Pradžia Kita 7 temos kurias turite aptarti prieš vestuves

7 temos kurias turite aptarti prieš vestuves

7 temos kurias turite aptarti prieš vestuves

Ar planuoji priklaupti ant vieno kelio ir pasipiršti? Prieš tai padarant reikėtų apgalvoti ir aptarti su savo išrinktąja kelias labai svarbias temas. Tikėtina, kad iki šio momento kai ką jau būsite lengvai palietę, tačiau prieš svarbų žingsnį reikėtų daug rimčiau apie tai pagalvoti. Pateikiame 7 temas kurias turite aptarti su savo antra puse prieš priimant viena rimčiausių sprendimų savo gyvenime.

Namai

Kurią vietą su savo partnere(iu) laikysite “namais, namučiais”? Jeigu jau dabar gyvenate kartu, tikėtina šis klausimas atkrenta, tačiau jeigu abu gyvenate atskirai, reikės priimti kažkokį sprendimą ar rasti naują gyvenamą vietą kur gyvensite jau kartu. Žinoma reikia aptarti ir savo ateities planus. Galbūt matote save gyvenant kitame mieste ar net kitoje šalyje už tam tikro laiko tarpo.

Pinigai

Sutarti dėl finansinių klausimų – vienas svarbiausių dalykų prieš susituokiant. Aktualios temos, pinigų išleidimo įpročiai, skolos, uždarbis, ateities siekiai ir t.t. Patartina, viską kažkur užsirašyti, kad viskas būtų aišku apie jūsų planus ir ateitį. Visada galima kreiptis ir į finansų ekspertus kurie pagelbės viską sudėlioti į savas vietas.

Seksas

Seksas – svarbus kiekvienų santykių aspektas, todėl nereikėtų pamiršti ir šios temos. Reikia tikėtis šiuo metu jūsų santykiai yra “liepsnojantys”, tačiau, o ką darysite jeigu šios liepsnos su laiku pradės blėsti? Kaip jūs jas palaikysite gyvybingas ir įdomias. Galbūt yra dalykų ko dar nesate bandę, tačiau norėtumėte? Žinoma reikia nepamiršti, kad seksualinis gyvenimas turi būti abiems vienodai smagus, todėl reikia aptarti ko abu norite.

Vardas Pavardė

Nors vardų keitimas nebėra toks populiarus dalykas kaip ankščiau, tačiau nereiktu to praleisti pro pirštus. Taip pat kokią pavardę būsima žmona turės po vestuvių ar pasiims vyro pavardę ar turės dvigubą pasilikdama savo? Jeigu galvojate apie vaikus, kokį vardą ar pavardę jam suteiksite. Tai žinoma nėra pati svarbiausia tema šiame sąraše, tačiau reikia ir ją aptarti.

Šeima

Turbūt juokais ar rimtai jau kalbėjote kaip pavadintumėte būsimą kūdikį, tačiau dabar puiki proga apie tai rimčiau pakalbėti. Svarbu aptarti ar norite vaikų iš vis ir jeigu taip kiek bei kaip tikitės juos auginti. Galbūt vienas iš jūsų pasiliks namuose 24/7 ar pakaitomis prižiūrėsite vaiką ar samdysitės auklę? Ar esate atviri įvaikinimui? Ar jūsų vaikų auginimo filosofija sutampa? Šie ir kiti klausimai vieni rimtesnių galvojant apie šeimos kūrimą ir juos būtina aptarti prieš pasiperšant.

Religija

Jeigu jūs ar jūsų partneris(ė) esate religingi, ši tema taip pat turi būti paliesta. Ši tema ypač įgauna prasmę jeigu abu partneriai yra skirtingo tikėjimo, ar kažkuris planuoja keisti tikėjimą ar gerbsite vienas kito tikėjimą. Taip pat svarbu aptarti kaip auginsite savo vaiką.

Komunikacija

Komunikacija vienas didžiausių sėkmės raktų kiekvienuose santykiuose, todėl labai svarbu, kad abu partneriai būtų viename traukinyje. Paskirkite ne vieną vakarą išsikalbant ir aptariant kas jums veikia ir kas ne. Jeigu galvojate, kad jums prireiks pagalbos šiuo klausimu galite kreiptis į porų konsultantus, tai neturėtų būti nei gėda nei bloga mintis.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą