Pradžia Dekoras ir floristika 7 idėjos, kaip sukurti dekoratyvinę fotosesijos sienelę

7 idėjos, kaip sukurti dekoratyvinę fotosesijos sienelę

fotosesijos sienelė

Jau ne kartą kalbėjome, kad jaunieji, ar jų vestuvių planuotojai turėtų iš anksto apgalvoti, kur, ir kaip bus įamžinti vestuvių svečiai. Kad jaunųjų fotosesija su svečiais nebūtų atsitiktinė bet kuriame restorano kampe, reikėtų pasirūpinti dekoratyviuoju fotosesijos kampeliu arba dekoratyvine fotosesijos sienele. Jūsų dėmesiui 7 idėjos, kaip sukurti dekoratyvinę fotosesijos sienelę.

1. Baltas fonas – žali vijokliai. Tokią vestuvių fotosesijos sienelę nesunkiai pagaminsite patys. tereikės baltos sienos, bei įvairiais rakursais prie jos pritvirtintų žalių vijoklių šakų.

fotosesijos sienelė

2. Medinės tvoros idėja puikiai tiks rustic stiliaus vestuvėms, vykstančioms kaimo turizmo sodyboje. Pavyzdyje matote nuotraukas iš jaunųjų gyvenimo. Į jas svečiams bus gražu pažiūrėti, tačiau jo gali ne itin dailiai atrodyti vestuvių fotosesijos nuotraukose, tad persistengti su nuotraukų kiekiu nereikėtų.

fotosesijos sienelė

3. Išskirtinė fotosesijos sienelė su jaunųjų vardais bei su jaunaisiais susijusiomis frazėmis puikiai tiks jaunatviškoms žaismingoms vestuvėms.

fotosesijos sienelė

4. Prabangi gyvų gėlių siena  – brangus, tačiau efektingas pasirinkimas. Gyvų gėlių kompozicija sukurs ypatingą nuotaiką ir taps svarbiu vestuvių dekoro akcentu.

fotosesijos sienelė

5. Lengva, vėjyje plazdenanti popierinė sienelė nesunkiai pagaminama. Jos siluetas “neapsunkins” nuotraukų, nenukreips dėmesio nuo nuotraukose užfiksuotų žmonių. Ji paprasta, tačiau stilinga ir puikiai tinka šiuo metu madingoms urbanistinėms vestuvėms.

fotosesijos sienelė

6.  “Durys į santuoką, į naują gyvenimą” – būtent taip pavadinčiau šią sienelę, kuri idealiai tiktų fotosesijai gamtoje. Paieškokite įdomesnių, aukštų durų, jas stilingai dekoruokite ir tikrai turėsite išskirtines vestuvių fotosesijos nuotraukas.

fotosesijos sienelė

7. Jei ir neturite atliekamų langų rėmų, jų imitaciją nesunkiai pagamins bet kuris auksarankis vyras. Pakabinę juos ant pastato sienos ir pasirūpinę ypatingu apšvietimu (žvakėmis, žibintais, lemputėmis), turėsite ypatingą sienelę vestuvių fotosesijai.

fotosesijos sienelė

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą