Pradžia Dovanos 8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

Surasti tinkamą dovaną vyrui visada yra sudėtinga misija, tačiau ta užduotis tampa dar sudėtingesnė vestuvių dieną. Palengvinti kiekvienos būsimos nuotakos dalią, mes siūlome kelis pasirinkimus ką galėtų dovanoti savo sužadėtiniui per vestuves. Išsirinkite vieną iš žemiau pateiktų pasiūlymų ir nustebinkite savo išrinktą vyrą.

1. Potyris

Nėra geresnio jausmo, kad jūsų išrinkta dovana bus mėgaujamasi bei prisiminta amžinai. Todėl nėra nieko geriau, kaip suorganizuoti patirtį kurią galėsite mėgautis abu. Internete yra apstu dovanų tinklalapių kurie siūlo įvairių pramogų. Todėl belieka išsirinkti kas labiausiai tinka jūsų vyrui bei jums, ar tai bus kažkas ekstremalaus ar mokomojo tipo ar kažkas iš poilsio zonos.

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

2. Meilės laiškas

Galbūt tuo nepatikėsite, tačiau meilės laiškai vis dar nešėjo iš mados, na bent jau visiškai. Jeigu norite suteikti dar žingsnelį romantikos jūsų vestuvėms, kodėl neparašius ranka meilės laiško? Galite netgi paprašyti, kad kažkas įteiktu šį laišką prieš pat ceremoniją, kad einant link savo vyro bažnyčioje jis jau būtų perskaitęs jūsų laišką taip dar labiau padarant tą artėjantį momentą jausmingesniu.

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

3. Video siurprizas

Video siužetai tapo labai natūraliu vestuvių elementu. Jeigu norite nustebinti savo būsimą sužadėtinį, puiki mintis yra sukurti nedidelį filmuką iš abiejų nuotraukų padarytų per visa jūsų draugystę ar net paprašius jūsų mylimųjų pasakyti kelis žodžius. Šis pasirinkimas yra puikus ypač tuo jeigu bijote kalbėti prieš minią ar galvojate, kad būtent tuo metu jums gali pritrūkti žodžių, jums tereikės ankščiau laiko pasirūpinti kaip tai nufilmuoti, o ir klysti bus galima į valias kol gims geriausias variantas.

 

4. Daina

Mes neturime omenyje paleisti dainą ir pasiklausyti su visais susirinkusiais, bet siūlome pasirepetuoti ir sudainuoti prieš visus. Galite rinktis vieną iš jūsų būsimo vyro mėgstamiausių dainų arba tokią dainą kuri puikiai apibūdina jūsų santykius kuri turbūt labiausiai nustebins jūsų vyrą. Lipkite ant scenos prieš visiems baigiant valgyti ir pradėkite dainuoti bei nustebinkite visus savo nuostabiu balsu.

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

5. Nusiųskite siurprizą į jo namus

Tai neturi būti kažkas įspūdingo. Tai gali būti bet kas nuo nuotraukų albumo kurį padarėte pati iki pusryčių atnešimo į lovą. Žinoma su pusryčiais būtų kiek sudėtingiau, nes reikėtų suderinti, kad kažkas juos pristatytų tinkamu laiku. Tai puikus būdas parodyti savo vyrui, kad jūs visada būsite kartu ir tu rūpinsiesi juo.

6. Laikrodis

Nepamirškite savo vyro skonio tiek dėl spalvų, medžiagos, stiliaus ir visko kitko kas susiję su laikrodžiais.  Tai turi idealiai atitikti jūsų vyro asmenybę bei tuo pačiu primins tą nuostabią dieną. Atkreipkite dėmesį į laikrodžius kuriuos jūsų būsimas vyras paminės, arba kokie labiausiai patinka ir atitinka jį. Tai puiki dovana vestuvių dienai.

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

7. Skepetaitė su žinute

Paprašykite savo būsimo vyro, kad paskolintu skepetaitę kurią jis turės per vestuves savo kostiume ir parašykite ant jos romantišką žinutę. Dar geriau, paprašykite, kad profesionalas išsiuvinėtų ją ant skepetaitės jeigu pati nemokate bei gražinkite ją savo vyrui per vestuvių dieną. Galite ją įdėti į gražią dėžutę ir kai jūsų būsimas vyras atidarys ją jis bus nustebintas jūsų personalizuota dovanos idėja.

8 idėjos ką dovanoti savo sutuoktiniui per vestuves

8. Cigarai ir mėgstamiausias alkoholis

Dar viena puiki dovana – sukurti mini mėgstamiausių cigarų ir alkoholio rinkinuką. Taip jūsų sužadėtinis visada žinos, kad jūs jį lepinsite ir ateityje. Rekomenduojame dekoruoti rustic stiliumi ir įdėti romantišką žinutę bei prižadėti, kad netrukus visomis šiomis gėrybėmis galėsite mėgautis kaip vedusi pora. Galbūt Ir nepatikėsite, tačiau dovanojant tai kas jūsų vyrui patinka neratai yra pati puikiausia ir galbūt mažiausiai laukiama dovana kuri tikrai nustebins jūsų vyrą bei primins jam, kaip tu puikiai žinai jo skonį ir jo mėgstamus dalykus.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą