Pradžia Apie meilę poroje 9 žmonos taisyklės, kurios padės išsaugoti santuoką

9 žmonos taisyklės, kurios padės išsaugoti santuoką

9 žmonos taisyklės, kurios padės išsaugoti santuoką

Sakoma, kad šeimos galva – vyras, tačiau kaklas, kuris sukioja ją, tai žmona. Ir šiame posakyje yra nemažai tiesos. Tad jeigu siekiate amžinos santuokos ar ilgalaikių sėkmingų santykių su partneriu, žmona ar draugė neturėtų pamiršti kelių paprastų, tačiau ypatingai svarbių taisyklių!

1. Taisyklė. Rūpinkitės savimi, bet nekonkuruokite su 20- metėmis

Santuoka visai nereiškia, kad galima nesirūpinti savimi, net ir tada jei neinate į darbą ir tvarkotės namus. Tikrai nebūtina klijuotis dirbtinių blakstienų ar darytis gelinio manikiūro. Galima patraukliai atrodyti ir su nutrintais džinsais! Svarbiausia, kad nepamirštumėte ir provokuojančių elementų. Po kasdieniais drabužiais vilkėkite seksualius apatinius ir dėvėkite vedančias iš proto kelnaites. Brandi moteris neturi atrodyti kaip jo 24-erių metų sekretorė. Jūsų privalumas – gyvenimiška patirtis, drąsa ir branda. Pasinaudokite tuo!

2. Taisyklė. Žiūrėkite savų interesų

Rūpintis mylimuoju – svarbu. Tačiau tai ne priežastis atsisakyti savo asmeninio gyvenimo, pomėgių ir to, kas jums tiesiog įdomu. Ne maža dalis moterų vardan šeimos gerovės atsisako karjeros ar susitikimų su draugėmis, nes tai tiesiog nepatinka jos partneriui, kol galiausiai liekama ir be vyro, ir be asmeninio gyvenimo. Taip, vyras svarbus, tačiau kaip bebūtų, jis nėra visatos centras, o jūsų interesai jokiu būdu neturi būti pamiršti. Tegul jis žino, kad ir be jo gebate būti savarankiška ir mokančia savimi pasirūpinti asmenybe.

3. Taisyklė. Jūs viena komanda

Savi interesai svarbu, tačiau nepamirškite ir bendrų. Atsižvelkite į vyro pomėgius, norus ir jausmus. Nederėtų pro ausis praleisti jo komentarų, kada einate susitikti su drauge. Galbūt jis sako, kad jūsų draugė jam atrodo nepatikima ir visada ieško būdų, kaip nueiti į kairę. Gerai pagalvokite ar tikrai jo žodžiuose nėra tiesos! Visai nereiškia, kad turite nutraukti ryšius su mokyklos laikų drauge, tačiau pasiūlykite jam alternatyvą. Paklauskite jo ar jis nenorėtų eiti drauge, o gal jį ir jus labiau sužavėtų mintis romantiškai pavakarieniauti dviese restorane? Atidėtą susitikimą su drauge jis tikrai įvertins, kaip ir tai, kad labiau už kitus, vertinate savo mylimąjį.

Taip pat derėtų pasikliauti jo nuomone ir priimant kasdienius sprendimus buityje. Sako, kad vyrai nepastebi naujos patalynės ar naujų puodų virtuvėje, o ar kada klausėte jo nuomonės dar prieš įsigyjant šį tą naujo? Galite likti maloniai nustebusios, koks jis yra skoningas, praktiškas ir kaip jis moka išsakyti savo požiūrį į pačius paprasčiausius dalykus.

4. Taisyklė. Neužpulkite jo vos įėjusio jam pro duris

Vienatvė vyrams nepatinka, tačiau tai ne priežastis vos grįžus jam iš darbo užgriūti jo su krūva klausimų, problemų ir užduočių. Gal pastebėjote, kaip jis audringai reaguoja, kada nieko blogo nenorėdamos, pasitinkate jį su bendrais reikalais, kuriuos reikia kuo skubiai išspręsti. Tikrai reikalų nepaskubinsite, jei neleidus nė atsikvėpti, užpulsite jį su vaikų auklėjimo, remonto darbų ar kitomis problemomis. Jos palauks ir tikrai išsispręs greičiau, jei pirmiau parodysite švelnumą, dėmesį ir pasirūpinsite jo tuščiu skrandžiu!

5. Taisyklė. Girkite ir stenkitės

Dėmesio reikia visiems, o ypač tada, kada jo tikrai reikia! Nors vyras ne vaikas ir tikrai sugeba pasidaryti arbatos, padarykite tai už jį. Taip pat nepamirškite ir pačios padėkoti už puodelį kavos ar garsiai pasigrožėkite, kaip gražiai nukastas sniegas nuo tako jūsų kieme. Dažnai moterys tyliai pastebi tokius dalykus ir gerais jo darbais gėrisi mintyse, tačiau vyrai ne visada moka skaityti mintis. Tad išreikškite jas žodžiais ir švelniais gestais.

6. Taisyklė. Leiskite jam nugalėti

Galbūt planuojate romantišką kelionę vestuvių jubiliejaus proga, tačiau jūs norite vykti į Paryžių, o jis į Tailandą, o gal nesutariate kokia spalva tapetuoti miegamojo sienas? Jis nori vieno vaiko, o jūs dviejų? Atminkite vieną, kad santykiuose kur kas svarbesnis ne gautas pasitenkinimas, o galimybė spręsti ir rinktis. Tarpusavio santykiuose šią teisę turi abu partneriai, tad ir moteriais kartais derėtų nusileisti. Jei galvojate, kad pergalės perdavimas yra tikra katastrofa, pabandykite prisiminti dėl kokių priežasčių pamilote savo vyrą, ar jo iniciatyva bei padaryti sprendimai neatsiklausus jūsų nedžiugino?

7. Taisyklė. Negrąžinkite Jo dovanotų dovanų

Šiandien populiaru dovanoti dovanas su pirkimo čekiu, o grąžinti ją, anaiptol joks įžeidimas, tačiau tik ne tada, kada dovana gauta nuo vyro! Gal jis ir nepataikė nupirkti prabangaus papuošalo ar suknelės, o pamačius sumokėtą sumą norisi tiktais verkti arba atsiimti pinigus grąžinus dovaną. Jokiu būdu nedarykite šios klaidos. Greičiausiai mylimasis labai stengėsi, kad įtiktų jums. Tad lai geriau į balą būna išmesti pinigai nei sutrypta širdis.

8. Taisyklė. Nepriekaištaukite dėl pinigų

Tikrai nesakome, kad reikia taikstytis su jo pomėgiu alui ir nesveikiems maisto produktams. Pinigus reikia taupyti! Tačiau to padaryti tikrai nepavyks jei nuolat jam priekaištausite, kad jo išlaidos yra tiesiog vaikiškos ir, kad suaugusiam vyrui nedera žaisti su PSP. Juk moterų pirkiniai jiems, taip pat neprimena gyvybiškai svarbių prekių sąrašo. Čia svarbu išlaikyti balansą, o jei tenka ko nors atsisakyti, pradėkite nuo savęs ir tai gražiai jam paaiškinkite. Kalbant apie finansus, blogiau nei priekaištai dėl vyriškų žaisliukų yra priekaištai dėl mažo atlyginimo! Jei nuolat pažeriate kritikos, kad jis per mažai uždirba arba pabrėžiate, kad jūs gaunate didesnį atlyginimą nei jis, nepastebėsite kaip greit santykiai ir santuoka gali žlugti.

9. Taisyklė. Neklausykite vienišų draugių patarimo

Pykčių ir nesantaikos pasitaiko kiekvienoje šeimoje, o bene kiekviena moteris turi bent vieną draugę, kuri visada pasiruošusi išklausyti skundus, kurie skirti jam. Greičiausiai pokalbis su drauge ir atskirtis nuo vyro bus tik į naudą, tačiau tik ne tuomet jei guodžiatės vienišai draugei. Vienišos moters patarimų santykių tema neverta klausyti niekada! Jei ji būtų tokia puiki santykių ekspertė, greičiausiai neleistų laiko su jumis, o mėgautųsi poilsiu Havajuose su karštu ir supratingu vyruku!

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą