Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo 6 medaus mėnesio kelionės Europoje

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Svajojate apie prabangų medaus mėnesį? Po mėnesių vestuvių planavimo, bemiegių naktų ir streso ruošiantis vestuvėms, tikrai būsite pasiruošę keliauti pailsėti. Geros naujienos jums, toli keliauti nereikia norint prabangiai praleisti medaus mėnesį ir Europoje. Nuo idiliškų Italijos papūdymių iki Kroatijos slėptuvių kur ne viena garsenybė buvo pasislėpus, pats laikas ir jums pasirinkti medaus mėnesio kryptį Europoje.

Hvar, Kroatija

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Žinomas kaip Saint-Tropezas rytų Europoje, Hvar’o senoviško stiliaus žavesys bei raminanti atmosfera su nuostabiomis krantinėmis – puikus pasirinkimas medaus mėnesiui. Hvar miestas įsikūręs prie Dalmatijos pakrantės siūlo gausų pasirinkimą parduotuvių ir restoranų bei ne vieną mažą salą aplink keliauti vienos dienos išvykai.

Keliaukite į Carpe Diem bei pajuskite vietinio vakarėlio ritmą, muziką, gėrimus visa dieną paplūdimyje. Arba gerkite kokteilius paplūdimyje bei jauskitės kaip aukščiausio lygio medaus mėnesio kelionėje.

Santorini, Graikija

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Baltos spalvos vilos, žavingos koplytėlės bei Azūrijos jūra, jausitės tarsi filmavimo aikštelėje kuri randasi Santorini mieste. Graikijos sala jums pasiūlys poilsį paplūdimyje bei ne vieną įdomią vietą kurią bus verta pamatyti, o vakarą pradžiugins gyvas miesto naktinis gyvenimas.

Santorini – populiarus pasirinkimas daugybei medaus mėnesio praleisti ieškančių porų. Rasite didelį pasirinkimą įvairų prabangių viešbučių kurie jums pasiūlys viską ko jūs norėsite. Investuokite į kelionės paketą Spa viešbutyje ir pajuskite tikrą medaus mėnesio skonį.

Valletta, Malta

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Dar viena prabangi vieta švęsti medaus mėnesį Europoje bei pasijusti tarsi aukštuomenės nariai. 16-o amžiaus sostinė turi tiek istorijos, kad viename skersgatvyje galima jos daugiau rasti nei dauguma salų kartu jums gali pasiūlyti.

Mėgaukitės vietiniu maistu, keliaukite kruizine kelione į atvirą teatrą.

Ežeras Como, Italija

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Como ežeras dar nuo Viktorijos laikų išlieka viena populiariausių kelionės vietų Europoje. Ši vieta jums pasiūlys daugybę Spa prie ežero kranto kur galėsite atsigauti po visų vestuvinių reikalų.

Nuostabus vaizdas ir prabangūs viešbučiai tai nėra vieninteliai Como ežero privalumai, patirkite ir vietinės kulinarijos skonį.

Ibiza, Ispanija

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Ibizą turbūt visi žinote kaip vietą kur vyksta geriausi vakarėliai, tačiau tai ir unikali medaus mėnesio vieta kur atrasti ne tik Unesco saugomas vietoves tačiau ir barus bei daugybę sveikatingumo vietų.

Pristine paplūdimiai, nuostabiai skanus ispaniškas maistas bei puikūs viešbučiai – tai puiki vizitinė kortelė ieškantiems medaus mėnesio vietos.

Saint-Tropez, Prancūzija

6 medaus mėnesio kelionės Europoje

Įsivaizduokite jachtas, kokteilius, milijardierius, super automobilius, taip taip tai Saint-Tropezas. Apart visų blizgučių, tai vieta kuri jums pasiūlys daugybę vietų pailsėti, bei tiks poroms kurios nori pabėgti nuo streso.

Keliaukite laivu ir mėgaukitės įspūdingais vaizdas ar išsinuomokite automobilį ir leiskitės į romantišką kelionę palei Riviera paplūdimį. Po visų kelionių įsipatoginkite vienoje iš daugybės vietinių uosto kavinukių bei stebėkite kaip sukasi pasaulis, nenustebkite jei pamatysite vieną ar kelis įžymius veidus.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą