo atsakyti į tokius klausimus, kaip, kur, ir kada susipažinome bei pan. Taip pat, sukūrėme po trumpą kiekvieno svečio pristatymą, stengėmės, tai padaryti paminint žmogaus pomėgius, ypatumus. Kol mūsų laukė, svečiai buvo vaišinami vieno kąsnio užkandžiais bei gėrimais.

vestuves

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Visoms būsimoms nuotakoms patarčiau atsipalaiduoti ir mėgautis švente, nesijaudinti dėl nieko, net jeigu kažkas klostosi ir ne taip kaip planavote, svarbiausia, esate Jūs ir Jūsų išrinktasis. Savo šventę prisimenu su šypsena, viskas buvo lyg pasakoje, tad tokio jausmo palinkėčiau kiekvienai nuotakai.

Geriausias Jūsų sprendimas

Į šį klausimą atsakėme abu. Trys sprendimai, kuriuos įvardinome kaip geriausius, tai tobulas vietos pasirinkimas, kalbant tiek apie santuokos, tiek apie šventės vietas. Taip pat, be galo esame patenkinti fotografų darbu bei vokalistu – Dainotu Varnu, kuris šventei suteikė šiltumo ir romantikos dvelksmo.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą