Pradžia Straipsniai 6 idėjos, kuo pakeisti svečių palinkėjimų knygą

6 idėjos, kuo pakeisti svečių palinkėjimų knygą

alternatyva-sveciu-knygai

Taip jau susiklostė, kad vestuvių šventės dalyviai savo linkėjimus jauniesiems rašo nebe į atvirutes, o į iš anksto sutuoktinių paruoštas svečių knygas. Tačiau išradingi jaunieji, siekiantys nustebinti savo svečius ir turėti originalų prisiminimą, ieško įdomesnių būdų svečių linkėjimams fiksuoti. Pateikiame keletą jų idėjų, kurias galbūt panaudosite ir savo šventėje.

1. Vestuvių medis.  Puikus rankų darbo gaminys, ant kurio lapelių, gali pasirašyti kiekvienas šventės dalyvis. Šį medį įrėminę, jaunieji gali turėti originalų, išskirtinį ir ypatingus sentimentus keliantį interjero akcentą savo namuose.

vestuvių-medis

2. Personalizuota svečių knyga. Joje gali būti užfiksuotos jūsų meilės istorijos akimirkos tarp kurių palikti langeliai ir svečių palinkėjimams.

sveciu-knyga

3. Didelė raidė ar raidės. Pasigaminkite didelę raidę ar keletą jų (pvz. savo vardų inicialus). Ant jų svečiai galės palikti savo gražiausius palinkėjimus, o vėliau ši raidė ar raidės ateityje galės tapti namų interjero detale.

sveciu-palinkejimu-ideja

4. Priminimų kalendorius. Tai puiki idėja užmaršiems jauniesiems. Paprašykite savo svečių pasirašyti kalendoriuje, prie jų gimimo dienos. Taip jūs ne tik turėsite prisiminimą, apie svečius, kurie buvo jūsų šventėje, bet ir niekada nepraleisite jų gimimo dienos.

ideja-sveciu-linkejimams

5. Suoliukas. Ši palinkėjimų idėja puikiai tiks vestuvėms kaimo sodyboje, o jauniesiems liks ne tik sentimentalus, bet ir praktiškas prisiminimas.

ideja-sveciu-linkejimams

6. Linkėjimai-totalizatorius. Iš anksto galite paruošti korteles, kuriose jūsų svečiai ne tik parašytų jums linkėjimą, bet ir atsakytų į originalius klausimus, pavyzdžiui, kokia laimingos santuokos paslaptis, kada susilauksite pirmojo vaikelio, kada palankiausias metas tapti seneliais ir pan.

ideja-sveciu-linkejimams

Drąsiai ekspermentuokite ruošdami plotmę svečių linkėjimams. Kuo drąsesnė, kuo labiau personalizuota, išskirtinesnė idėja – tuo įdomiau. Svečiai džiaugsis galėdami originaliai pasirašyti, o jums liks tikrai išskirtinis prisiminimas.

Ankstesnis straipsnisFantastika: pamergei 89-eri!
Kitas straipsnisOriginalūs vyriški vestuviniai žiedai
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą