Pradžia Dekoras ir floristika 6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Jūs turbūt jau susiplanavote savo vestuvių biudžetą ir radote pokylio vietą, jeigu taip tai pats laikas apgalvoti smulkias detales.  Viena pirmųjų užduočių – vestuvių spalvinė schema. Jeigu jums ir jūsų antrajai pusei patinka skirtingos spalvos ir nesutariate dėl 1, gali kilti problemų. Tačiau yra daugybė būtų kaip išsirinkti spalvų paletę kuri tiks visiems ir žemiau pateikiame patarimus kaip tai padaryti.

Pateikiame kelis patarimus kaip išsirinkti vestuvių spalvų schemą.

Ieškokite įkvėpimo

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Esame tikri, kad naudojatės Instagram’u ir Pinterest’u todėl dabar pats laikas šiuos tinklus pritaikyti praktiškai. Galbūt jau turite nemažai nuotraukų pasižymėję Pinterest’e? Dideli šansai, kad kai kurios iš pažymėtų nuotraukų buvo būtent dėl spalvų kurios jums patiko. Panaudokite jau iš seniau pasižymėtas nuotraukas bei raskite naujų ir pasiskolinkite jums patinkančias idėjas iš jų.

Prašykite savo šventės vietos patarimų

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Viena iš pirmų užduočių planuojant vestuves – susirasti šventės vietą. Jeigu jūsų išrinkta vieta nebus su tuščiomis natūraliomis sienomis tikėtina, kad ten jau bus spalvų schemos kurių nepakeisite. Jums beliks pasirinkti visų kitų akcentų spalvas kurios derės prie išrinktos šventės vietos. Geras patarimas, nusifotografuokite viską nuo kilimo iki apšvietimo, kad turėtume namuose kiekvieno kampo nuotrauką ir galėtumėte savo idėjas priderinti prie esamų spalvų.

Apsvarstykite vestuvių temą

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Jūsų vestuvių tematika – startinė pozicija nuo kurios prasideda visos dekoro idėjos, todėl nepamirškite šito renkantis savo spalvų paletę. Jeigu jūs svarstote turėti rustic tipo vestuves, neutralios spalvos būtų idealus pasirinkimas. Kad ir kokią vestuvių tematiką rinktumėtės, dauguma stilių turi savo rėmus kas sumažina pasirinkimų skaičių ir taip palengvina jūsų užduotį išsirinkti spalvų paletę.

Atkreipkite dėmesį į metų sezoną

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Kai kurios vestuvių spalvų schemos geriausiai tinka prie tam tikro metų laiko. Vasara dominuoja ryškios ir šviesios spalvos, ruduo pasižymi žemiškėnėmis spalvomis kaip raudona, oranžinė, žiemą puikiai tinka baltos ir brangakmenių (rubino raudonos, smaragdo žalios, topazo geltonos, safyro mėlynos) spalvos tonai, o pavasarį rinkitės pastelines spalvas. Žinoma rekomendacijos lieka rekomendacijomis, visada galite viską sumaišyti ir rinktis tai kas jums labiausiai patinka, jūsų vestuvės – jūsų ir taisyklės.

Rinkitės atspalvius kurie tinka jūsų išvaizdai

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Per savo vestuves svarbiausias akcentas turite būti jūs. Nebijokite rinktis tokių spalvų kurios papildo jus ar jūsų išvaizdą.  Galbūt jūsų plaukai puikiai spindi prie gilių smaragdo spalvų tonų? Nebijokite ir rinkitės žalių atspalvių būtent dėl to. Galbūt jūsų mėlynos akys išryškėja prie oranžinių atspalvių? Nepabijokite ir įtraukite šią spalvą į vestuvių dekorą.

Rinkitės spalvas kurios dera prie mėgstamiausių gėlių

6 patarimai kaip išsirinkti vestuvių spalvos schemą

Gėlės dažniausiai būna pagrindinis vestuvių dekoro akcentas. Nuo gėlių bažnyčioje iki vestuvinės puokštės ar stalo dekoro gėlių, visą šią nuostabią dieną jus sups gėlės. Pasirinkite tokią spalvą ar kelias kurios puikiai tiks prie visumos, jeigu sunku išsirinkti paprašykite floristės pagalbos ji tikrai padės ypač žinant, kad ne visos gėlės turi daug atspalvių ar kuri spalva su kuria dera labiausiai.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą